Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ja wczoraj już o 21 padlam wiec Jussio przesyłam ci spóźnione życzenia, niech ci się spełnią wszystkie marzenia! :) Aleksandra, dobrze że @ juz przyszła, teraz ci czas do starań szybko zleci :) No ja mam termin @ na dziś, jeszcze jej nie ma ale ma niestety cały dzień na przyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak @ nie przyjdzie to zatestuję dopiero w piątek lub w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja tez wole kase przynajmniej pożytecznie spożytkuję:P a taki robocik mi sie marzy ale dopiero jak się przeprowadze do swojego domku:) szwagierka ma taki sprzet thermomix za 5 tys zł ale super sprawa sam za Ciebie gotuje hehe:) moze kiedyz na raty sobie go zakupię:) Paula tysiaa mówiła że dopiero w pietek zatestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija zawsze to mi się taki Bosch Mum marzył;) bo ja uwielbiam piec ciasta ciasteczka:P:) no i po slubie to teraz częściej gotuję:P A już mi się znudziło stać z mikserem w ręce nad miską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra dziwnie to zabrzmi ale... super że już dostałaś @ teraz uż tylko wizyta u gin i możesz ruszyć z kopyta ze staraniami:) A na pierwszej stronie mamy tabelke to tam możesz sobie podejrzeć kto na czasie testuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna jak u ciebie sytuacja sie rozwija? Tysia na twój raport też czekamy:) Taka sytuacja jesteś jeszcze z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio, wszystkiego najlepszego w pierwszym dniu nowego roku Twojego życia! Życzę Ci, żeby ten rok to był TEN ROK, najważniejszy i najwspanialszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to super, że zaczynasz nowy cykl. Ja nadal plamie, w czwartek minie 2 tygodnie :-( zastanawiam sie kiedy isc na bete kontrolna czy spada. Teraz do komca tytg jestem z meza bratanicą w domu, bo zachorowala a wcześniej rok im2 miesiace bylam jej nianią normalnie na umowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44aa
Jussio sto lat! Też chcę taki robot wypasiony :D Aleksandra fajnie że udało Ci sie L4 załatwić :) Teraz działaj Mi się kurczę chyba od tego przeziębienia infekcja na dole robi , jak zwykle zresztą :| jak nie urok to sraczka masakra :P Dziś już do pracy pojechałam chociaż jeszcze troszkę osłabienie mnie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za życzenia:) Mój M to tylko chodzi i mnie pyta czy czuję sie starsza:P A tak swoją drogą to ja już chce WIOSNĘ!!!!!!!!!!!!! Taką wiecie pełną parą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w prezencie ustawiłam sobie avatar:) Taki dla poprawy humoru i pogody za oknem bo u mnie szaro buro nieprzyjemnie:( A ja tęsknie za słoneczkiem i zielenią;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny:) widzę że trochę się dzieje na kafe:) Kate watpie by bulgotanie było pierwszą oznaką ciazy :p za bardzo sie wysłuchujemy w nasze ciało jak czekamy i dlatego wariujemy:) prędzej nudności, zgaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio patrzylam na ten bosh mum i calkiem fajnie wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a czy ty przypadkiem nie chciałabyś się już przenieść do drugiej tabelki:) Bo zdaje sie że ty już po wizycie u gin i wszystko jest potwierdzone:) Hashija właśnie ten MUM chodzi już za mną od jakiegoś czasu tylko ciężko mi się było zdecydować no i zawsze kasy mi było szkoda:P ale jak sie teraz cała rodzinka złożyła:P to chyba się zdecyduję tylko jeszcze sobie poczytam co nieco o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze 10 razy sie zastanowie zanim wydam kupe kasy . imusze byc pewna ze ten a nie inny model :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Jussio wiesz co niby bym już mogła pójść na dół ale chcę poczekać do dnia usg bo jeszcze go nie miałam a mam mieć dopiero pod koniec marca tak moja gin zadecydowała i dlatego tak się wstrzymuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . wczoraj O 23 po pracy mialam tempke 37.6 teraz mierzylam i jest 37.06. Temperatura mierzona pod jezykiem. Dzis wieczoren i jutro po przebudzeniu tez zmierze. Nie wiem czy to tempka przed malpka czy na ta wiadomosc:) moj facet panikuje zecpracy nie ma i nie chce teraz bo tez mieszkania nie ma. Tez mieliscie tak ze swoimi te obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng jak zaszlam w 1 ciaze oboje bylismy studentami i mieszkalismy z rodzicami w dwuch roznych wojewodztwach. Dalismy rade. Wy tez dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
a mnie dziś szalenie kłuje co jakiś czas w tym miejscu między cipką a dupką :P W ogóle o co kaman ;/ ale jak boleśnie i to już chyba z 10 raz dziś :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz szaleje i w ogole. Znajduje se dodatkowe objawy. Zwymiotowalam teraz ale to teraz niemozliwe :( chyna nie jestem w ciazy tylko se to wkrecam. ZapalilM papierosa j odrazu do ubikacji poszlam:( chyba nie teraz jednak a zaczynam wam marudzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się stresować bo jak widzisz juz z tego stresu wymiotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng - zrób test - po co siebie i chłopaka katujesz ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie swiruj i czekaj do tej niedzieli :) i się nie stresuj bo jeśli jesteś w ciąży to będziesz sobie potem wyrzucać ze się niepotrzebnie stresowalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng nie stresuj się. To w niczym nie pomaga :) Sytuacji trż nie macie takiej strasznej. Jak zaszłam w pierwszą ciążę wynajmowaliśmy mieszkanie przy czym pracował tylko mój R. Jak mała się urodziła wróciliśmy do moich rodziców i było wszystko dobrze. Daliśmy sobie radę. Wy też dacie jak co do czego ;) Niektórzy mają jeszcze gorzej i sobie radzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przyplątała mi się cholera zwana zapaleniem korzonków :( Za diabła nie mogę się dobrze wyprostować bo ból jest okrutny :( Gdyby tego było mało to jeszcze cały dół brzucha ciągnie i kłuje niemiłosiernie. Żyć nie umierać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×