Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

no to super, też mam syna Michałka, tylko niedługo będzie miał 4 latka, tez staramy się o drugiego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ma sens...my chcemy rozpocząć starania w 2015 ale koło lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Jestem tutaj nowa mam nadzieję że mogę do Was dołączyć co? ;-) Po 3 latach starań w końcu się udało upragnione dwie kreski wizytę u gina mam na a ten czwartek jak myślicie jakie powinnam zrobić badania dodam że mam niedoczynność tarczycy. TSH, FT3 i FT4 co jeszcze??? Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Symida, jesli chcesz nas wspierac w staraniach to zapraszamy:) goscx a może zmien nick bo troszeczkę mylący jest:)? gratuluję ciąży i cieszę sie, że udało się po tak długim okresie:0a leczyłaś sie na coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 a co Ty masz za skojarzenia ;-) U mnie było podwyższone TSH, PRL, HSG drożność prawie książkowa u męża trochę gorzej powód słabe plemniki za drugim razem się udało chodzi mi o inseminacje. Podrzuci któraś z Was jakie powinnam zrobić badania przed wizytą czwartkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam na inny awatar bo wydaję mi się, że gdzieś już podobny widziałam ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
O!tu jesteście! A ja już zdążylam odpisać na innym forum założonym przez kate4 ale widzę,że to tu jesteście. Dzięki kate4 za wpisanie mnie do tabelki. U mnie 7dc i od10tego do17tego zaczynamy z mężem maraton staranek. Kupiłam wczoraj termometr owu żeby kontrolować sytuację. Muszę znaleźć w jakiejs aptece conceive plus (w super pharm nie mieli) bo mam problemy z interpretacją śluzu. Przez 6lat stosowałam plastry anty i czułam się po nich dobrze ale po zaprzestaniu ich używania czuję się wyśmienicie! Libido mi wzrosło itd.. mąż zadowolony i ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćx wydaje mi się, że dopiero lekarz zleci Ci listę badań tak było w moim przypadku. Nie ma co wyprzedzać lekarza. Jak masz problem z tarczycą to zrób TSH i prolaktyne może progesteron żeby pokazać lekarzowi a resztę niech on działa:) powodzenia napisz jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 masz rację tylko że ja się boję żeby później nie było za późno lepiej żebym miała jakieś badania przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 1 wizycie miałąm zlecone bad ogólne moczu i krwi, toxoplasmoze, tsh i tyle więc wiecej Ci nie doradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap86 ciesze się, że nas odnalazłaś:)ale Ci zazdroszczę Twojego libido i tego śluzu. Ja to powiem Ci że praktycznie nie mam ochoty na seks oprócz dni okołoowulacyjnych wtedy przychodzi mi ochota. A śluzu to nie mam teraz nic, susza a przed ciążą miałam piękny śluz tylko nie zwracałam na niego uwagi :)podczas staranek używam żelu KY bo podobno on jest bezpieczny i nie zabija plemniczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że jeszcze tyle czasu do marca, też mogłabym się starać :P Kate4, można widzieć po jakim czasie od poronienia dostałaś pierwszą miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaka
Nie wiem co z tym forum dziewczyny to my je tworzymy wiec po prostu wspierajmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok 5 tyg po łyżeczkowaniu miałam okres. Myślałam, że będzie szybciej i już nie mogłam sie go doczekać:) a TY już miałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Jak tam dziewczynki? Bierzecie jakieś suplementy? Ja łykam kwas foliowy z dodatkiem jakiś witamin,już od miesiąca. Już za kilka dni zaczynamy tygodniowe staranka. Okres powinien być około 27stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze nie miałam :p wylyzeczkowali mnie 17 grudnia wiec mam jeszcze czas. Ale mógłby się już pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap86 ja też biore kwas foliowy, ostatnio piłam inofolik i wydaje mi się że on jest lepszy tylko niestety drogi interes ale mi gin powiedział że po 3 mies. są rezultaty więc liczę na to:) łykam jeszcze takie witaminy mamaDHA też polecane przez gin bo zawierają dużo cennych witaminek nie tylko dla kobiet w ciąży:)trzymam kciuki za owocne starania:)) tysiaa doskonale Cię rozumiem :)tez chciałam żeby ten okres tak najszybciej przyszedł żeby czas jak najszybciej zleciał do staranek:)ale słyszałam że niektóre dziewczyny miały już po 3 tyg więc może u Ciebie już tuż tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Jestem tutaj nowa i chciałabym do Was dołączyć. Może parę słów o sobie... Mam na imię Jowita i mam 28 lat. Pod koniec sierpnia wyszłam za mąż, od lipca staramy się z mężem o dzidziusia. Zaczynam się martwić, bo to już 6-ty cykl... Biorę regularnie kwas foliowy i wiesiołka. Biorę też Luteinę 50 od 16 do 25 dc i to miało mi pomóc zajść a tu lipa :(Dodam, że w