Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Idę jutro do ginekologa. Zastanawiam się, co mu naopowiadać, żeby się przejął moim przypadkiem. Najbardziej nie chciałabym usłyszeć: "niech pani wróci jak się nie uda za trzy miesiące, to wtedy zobaczymy".. obawiam się, że stwierdzi że nie warto nic robić bo za krótko się staramy. żeby chociaż jakieś badania wymyślił, żebym się nie czuła z tym wszystkim taka sama.. mój M zrobi wszystko na co będę go namawiać, ale sam raczej nic nie wymyśli. A ja już sama nie wiem, co robić.. :( Może najlepiej nic. Może powinnam być bardziej cierpliwa.. Na pewno powinnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue jeśli chodzi o badanie TSH to nie ma znaczenia ale pora, natomiast do badania prolaktyny należy się przygotować. "Nie wolno jeść ani pić przez określoną liczbę godzin przed testem – test przeprowadza się zwykle około 3 godziny po obudzeniu, między 8 a 10 rano. Nie należy ćwiczyć ani stresować się przed badaniem. Badani są zwykle proszeni o siedzenie w miejscu przez około pół godziny przed pobraniem krwi. Na 24 godziny przed badaniem zaleca się powstrzymanie od stymulacji sutków, gdyż może ona podnieść poziom hormonu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia rozwiazałas moja zagadke, faktycznie mnie te piersi napierniczaja po luteinie bo to progesteron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze nie wiem czemu cały czas boli mnie podbrzusze, od początku @. Zawsze miałam tak, że bolało mnie tylko pierwszego dnia, a potem już nic. A teraz od trzech dni mam takie słabe bóle skurczowe.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue z tego co wiem to prolaktyne dobrze robić w drugiej fazie cyklu z rana i tsh też z rana na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka no ja mu powiesz że starasz się dopiero 4 cykle to napewno Ci powie że nie ma sie czym martwić, ale skoro płącisz za wizytę to wymagasz więc postaw na swoim i po prostu powiedz że chcesz się dobrze przygotowac do ciąży i porobić badania. Twój M to tylko badanie nasienia musiałby zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka doskonale Cię rozumiem i tez się wybiorę do gina. Najbardziej się boje, że moze jest coś na co mam wpływ, a co przyspieszyłoby staranka i zaoszczędziLO tylu rozczarowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka mam nadzieję, że gin potraktuje Cię poważnie i da Ci pakiet badań startowych dla starających się. trzymam kciuki. daj znać jak będzie po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGLO - ja czuję się w miarę dobrze ;) Ból brzucha czasem mam ale nie tak często, mdłości rzadko ale zdarzają się, częstsze oddawanie moczu - to chyba przez te hormony -.- no i mogłabym spać cały dzień :D Wizytę mam we wtorek ;) Też się boję ale bądźmy dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
U mnie też zero objawów na @ czyżby cisza przed burzą czy cisza bo zaświeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) niezle z ta prolaktyna. a co do antybiotyku u męża to kiepska sprawa teraz ze starankami nie? Może to i dobrze, trochę to odpuszczę. Tez zastanawiam się jak tu go namówić na badanie nasienia :D coś czuje ze łatwo nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetek @ nie przyjdzie! :D Blue, podobno po antybiotyku plemniki są słabsze ale to, że są słabsze nie oznacza, że jeden najsilniejszy nie wygra :D co do badania nasienia to powiedz mu po prostu, że od tego jest najłatwiej zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężaróweczki, proszę przesłać nam ciążowe fluidki! :D wiecie, że u mnie w aptece był tylko jeden test ciążowy do wyboru? :D jakiś amil :P kupiłam go i pojechałam do carreffoura poszukać jeszcze innych testów, bo w tych dużych marketach powinny być, nigdzie nie widziałam, pracowników na sklepie też nie było więc trudno, mam jakiegoś amila :P no i kupiłam ślicznego, słodkiego pajaca, nie mogłam się oprzeć <3 a że ma z boku sówkę z balonami to już w ogóle :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue 26 na pewno Twój M się zgodzi bo to dla dobra dla was :) mój M też pójdzie gdy nam się nie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to już 2 dni spóźnienia, wiec duża szansa, że się udało :) zdaj jutro rano relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać na pewno :) najwyżej będziecie musiały mnie od rana pocieszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Kate dzieki za pamiec o mnie. Jutro po14tej mam wizyte u swojego gina. Dla przypomnienia tydzien temu mialam niewielkie plamienie i wtedy na usg bylo echozarodka 2mm z akcja serca ale wg usg wielkosc odpowiadala ok.6tyg a nie 7(a wtedy bylam7t1d).jut wg om bedzie 8t2d. Mam nadzieje,ze gin powie ze jest wszystko okej i ze zarodek ladnie urosl. Trzymajcie prosze kciuki bo nie mam objawow ciazowych i na necie glupot sie naczytalam. Mąż powiedzial,ze bardzo chce zebysmy jutro mogli swietowac szampanem(oczywiscie piccolo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
jestem ;) bylam na izbie przyjec zbadali mnie i zrobili usg, wychodzi na to ze dzidzia wszystko ok i nawet serduszko slyszalam :)))) ale kazala mi brac luteine po diwe tabletki dopochwowo rano dwie na raz i na wieczor...i tak sie zastawiam czy to nie za duzo;/ bo slyszalam ze jak za duzo to tez źle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, trochę mnie pocieszylyscie:) mąż obiecał juz kiedyś, że jak nie będzie wychodzić przez pół roku to się zbada, trochę go rozumiem ze chce dać nam trochę luźne go starania się, a ja po prostu niepotrzebnie panikuje:) okropny niecierpliwiec ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap - bede trzymala kciuki mocno za ciebie i malenstwo! :* Poza tym to wszystko bedzie dobrze :D ;) Prosze nam tu od razu zdac relacje :D Nell - dobrze ze sie tam zglosilas, mniej stresu, troche sie uspokoilas, zarabiscue ze slyszalas juz serduszko :D Ale rzeczywiscie cos duzo musisz przyjmowac tego.. Nie znam sie wiec ci nie doradze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap fajnie, że się odezwałaś. Pisz i przesyłaj fluidki ciążowe :) Piccolo, mój smak dzieciństwa, na pewno będziecie nim świętować :D I nie czytaj tych głupot w internecie... Każda ciąża przebiega inaczej i nie każda kobieta w ciąży ma objawy. Trzymamy kciuki i daj znać jak tam po wizycie, na pewno będzie dobrze * Nell to super, że wszystko jest dobrze, przynajmniej teraz będziesz spokojna, no i słyszałaś pikające serduszko! :) Nie wiem jak jest z luteiną, ale skoro tak powiedziała to widocznie tyle trzeba, może zadzwoń jutro do swojego gin i się z nim skonsultuj dla pewności :) * Blue widzisz skoro obiecał, że się zbada to się zbada :) W końcu się uda i to pewnie w najmniej spodziewanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:* ja juz po pracy. Cos mnie pobolewaja czasem jajniki boje sie ze @ wpadnie niebawem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chyba jutro tak zrobie ze jej spytam czy brac po dwie ale z tego co widze na forach to tak dziewczyny biorą hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×