Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hashija 27 ma. No tez tak sadze. A to ja powinnam bardziej sie martwic. Hah dzis na comedy central patrzalsm na Nianie Franie i akurat byl porod jej blizniakow. Normalnie jak xobaczylam te malenstwa to az mi lzy polecialy :) przypominam sobie jak slyszalam bicie serca synka kolezanki bo opiekunka rodziny ( ona rodzila i zyje w holandii) pozwolila mi wejsc az mi lzy polecialy. No i jak widzialam to ojcu tez lzy polecialy wisc sadze ze u mojego zmienilo by sie po pierwdzym usg czy biciu serduszka w pozniejszym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam dodac ze dwa razy dziennie mam pelny nos. A przeziebiona nie jestem;) raz wyczyszcze to dopiero za kilka godzin wroci i potem koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha a ja podejrzewalam, ze ma może kolo 22 lat. Moj mial 23 i zbladl jak sie dowiedzial, potem poczerwienial, wkurzyl sie, bo co ze studiami, pracy brak, plany na przyszlosc aw teraz wszysto do gory nogami.Ale na drugi dzien njuz w glowie sobie poukladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Op*****l swojego faceta bo ma 27 lat a nie 15...beznadziejnie się zachowuje. Jest dorosły i chyba powinien wiedzieć że seks może zakończyć się ciąża... A u mnie na razie cisza,@ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewuszki:) Kokardka mi np gin powiedziała że sam kwas foliowy nie wystarcza i kazała brać Femibion 1 bo on jest dla planujących i do 12 tygodnia ciąży a folik odstawić. xx Hash to widzę że miałyśmy identyczne objawy z ta potworna zgaga:) u mnie jeszcze uczucie urywajacych sie piersi z bólu noi ciągły stan podgoraczkowy 37,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @ jeszcze jeden dzień oszaleć można , głowa mnie boli szczypią oczy i czuję się fatalnie przeziebienie od środy nie chce mnie opuścić raz jest ok a na drugi dzień czuje się jak by czołg po mnie przejechał :( już sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec czy to moga byc wczesne objawy ?? echhh ale sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @ jeszcze jeden dzień oszaleć można , głowa mnie boli szczypią oczy i czuję się fatalnie przeziebienie od środy nie chce mnie opuścić raz jest ok a na drugi dzień czuje się jak by czołg po mnie przejechał :( już sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec czy to moga byc wczesne objawy ?? echhh ale sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @ jeszcze jeden dzień oszaleć można , głowa mnie boli szczypią oczy i czuję się fatalnie przeziebienie od środy nie chce mnie opuścić raz jest ok a na drugi dzień czuje się jak by czołg po mnie przejechał :( już sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec czy to moga byc wczesne objawy ?? echhh ale sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Tyysiaaaa rób testt :) jestem taka ciekawa co u Ciebie :) miałas robić w środe noi cooo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie Tysia nie uwierzysz co własnie zobaczyłam :) wejdź na tabelkę naszą z pierwszej strony :) i zobacz jak idą osoby po kolei :) najpierw ja, później Ola a kolejna osobą jesteś Ty :):) cos w tym jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell ja mialam 36,8 na czole mierzone o którejkolwiek godzinie taka sama i nawet tego wtedy nie lacztylam z ciaza, bio chlopaki byli chorzyt i traktowalam toi jako zapowiedź nadchidzacejh choroby. Kaszlalam, smarkalam i jakios sie rozeszlo. Wszystko sie rozeszli lacznie z ciaza. Czyli temperatura, piersi wodniscie napompowane, jajnik bolacy i zgaga. Przytnajmniej wiem, że sobie nie wmawialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test w poniedziałek był negatywny wiec dzisiaj pewnie też by jeszcze nic nie wyszło :/ zaczekam do tego piątku :) boje się ze skoro jestem po poronieniu to może cykl mi się poprzesuwal. Faktycznie fajnie ta tabelka wygląda :D Ja, Blu, Bajkanna mamy podobne terminy @ wiec oby chociaż którejś z nas się udało, a najlepiej to wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nikt sie mną nie interesuje i nic nie napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash no właśnie ja u siebie to zastanawiałam się z tą moją temperaturą bo nigdy tak mi sie nie utrzymywała a czułam że jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash a może przez to przeziębienie poszło coś nie tak z dzidzią ? ;/ kurcze trzeba sie tak pilnować by czegoś nie załapać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek musisz zaczekać na Kate bo to ona edytuje tabelkę :) Co do objawów to zawsze ciężko powiedzieć bo mogą to być objawy ciąży ale nie muszą. Najlepiej się nie nakręcac mimo że to trudne. Ale osłabienie organizmu jest w ciąży normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaz jedna osóbka mi odpisała :) no próbuję się nie nakręcać ale jest to bardzo trudne ;/ dziś szłam koło apteki korciło mnie strasznie by kupić test ale postanowienie wygrało ;) i znów trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo forum się zawiesza i wszystko się wyświetla z opóźnieniem, i ciężko nawet z kimś pogadac :) Ja też nie mam testu w domu żeby mnie nie kusil :D i postaraj się wyleczyć jakoś to przeziębienie bo jeśli jesteś w ciąży to może być niebezpieczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie jeszcze tylko to ze nic mnie nie boli a zawsze przed planowana @ bolały mnie jajniki jak siadałam i dół brzuchaa teraz nic tylko lekko piersi no i tylko wczoraj po wieczornym przytulanku troche zaczął mnie ciągnąć brzuch ale zaraz poszłam spac i dzis nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nic nie boli wiec nadzieje ze @ juz nie przyjdzie, i jakaś spuchnieta w środku jestem. Musimy czekać i mieć nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cały czas muli :-( okropienstwo!!! W sumie raz byłam w wc i coś tam małego było na wkładce... No zobaczymy czy się to rozkręci... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby się nie rozkreciło :) Mógł Ci Twoj M albo rozkręcić zaworek albo zakręcić na 9 miesięcy :) Ja przeważnie przed planowaną @ tak robie i to przyspiesza w tą albo w tą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem taka wystraszona:( nagle poczułam że zrobiło mi się strasznie mokro i na papierze zobaczyłam znow taka brązową maź :( a juz nic nie było od kiedy zaczęłam brać luteine...;/ a teraz znów :( boje się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×