Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dziewczyny ja już miesiączkuję 3 dzień. Zwykle miałam obfite i lekko bolesne miesiączki i tak też mam w tym cyklu. Czekam aż się skończy aby móc zapisać się do mojej ginekolog na badania. Tysiaa93 trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek ja byłam wczoraj na rozkręcaniu u ginekologa :-P pobierala cytologie i robiła usg... A sexu przed @ nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia trzymam mocni kciuki :) Kate co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek w poniedziałek wieczorem był seks, myślałam ze w nocy @ się rozkręci ale nie przyszła wiec oby kurek został zakręcony haha :D Nell jak tej mazi będzie więcej to poszlabym do ginekologa, ale nie martw się, może się przeciazylas albo organizm jest zmęczony. A bierzesz jeszcze luteine? Aleksandra moja @ po poronieniu tez była strasznie obfita i bolesna, wszystko się musiało oczyścić. Szybko ci minie, pójdziesz na badanie i będziesz mogła rozpocząć starania o maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell U mnie przed @ to przeziebinie a potem jak niby przyszla @ a test był negatywny to był alkohol. I stres. Wiec warunki nie byly sprzyjajace w glównej mierze przeze mnie. Aneteek - wszystko sie okarze czy to przeziebienie czy ciazowe oslabienie. Życze Ci tego drugiego oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:-) Powinnam mieć @ do jutra a tak jakby skończyła mi się już wczoraj, ciekło ze mnie i nagle wszystko się zatrzymało od wczorajszego całego dnia czysto. Nie wiem czemu bo @ u mnie zawsze 5 dni trwa, a tu nagle w tym cyklu tak jakby tylko 2?? Czemu? zaczynam się martwić że jest coś nie tak:-o Tysia trzymam kciuki za Ciebie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell może zadzwoń do gin co masz robić?? Mam nadzieję, że to nic złego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to poczekaj tak tydziń od początku małpy i zrób teścik dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajkaanna Aneteek mi przed @ spada libido i ciężko mi się rozkręcić lub w czuć, ale mimo wszystko też stosujemy metodę przytulanek na przekręcenie kluczyka na rozkręcenie lub zamknięcie na 9 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wlasnie tak mam ze libido mi spada i ciężko mi się jakoś skupić he he ale staram się jak mogę aby nie zaniedbywać swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 a u Ciebie @ nadal sie nie pojawiła ??? Hashija dziękuję miejmy nadzieję ze okaże się ze i nam się w koncu udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - tak szczerze to nie ma co sie nakrecac. Moj ostatni @ tez tak wygladal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem trzeba się "poświęcić" dla dobra sprawy :D U mnie @ nie ma ale mam od wczoraj taki dziwny śluz i ciągle mi mokro, za każdym razem się boje ze to @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wizyte u gin. masz już umówioną ??czy po prostu czekasz na wyjaśnienie sie sytuacji samoistnie ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem co zrobić... Ze względu na to ze poprzednia ciążę poronilam może powinnam iść od razu jak zobaczę dwie kreski i da mi coś na podtrzymanie... Czy iść za 2 tygodnie żeby zobaczyć już serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dalej muli i już nie wiem co myśleć, a @ w sumie tez nie ma... od tamtego momentu nic się nie zmieniło.. a normalnie już była... Jak się nic nie zmieni to zrobię chyba jutro test z ciekawości czy coś... Bo sama jakoś w to nie wierze, bo wydawało mi się ze owulka mi się przesunęła a w tamtym czasie nic nie robiliśmy :P Tysia ty też czekasz? Któraś jeszcze walczy z @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 Moze zrób test i jak wyjda dwie to zadzwoń do swojego gin. i się z nim skonsultuj zobaczysz co Ci powie :) Bajkaanna Ja walcze ale sama ze sobą i czekam do terminu @ zeby tylko nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa Bajkaanna trzymam za Was kciuki z całych sił. Nell: spokojnie, odpoczywaj dużo i monitoruj sytuacje. Ale ponoć takie podbarwionym w pierwszym trymestrze to nic złego. Ja się boje :( pierwszy raz od 5 miesięcy się boje tej zakichanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - mnie też ciągle było mokro i co chwile latałam do toalety bo myślałam że dostałam @. No ale nie dostałam. Trzymam kciuki :* :* Bajkana - mnie też muliło przed terminem @, w ogole czułam się jakbym się przeziębiła :D Nell - zadzwoń może do ginekologa i zapytaj się co masz robić? Na pewno nie czytaj jakiś głupot na internecie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka1234
Witajcie, ja w styczniu miałam operację usunięcia ciąży pozamacicznej. Kazali czekać pół roku. Jeden jedyny raz nie zabezpieczyliśmy się i co? Gdy poszłam na kontrolę tydzień temu okazało się, że jest jakaś kropka, malutka ale z której coś może być i lekarz kazał zrobić test i bete. 2 testy pozytywne a beta 11025,0 usmiech.gif Chyba ciąża, co? usmiech.gif nawet nie wiem jak liczyć tydzień, bo po operacji krwawiłam w sumie i jakby tak jak okres ale myślałam, że to po prostu po operacji. Od 13 stycznia, czyli ok. 6 tydzień? Myślicie, że beta prawidłowa? W piątek mam lekarza i nie wiem, czy jest sens ją powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia jeżeli zobaczysz 2 kreski to osobiście leciałabym do gin, żeby dał na podtrzymanie, żeby nie było kolejnego poronienie, a potem na kontrolne usg czy serduszko bije. martitka -wg mnie beta jest wysoka i to dobrze. 5-6tydzień :) mam nadzieję, że w piątek powiesz nam co takiego gin Ci powie :) fajną masz historię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martitka - niesamowita historia :D Gratuluję ci bardzo! Poczekaj do piątku, myślę że lekarz będzie wiedział co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka1234
historia jest jeszcze ciekawsza, ale nie chce mi się tutaj rozpisywać nie na temat :) Gdyby któraś potrzebowała powiewu nadziei i dowodu na to, że nie warto się poddawać to przeczytajcie całą moją historię na : http://dzielnaprzyszlamama.pinger.pl/ Ja spokojnie czekam piątku, nic się nie dzieje póki co, tylko boję się rodzinie mówić, bo nas opierdzielą za to, że nie poczekaliśmy :P Ale wszystko zrzucę na męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×