Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Tala - to zdrówka, oby przeszło szybko! Chyba wiosenne choroby się zaczynają bo ja też się czuję trochę dziś "niewyraźnie". jakby mnie coś brało - policzki takie rozpalone i dreszcze. Ale wiosna pachnie optymizmem więc i tak już się na nią cieszę :) Znowu wiszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki. Odezwe sie w niedziele po tescie bo tylko Wam marudze i psuje atmosfere;/ do niedzieli:* ja sie sytuacji nie boje. Mam prace. Wiem ze mnie nie wyrzuca:) tyllo moj mowi ze sie boi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blueeng nie świruj tylko wygoń chłopa niech roboty szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyluzuje :) ja nie mam obaw wiem ze sobie poradzimy :) mam prace a wiem ze male praedopodobienstwo jest by mnie zwolnili:) swoja droga to moze Wam sie to wydac dziwne ale powiem tak. W pazdzierniku zmarla mi Mama. W styczniu snilo mi sie se podala mi 3 cyfry. 7, 11 i 39 myslalam ze to cyfry do totka wiec obstawialam te i 3 inne. Jakis czas pozniej znow mi podala cyfry przez sen i znow te same no ok. Teraz jak mysle ze bede mamusia to sprawdzilam se na kalkulatorze teoretyczna date narodzin. I wyszlo mi ze 9.11. Przypomnial mi sie sen i moze to by nyla zasluga mamy. Bo woem ze pragne i podala mi date narodzin ,7.11. I ze to 39 tydzien ciazy by byl?:) wierze ze mama ze mna jest i ni pomaga:) nie boje die maciezynstwa wiem ze se poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Cześć dziewczyny, ja byłam na spotkaniu firmowym, weekend zleciał. Jutro do pracy, a dzisiaj do lekarza, ciekawe co mi powie... Jutro termin@ Jussio nie mam żadnych odczuć, wiec trudno mi cokolwiek powiedzieć, cały czas boli mnie jajnik, tak wiec boję się ze coś z tego może wyniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie tu nie było widze ze troszke sie dzieje ;) ja jeszcze dwa dni do @ a mnie tak korci do testowania ale postanowiłam ze czekam do końca :) dwa dni temu bolały mnie piersi a dzis czuje lekkie pobolewanie na dole w podbrzuszu i jakoś tak mi nie dobrze czasem się zrobi, achh te czekanie i jeszcze od środy jakieś przeziebienie mnie trzyma w nocy kaszel chce udusić , masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli będzie trochę testowania w tym tygodniu :) mam nadzieję że @do nas nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam taka nadzieje :) a co najsmieszniejsze moj M pisze mi dzis ze w pracy nic nie je bo mu się wymiotowac chce he he napisalam mu ze moze to on jest w ciazy zamiast mnie :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Przepraszam ze sie nic nie odzywalam ;) teraz mam czas bo leze w lozku, kiepsko sie czuje sie nie moge zasnac wiec weszlam nadrobic zaleglosci ;) Nie moge sie doczekac az Wam tez sie uda :D Nie mowue ze 'az zobaczycie dwie kreseczki' bo ja ich nie widzialam a jednak jestem w ciazy :D Ja chodze ciagle zakrecona, zamyslona, co jakus czas zaboli brzusio, zrobi sie niedobrze.. Wczoraj chyba tak juz do konca dotarlo wszystko do mojego K, bo w pewnym momencie byl taki wystraszony jak rozmawialismy :D Ale go uspokoilam, facet sie zestresowal ze nie potrafi sie noworodkiem zajmowac :D Nabierze doswiadczenia :D Liczac od dnia miesiaczki jestem w 5tyg i 4 dniu ciazy, ale dokladniej wyliczy lekarz bo to inaczej sie liczy, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
u mnie niestety troche przesuniety ale przyszedl okres. Jakos nie jest mi smutno, bo wymyslilam ze jesli nie "zaskocze" w tym cyklu to jedziemy na jakies egzotyczne wakacje w marcu :) Kate4 podmienisz mnie? Taka sytuacja____28______10_______1________@ 01.04.2015 kolejne testowanie w prima aprilis ;) Jako ze wkroczylam juz w dwucyfrowa liczbe cykli staran trzeba sie za to zabrac na powaznie. Planuje sie jakos teraz umowic do ginekologa i chce porobic pare badan przed tym: prolaktyne i TSH. Ostatnio znalazlam jakis swoje wyniki i TSH bylo ok 2,7. Niby w normie ale sie naczytalam ze dla starajacej okolicach 1 byloby lepiej. No i chce zapytac o tego mojego męża co to mial rtg bez oslon ostatnio - czy w koncu mozemy sie starac czy nie, bo radiolog i ortopeda mowili ze spoko. Gratulacje dla zaciążonych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Odpoczywaj, odpoczywaj :) i przesylaj nam fluidki ciążowe to może się nimi zarazimy :D lekarz wylicza ciążę od ostatniej miesiączki i jeszcze wiek dzidziusia z usg czy jakoś tak :) podobno bierze się noworodka na ręce i wszystkie obawy odchodzą, wie się od razu jak się nim zajmować i wgl :) aj, może kiedyś tego doswiadcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja - kurcze szkoda, ale jak porobisz kilka badan to nie zaszkodzi, bedziesz wiedziala na czym stoisz i koniecznie zapytaj gina o swojego meza ;) Wycieczka.. Hm :D tez bym chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja uda się już niedługo :) porobisz sobie badania i będzie git, a tak to przynajmniej wybierzesz się na jakieś fajne wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a powiedz mi czy Ty coś czułaś, miałaś jakieś objawy? Czy tylko okres Ci się spóźniał? Może już o tym pisałaś, ale tyle stron, ze chyba nie dam rady ich wszystkich przewertować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna - mialam troche objawow ale nie wiem czy wszystkie byly przez ciaze. Mialam mdlosci rano przed jedzeniem i wieczorem przed zasnieciem, bol brzucha jak na @ pojawil sie hm.. chyba dzien przed terminem. Boj jajnikow, zmeczenie, moglam spac na stojaco, spuchnieta pochwa w srodku-lekarz stwierdzil ze to normalne w ciazy ale jakos nie do konca w to wierze bo nie kazda tak ma. Zachcianki, nadal mam :D Czasem bol glowy. Dodam ze zadnego plamienia implantacyjnego nie mialam - to nie jest koniecznosc ;) jak cos mi sie przypomni to jeszcze napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja się dziś dziwnie czuje. Głowa mnie boli. Zmierzyłam temp pod pacha i mam 37,2. Takasytuacja - przykro mi, ale trzeba walczyć dalej. I wakacje jak najbardziej wskazane. Trzeba się czasem wyluzować - od staranek tez bo wszystkie wiemy ze nie są łatwe wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng wzruszyłaś mnie wspomnieniem mamy i snów. Niech się inni śmieją, ale ja wierzę w życie po życiu i że nad nami czuwają, mimo że mam mocne wątpliwości religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueen, Hashijah - nie jesteście same. Ja również wierzę, że nasi zmarli bliscy czuwają nad nami. Sama mam sporo tego przykładów, ale chyba tym, który mnie przekonał do tej wiary są opowieści mojej mamy. Podczas pierwszej operacji kręgosłupa nie mogli jej wybudzić. Mama mówi, że słyszała jak lekarze zaczeli krzyczeć że serce się zatrzymało, ale nie zwracała na to uwagi, bo było jej ciepło i dobrze. Zobaczyła wtedy swoją mamę, a moją babcię jak stała z resztą rodziny za płotem i chciała do niej iść, ale babcia zaczęła na nią krzyczeć, że nie może Nas zostawić . Wtedy mama zaczęła się wyrywać i wybudzać. Do tej pory ryczę jak tego słucham ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala no to jest mocne przeżycie, a mama jakoś się zmieniła po operacji? Aneteek , Tysia trzymam za was kciuki, żeby @ nie przyszła :-) Taka sytuacja - nie wiem czy ktoś Ci uwierzy jak bedziesz testowac w prima aprilis :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)Bajkanna o dawno Cie nie było, co tam jakies przeczucia przed testowaniem masz, objawy? Taka sytuacja szkoda że @ przyszła, ale nowy cykl i jeszcze jak bedziesz na wczasach anpewno przyniesie owoce, chociaz badania warto sobie zrobić tez:) trzymam kciuki za dziewczyny, które beda w najblizszym czasie testować:) Hash a Ty nie powinnas iść do lekarza skoro jeszcze plamisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to nie. Tylko teraz zawsze jak jest jakiś problem to prosi babcię w modlitwie o opiekę i szczerze mówiąc zawsze potem jakoś wszystko się układa :) Tak z ciekawości. Zastanawiałyście się kiedyś nad tym, ile jest prawdy w tym, że dzieciaczki są dużo wrażliwsze od dorosłych jeżeli chodzi o dusze zmarłych? Mi dała na ten temat do myślenia moja córa kiedy miała 2 latka. Nigdy nie poznała swojej prababci, która zmarła kiedy ja miałam 9 lat. Przed tym zdarzeniem bie widziała też jej zdjęcia. Kiedy jednak na dnie pudełka udało mi się jedno znaleźć to N nie wiele myśląc zaczęła wołać "baba" pokazując przy tym na zdjęcie. Mi dosłownie kopara opadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×