Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Kurcze jak tak czytam o tych wózkach i lóżeczkach to chciałabym żeby temat już mnie dotyczył i żebym mogła już sobie wybierać te cudeńka:) ale to Twojego postu wróce jak będzie na to pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś odebrałam wynik histopatologiczny i nie podaje on powodu poronienia, więc najwidoczniej ze mną wszystko w porządku :) Teraz czekam na miesiączkę, po miesiączce wizyta u ginekologa i zobaczymy co dalej :) Mam nadzieję, że już w marcu będę mogła się zacząć starać :) Zazdroszczę wam tej możliwości starań o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa to musisz się cieszyć, że nie ma przyczyny z Twojej strony, taki miał plan Bóg i dzidzius przyjdzie na świat w innym terminie:) a czas do staranek tak Ci zleci że zobaczysz, ominiesz infekcje i na wiosne ruszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, cieszę :) po prostu coś było nie tak z dzieckiem i tak musiało się stać... oj szybko ten czas leci, jeszcze kilka dni a będzie już połowa stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku dzisiaj zaszłam do lumpeksu i dorwałam kilka fajnych śpioszków dla dziecka. Cena była tak niska, że nie mogłam się powstrzymać, haha :P Mam nadzieję, że już w przyszłym roku będę miała je na kogo zakładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
Dziewczyny mam pytanie do was, w przyszly wtorek mam wizyte w prywatnej klinice nieplodnosci, czekam na ta wizyte prawie 2 miesiace i jak na zlosc, od kilku cykli dostaje okres 1 lub 2 dni wczesniej i jesli teraz tez tak bedzie to dostane w dzien wizyty!!!! Boje sie ze np dostane w nocy, a zeby dojechac na 9:30 musimy wyjechac przed 6 wiec co robic??? Jechac mimo @, przelozyc??? Chyba umre ze wstydu jak dostane w gabinecie, az mi sie plakac chce. Ciagle o tym mysle. Pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenaka a to macie skierowanie do tej kliniki czy prywatnie sie wybieracie?pytam bo nie wiem jak to wygląda. masz dopiero 11 cykl to chyba nie jest tak źle. Myślę, że nie masz co panikowac na zapas że będziesz miała wtedy @ wiesz że ona nie przychodzi tak na zawołanie chociaz powiem Ci z własnego doświadczenia, że u mnie @ przyszła w najmniej odpowiednim momencie bo w dniu mojego ślubu:) w kościele to myślałam, że umre ze strachu że przez suknie coś przecieknie:)a może zadzwoń do gin jak będzie koło wizyty i zapytaj czy to nie będzie przeszkadzać ale osobiście wydaje mi się, że nie bo na 1 wizycie to pewnie bardziej wywiad bedzie przeprowadzony, konsultacja Twoich wyników i zlecone jakies badania:) a własnie powiedz mi bo nie pamiętam robiłas już jakieś badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa ja tez mam takie jedne śpioszki schowane głęboko w szafie bo nie mogłam się kiedys oprzeć w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena ja kiedyś po operacji jak dostałam okresu to był i był i był az się przestraszyłam i zadzwoniłam do gina no i kazał przyjechać i zbadał mnie a ja jeszcze przed badaniem, że no ale jak to przecież mam krwawienie(co prawda takie skromne) a on na to, że on często bada pacjentki podczas krwawienia z róznych powodów i to dla niego normalne, no i przepisał mi wtedy tabletki i zaraz się zatrzymało, ale w Twoim przypadku to ja bym tam zadzwoniła i spytała co ewentualnie w takiej sytuacji masz zrobic i czy to nie będzie przeszkadzało w ewentualnym badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam robione hsg, ktore wykazalo oba niedrozne jajowody i brak owulacji i dlatego .jedziemy do prywatnej kliniki, bo na nfz wizyta trwala 3 min, glownie lekarz nam dawal ulotki z witaminami... Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś był na tvp2 dokumentalny serial o in vitro no ale nie dałam rady zobaczeyc widziałam tylko końcówkę i mnie zainteresował, ma byc niby codziennie oprócz weekendów jakoś po godz 17, moze następnym razem uda mi się zobaczyć więcej w każdym razie rzecz dzieje się w klinice w Wawie w nOvum chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, ze na nfz zbagatelizują sprawę bo pewnie uważają, że jest za wczesnie ale skoro prywatnie to napewno Wam pomogą. Tez Ci radze zadzwonić tam i zapytac bo po co na darmo jechać:)a duzo bedziesz płacić za wizytę? a co Ci mówi Twój gin na te niedrożne jajowody jak to sie leczy? przepraszam ale nie znam się na tym:) a na owulacje bierzesz jakie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćx i co robiłas jakieś badania?masz wyniki? napisz jak będzie po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnka czy ty masz problem z dostaniesz się na drugie nasze forum FM?? bo ja jestem kompletnie odcięta. Widzę, że ludzie tworzą nowe posty bo na ogólnym to widać, a ja jak wchodze w zakłade "starania" to pisze "strona niedostepna":-( normalnie masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę bez problemu dziewczyny nic mi sie ze strona nie dzieję....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:)co tam u Was słychac dzis?ja śpie na stojąco jakoś tak pogoda na mnie działa:) zastanawiam się czy nie zacząć pić siemienia rano na poprawę śluzu, pije któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodzi mi ta strona. Probowałam nawet dostac się na FM z drugiego kompa i nic.... :-/ kuźwa:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane niestety są zawieszki całego forum na FM ja tez miałam problem i nie tylko ja inne laski też , wczoraj była chwilkę ale wcześniej we wtorek to dość długo nie można było wejść nawet na stronę główną, zresztą na inne tematy na FM też nie, nie wiem czy coś modernizowali czy tak zawiecha była, nie mam pojęcia ale też nie każdy miał tego pecha bo laski pisały nowe posty i nowe strony szły, mi wyswietlał się napis po angielsku, że strona przeładowana, potem, że za długo trwało odświeżanie strony, w końcu po polsku strona niedostępna aż wreszcie przeszło, także miałyśmy pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa! byłam sobie na zakupach... tylko po co? hmm! sama nie wiem, nic nie kupiłam, wszędzie remanenty, albo pustki, zero towaru nowego, niby sale ale co z tego jak ostatnie sztuki, zero wyboru no i niczego sobie nie kupiłam, mąż za to wszystko załatwił, zamówił słupki, bramy, siatkę itp. na ogrodzenie domu, okna dachowe i drzwi, ja wstępnie obejrzałam płytki łazienkowe, ale od niechcenia jakoś nie miałam dziś na to natchnienia, witrynki do salonu też nie kupiłam bo sklep się przenosił do innego skrzydła oj jakiś pech dziś mnie prześladuje, a tak się cieszyłam na te zakupy a wróciłam z bólem głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza na zakupach jak widze cos fajnego, taniego a tam albo rozmiar xs albo xl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała 2 jak masz dostęp do dziewczyn to możesz im przekazać że @ nadal nie mam, bete robiłam i negatywna :-/ dziś 35 dc beznadzieja. Nigdy nie miałam problemów z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia już fm działa wpadnij do nas właśnie odkryłam, że dziś tez jest na tvp2 program In vitro. Czekając na dziecko o godz 17:30 chyba znów 1 odcinek, tak przynajmniej jest napisane w programie, a jutro ma byc odcinek 2, chciałabym to zobaczyć, widziałam, że jest cała seria tego na ipla i nawet kontynuacja sezonu 1 , czyli w 9miesięcy po, no ale trzeba wykupic a mi szkoda na to kasy, może uda mi się na 2 zobaczyć teraz na bierząco, mam owulacje, sluz już był, teraz bardzo boli mnie jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka szkoda że nic nie kupiłaś. Ja w tym tyg kupiłam 2 pary butów bo była przecena w ccc i kupiłam piekne kozaczki skórzane za 140 zł przecena z 300:) tylko u nas w małej mieścinie jest ccc i wybór numeracji jest dużo większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×