wieku 19 lat usunięto mi prawy jajnik. Od marca nie biorę tabletek anty. Bardzo pragniemy dzidziusia i nie wiemy co robić. Robiłam wszystkie badania i wszystko mi dobrze wyszło. Proszę o jakieś słowa otuchy. Może któraś z was napisze o swoich doświadczeniach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwetta witaj w klubie- ja zaszłam w ciąże z połową jednego jajnika więc się da, o to się nie martw tylko czasu na to potrzeba duuużżżooo!!! dodam, że lekarze nie dawali mi szans, hmm, pewnie Tobie też mącą w głowach, w każdym bądź razie nie przestrasz się ale mi zajęło leczenie i staranie się o dziecko 7lat, teraz mój synek ma prawie 4 latka i staramy się o drugiego dzidziusia i wierze, że się uda- Tobie też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iwetta:)jasne zapraszamy do nas:)znam ten ból tez staram sie 6 cykl ale podobno to standard:) jak porobiłas badania i jest ok to nie masz się czym stresować bo stres jest wrogiem naszym:)działamy dalej i głowa do góry:) możemy Cię do tabelki wpisac tylko podaj datę najbliższej niechcianej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzka, Bajkanna jeśli nas czytacie odezwijcie się bo nie wiem co z Wami:) marzaMIsie przypomnij co u Ciebie bo jakoś mi to umknęło:) a ja dostałam wczoraj @ ale czekałam na nia bo w tamtym cyklu nie było staranek ze względu na ten wypadek męża:( myśle, że w tym cyklu juz coś podziałamy, gin mówiła, że pomimo wysokiej prolaktyny i brania bromka można się starać więc tydzien i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate trzymam kciuki ja mam taki śluz płodny, że mogłabym Was jeszcze obdarowac, no ale niestety ze względu na moja sytuację w pracy powinnam się powstrzymac do lipca-sierpnia z intensywnymi starankami, no ale serce nie sługa i się nie zabezpieczamy więc nie wiadomo jak nam to wyjdzie, na pewno juz wiem, że jak się nie chce i uważa to organizm wraca do normy , no ja jestem teraz mega mokra w dni płodne kate cos mi się jakoś kojarzy, że niektóre z dziewczyn co o nie pytałaś widziałam na forum FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mój wywód na temat wózków, łóżeczek, pościeli, przewijaków, może którejś przyszłej mamusi lub ciężarówce się przyda , może coś wypatrzy dla siebie, co prawda post z innego forum ale mój więc go tylko skopiowałam i tu wkleiłam: co do wózków to ja podobnie myslę do malej u mnie musiało dziecko miec dużo miejsca, był duzy, szybko rósł, a , że robiliśmy kilometry dziennie to nawet te wkładki wyciągałam bo dzieciak się w nich męczył, no ja to kupiłam Polski wózek( ale w sumie z przypadku), w ciąży czytałam dużo opinii, wertowałam oferty itd., pojechaliśmy do sklepu rampers po wózek już z myslą który kupimy, no jak ja się po sklepie nim przejechałam o jeny od razu mi mina padła, zaczęliśmy od początku wszystko testować, byliśmy tam cały dzien, mój M mi jedzenie i picie donosił, wreszcie wybraliśmy dwa: x-lander oraz lonex a z nich ten jeden Polski- lonex bo był świetny pod każdym względem dla nas i miał super cenę niską, teraz jest na strychu i czeka na kolejnego dzidziusia a łóżeczko to miałam zwykłe drewniane ale solidne, Michał nadal w nim spi tylko na dolnym poziomie a ma prawie 4 latka i nie chce oddać łóżeczka swojego tak je kocha, jest niezwykle solidne, choć było nawet drogie około 500zł daliśmy w rampersie za nie w ikei są tańsze ale ich jakość ojojoj widziałam je, no nasza bestia musiała mieć mega solidne www.klups a tu jest stronka producenta, mebelki są dla mnie fajne ale to zależy kto co lubi aa...przewijak na łóżeczko też miałam od nich i też mega solidny, koleżankom pękało pokrycie a tu nic jak nowy, mimo, że ciągle uzywany, jedynie co to starł się miś nadrukowany a jeśli chodzi o komplety pościeli to ja zamawiałam na allegro od firmy baby-raj, trzy komplety(niebieskie drabinki, kremowe drabinki, i miodzio takie mi się wtedy podobały, no teraz to bym inne wzory kupiła, ale wtedy nie było ich jeszcze) i mam i uzywam je do dziś, kolory się nie spieraja, bawełna miękka, prawdziwa, mocny splot, żadnych dziurek itp. zakupiłam ze wszystkim czyli z ochraniaczem, przybornikiem, prześcieradłami, poszewkami na wszystko itd. do wózka również kupiłam jeden komplecik, łącznie z wypełnieniami oczywiście, fajna firma i ładne dziecięce wzorki jak dla mnie może komuś sie spodoba dziewczyny musiałam usunąć stronki tych firm bo uznawało mi post za spam, niestety, więc sorry, jak któraś chce to je znajdzie na forum fajna mama staraczki i ciężarówki razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka a mogłabyś je tam podpytać czy będą jeszce z nami pisać tutaj?:)chodzi mi o tabelke:) A z tym śluzem to tak właśnie jest jak głowa popuści i nie ma ciśnienia na ciąże to sie pojawia:) ja pewnie w tym cylku znowu bede miała susze skoro myśle o staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×