Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość bajkaanna
Kate nie mam żadnych objawów. Jedynie to bolą mnie piersi i czasem sutki tak jakby szczypia. No i boli mnie jajnik. Poza tym nie mam czasu wkręcac i wsłuchiwac się w siebie. Temp nie miałam jak zmierzyć od dwóch dni więc nie wiem czy spadła czy nie... Przed chwilą byłam u ginekologa, lekarka powiedziała że wszystko dobrze wygląda. Jajniki nie powinny mnie boleć bo nic tam nie widać. Stwierdziła że nie może mi powiedzieć czy jest cisza bo tego nie widać, że wszystko wygląda tak samo jak przed @. Więc czekamy do jutra. Poleciła badania nasienia, żeby wszystko wykluczyć. Nie będę jutro robić testu Poczekam do wieczora czy się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
dziewczyny bierzecie jakieś sumplementy oprócz np kwasu foliowego clo dupka luteiny? jakis jodid , inofolic itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna oby się nie pojawiła:)wszystko idzie w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanaa i masz rację :) zaczekaj, bo ja tylko niepotrzebnie test straciłam :D a w sumie to potrzebnie bo zrobilam go dla swojego zdrowia psychicznego :D u mnie na razie teren czysty :P oby rano nie zalało go morze czerwone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee mam dzisiaj dobry humor, nażarłam się i od razu lepiej człowiekowi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jheżeli u mnie doszło faktycznie do poronienia samoistnego to mogę plamić ok 2 tygodnie. W sobote pójdę na bete sprawdzić postep spadku. Jeżeli nie będzie w granicach 25 i nadal bede plamic to bede musiala pojsc na usg, bo to bedzie wygladalo jak powtorka z ciazy pozamacicznej :-( a tego nie chce i boję się straszliwie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adaffasfaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesprawiedliwe,ale mozna pomoc.lekarze w Polsce nie daja szans na uratowanie oczka.jedyną nadzieją jest wyjazd do USA ale brakuje jeszcze polowe kasy;( Ja pomoglam ile moglam,nigdy nie wiadomo co nas czeka w przyszlosci i czy nie bedziemy potrzebowac pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija ja nie wierzylam dopoki na wlanej skorze sie nie przekonalam. Bylam w pracy na nocke. Wiedzialam ze z mam bardzo zle juz. Wlaczylam se radio . po jakims czasie wylaczylam i se mowie ze wole oszczedzac baterie. Jakies 30 minut pozniej samo mi sie radio w fonie wlaczylo. Kolezanka byla obok mnie to moeie jej " straszy tu" no i zgaszam rDio. Patrze a 10 nieodebranych polaczen od brata i zadzwonilam do bratowej a ona mi ze Msma nie zyje:( wiem ze sie pozegnala ze mna i wiem ze teraz nademna czuwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ktore sie staraja a maja juz dziecko albo wiedza: czy gazy sa normalne? Gazow sobie nie wmowilam same mi caly dzien leca:) musialam co chwile oddala. Sie ze stanoeiska pracy:) w sumie to wypilam dzis danmleko wazne do wczoraj to moze przez to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasija zapewne da mi na następnej wizycie, że dwa tygodnie idę na ewentualny monitoring owulacji więc jak bym już była w ciąży to będzie 6 tydzień... No ale spokojnie dziś wszystko się okaże. Temp spadła mi dziś o jedną kreskę ale i tak jest póki co wysoka bo 36,9, normalnie mam 36,4. Sądny dzień. A ktoś dzis chyba też ma ostatni dzień albo nowy dzień cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Bajkanna to ja trzymam kciuki żeby już dalej tempka nie spadała;) Kokardka ja biore tylko jakieś witaminy prenatalne i w nich mam wszystko i kwas foliowy i jod itd, itp....:) A tak poza tym to pije zioła o. Sroki:) To by było na tyle z moich wspomagaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale polewka siedzę i patrze na pojemnik z moczem i zastawiam się czy zrobić ten test czy nie... ja pierdziele... można zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rozumiem że się przygotowałaś;) To jak już "złapałaś" pierwszy mocz:P to rób test;) Tak dla zaspokojenia ciekawości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zrobiłam i teraz cały czas mysle o tym, poczekam do jutra, choć to bedzie trudne, jakos inaczej sie czuje tym razem, strasznie mnie muli, nie wiem o co chodzi.... Ale przeciez mdłości tak wczesnie to chyba nie wsytępują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)łała Bajkana czuje że u Ciebie coś się święci, trzymam kciuki:)mdłośc***ewnie że wystąpić moga nawet przed terminem @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkana a masz jeszcze ten mocz?zrób test, najwyżej jutro zrobisz kolejny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylałam ten mocz i w sumie już chyba wiem czemu mnie muli. Wczoraj i przed wczoraj byliśmy na spotkaniu służbowym w Szklarskiej Porębie, w sumie wszyscy jedli i pili to samo. No i przed chwilką dzwonił do mnie kierownik zapytać się czy dobrze się czuje, bo połowa grupy ma jelitówkę ... i wzięła wolne... Masakra... i albo u mnie będzie to samo alboo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna oj lepiej żeby Cię ominęła tak wątpliwa przyjemnosc jak jelitowka. Xxx Dzisiaj probowala sie wlamac do sasiadow szagierki, weszlam nie do tej klatki i sie dziwilam ze klucze nie pasuja... Na szczescie nikt sie nie zorientował a ja czmychnelam. U szwagierki musialam kawe wypic zeby sie obudzic :-) koszmarnie dzisiaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki. Moj chop napisal mi ze popadl w depresje. To mi za bardzo nie ppmaga ale staram sie trzymac zimna krew. Dobrze ze mam na popoludniowa zmiane i tam nie mysle o tym wszystkim. Jeszcze 3 takie popoludniowki sobota i test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng wez pod uwag, ze sa tu dziewczyny łącznie ze mną którym test nie wyszedł w dniu spodziewanej @ a po tygoniu 2 kreski. Malo tego mialam krwawienie jako okres 3 dniowy. Moimi objawamy byla zgada, piersi nabrzmiale jakbym miala balony z woda, calkiem inne niz zwykle,no i bolacy jajnik. Szkoda, że nie uchowała się fasolka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam wachania temp od 36.9 do 37.4, zgagi nigdy nie mialam jeszcze wiec nie wiem czy teraz by wystapila. Piersi nabrzmiale czasem taki rwacy bol piersi jak sie np schyle no i takie miejscowe uklucie w jajniku ale to takie chwilowe. Nawet jak by wyszedl negatyw czy pozytyw to i tak w przyszlym tyg nie zrobie bety bo mam na ranna zmiane. Zobaczymy. Ja sie tam nie boje bo wierze ze se poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng mam nadzieje, ze Twoj facet wezmie sie w garsc bo marudzi gorzej jak baba. Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×