Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Oki czekam:) Razu ale to w tym cyklu tylko tak miałaś? Jak uda się pomimo bladziochow to wejdź na nasze forum i napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wysłac 5 linków od tego sprzedawcy ale mi spamowało wejdz w jego produkty tam mozesz nawet pojedyncze sztuki kupowac, sama mozesz decydowac ile kupisz i czy połączysz te owulkowe z ciazowymi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) teraz właśnie zakupie od innego sprzedawcy a Tobie sie udało z nimi to może okażą się jakieś szczęśliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze trochę z nimi podenerwuje że 2,3 cykle jak się coś po drodze nie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ogarniam salon po mężu i synku, jeden łożko zostawił rozwalone z pościela drugi tor wadera rozwalił na pół pokoju, no zabic sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja panna własnie zasnela i jak weszłam do pokoju to zastanowilam się czy jest sens sprzatac bo ona za godzine wstanie i będzie tak samo. xxxx MIkroskop owulacyjny - natępna nowość o której nigdy nie słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
na Przedciaza.pl mozna tez kupic testy za złotówke - a działają (kumpeli sie na nich udało;) ) i mikroskopy i wszystko ;) i ciazowe za 1.50gr:) W ogole fajna stronka:) oczywiscie ze napisze jakby sie udało, ale poki co zadnych objawow;) Nell robilam na razie tylko 1 cykl i to tak tylko w 10, 11, 12 dc, bo potem moj facet wyjezdzal, a ja nie chcialam sie denerwowac, ze mi dwie krechy by wyszły, a go nie ma;) no ale w lutym potestuje, bo moj men bedzie na miejscu, wiec bedzie mozna działać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to juz całkiem na dekiel wali, ogladam wózki bliźniacze na allegro, i wizualizacje sobie robie, jakby to było, może zadziała, niby siła sugestii tez mozna wiele hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy w tej paczce przypraw na pewno była bazylia czy cos innego, bo jakos mi odwala po zjedzeniu pomidorowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
w ogole dziewczyny nie martwcie sie, ze kawa dzis nie działa i spac nie mozna... dzisiejszy dzien jest uznawany za tzw. blue monday - poniedziałek ostatniego pełnego tygodnia stycznia = najbardziej depresyjny dzien w roku, wiec wiecie, luzik i dystans do siebie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnka a kto kilka dni temu mówił mi że mam przestać się nakręcać i zejść na ziemie???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ja sie nie nakrecam wogóle tylko sobie wózki ogladam i tyle, ale bez zbednych emocji, własciwie poczatkowo weszłam na ta stronke bo poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu takiego cuda rok po roku moja siostra cioteczna ma 9 mies. synka i znów jest w ciazy 10 tygodni ja sie nie testuje i nie doszukuje objawów i tp. luz anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak w moim poscie jest hi , hi to wiadomo, ze dla smiechu, a tak do mojej siostry wracajac to bym sie pochlastała gbyby mnie to spotkało w takim czasie jak Misiek był malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jak zaczał przedszkole i miał prawie trzy latka to zaczęłam myslec o rodzenstwie dla niego, bo wczesniej to nawet takiej mysli do siebie nie dopuszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nikt Ci nie każe wchodzic na to forum poza tym skoro mamy tu hejterów to znaczy, że forum jest popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam w ciązy z Tosią to z mężem ustaliliśmy, że jak skończy 4 miesiace to robimy drugie, no skończyła 4 miesiące to przełożyliśmy jak skończy rok no i 5 stycznia skończyła rok i 8 miesiecy i dopiero zaczeliśmy działać. Ja do roku karmiłam piersią, do 9 miesiąca budziła sie od polnocy co 1,5-2 godziny na cycka więc zaczełam jej podawać normalną kasze manne na normalnym mleku, najpierw to była prawie woda i troche mleka, ale było to bardzo rzadkie ale jak wypila ok 20 to do 2-3 spała a wtedy cycek. jak miala 11 miesiecy piła już tylko raz w nocy a tydzien przed roczkiem sama się odstawiła. Neonatolog powiedział że jak już nie jest na piersi to koniec z nocnym jedzeniem i po 2 nocach zaczela przesypiac cale noce więc to był czas trochę dla nas żeby sie odbudować po tym roku cyckowania. Bo mój mąż się smieje że Tośka to najlepszy środek antykoncepcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnka o 8, później drzemka 12:30-ok 14 i biega do 21 Oczywiście to nie sa stałe godziny o nieeeee, ale przeważnie trzymamy sie takiego planu, dlatego ja zawsze rano biegam z obiadem bo ona przyzwyczajona ze przed spaniem je obiad. Ma wyjątki że zasypia po 22 i wstaje po 9 wtedy już drzemka jest pożniej i znow spanie na noc pozniej i musze kombinowac zeby wrociła na właściwy tor hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Mam wrażenie jakby zaraz miał mi się skończyć ten okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka jak poszład do gina do kontroli kolejnej po porodzie Misiek miał gdzieś z rok to gin sie pytał jak tam, co tam , kiedy planujemy kolejne, i jakos sam po naszych minach stwierdził: co, małe dziecko najlepszym środkiem antykoncepcyjnym?! także coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja miałam najkrótszy okres w zyciu w listopadzie 2014, jak myslałam, że uda mi sie bo piekna owulka była, a tu beta lipa, testy lipa no i @ przyszła nawet wczesniej i okres miałam 4 dni, z tym, że ten czwarty to juz plamienie brazowe, za to grudniowy był juz normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zaczynam sie starać o dziecko cykl mam od 0.01 @ powinna pojawić sie 28.01 a od 7 dni bola mnie piersi przewaznie wieczorem sa cieżkie a sutki stoja przez caly dzien jak nigdy czzy jest mozliwośc ze to sa objawy ciąży? w dodatku wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch jak na okres a rano juz bólu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
gość, nie wiem, zrób bete, test ciazowy jak bedziesz bliżej okresu dziewczyny moja karkóweczka palce lizać z żurawinką, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
żurawinke mam własnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
No wiem , że nie ma co się napalać. Teraz to już nie ma sensu no ale dziwi mnie po prostu ten okres. Pierwszy dzień to plamienie, wczoraj i dzisiaj to tylko leci ze mnie jak się załatwiam a tak to prawie nic -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ola ja od roku mam takie skąpe @ zawsze to bite 7 dni miałam a teraz to z ledwością 4 i to tez zawsze tak jak u ciebie pierwszy dzien plamienie potem 2 dni tylko przy toalecie, a 4 to czasami ciezko plamieniem nazwac:P No ale ja biore dufaston i gin mi powiedział ze to jest normalne po nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×