Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

KKokardka my 20/23/24/25/27/28/29/30 :-D i nie zapowiada się byśmy w kolejne dni zwolnili tempo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i tak nie pozostaje nam nic innego jak bawić się dobrze i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test owulacyjny. Wyszla jedna kreska, ale wydawalo mi sie ze jest cien tej drugiej. Moze mialam juz owulke dzisiaj rano albo wczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa załamka po meczu;/ kurde przekupiony chyba był:) Ola moze owulacja dopiero przed Tobą jak masz jeszce testy to rób przez kilka dni o tej samej porze i pamietaj żeby nic nie pić z 2 h wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate na bank mecz był przekupiony! Podobno dostali tyle kasy że głowa mała. xxxxx dziś cały dzień męczą mnie dłości....nic nie mogę zjeść....zrobiłam sobie kluski z mlekiem może po nich nic mi nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to nareszcie czujesz że jesteś w ciąży:)a przed terminem @ odczuwałaś jakieś mdłości albo osłabienie?bo wiem że różnie z tym bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje że chyba już miałam owulację wczoraj, no ale różnie to może być. Dzisiaj jest mój 14 dzień cyklu. Ostatni cykl trwał 28 dni więc zakładam,że ten też będzie tyle trwał. No to chyba miałam wczoraj albo dzisiaj owulacje. No ale wczoraj się przytulałam, dzisiaj też, jeszcze powtórzymy więc myślę, że nie mam o co się bać że nie załapię się na owulkę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wczoraj skończył okres, a do tej pory nie mam ani trochę śluzu, chyba ten cykl jest bezowulacyjny... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa ja tez nie mam śluzu po okresie i ogólnie krucho u mnie z nim ale jak już co to pojawia się od 2 dni przed sama owulacja także spokojnie masz jeszcze czas na śluz. Poza tym jeśli w ogóle nie bedziesz miec śluzu to tez nie świadczy o tym, że nie masz owulacji bo śluz może nyc wewnątrz, niezauważalny dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, dzięki, przyznam, że bardzo mnie uspokoiłaś :D Po prostu zawsze było go dużo, a teraz prawie zero i mnie to zdziwiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A ja zakupiłam folik:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell dobrze, że mi przypomniałaś ;) Wczoraj mi się skończył a dzisiaj zapomniałam kupić -.- Muszę wybrać się jutro do apteki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, zapomniałam wam powiedzieć że zrobiła się kreseczka druga na tescie owulacyjnym po 5 min. Jak wam wtedy pisałam to w sumie odrazu po zrobieniu, a pozniej jakieś 5-6 minut minęło i była druga :D Czyli dopiero jutro ma owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - nie zazdroszę Ci. Ja nienawidze tego uczucia, nie wiem czy biec do łazienki czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo malusie takie są:) ale przynajmniej łatwiej się łyka:) A ja czuję się strasznie cała rozpalona jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wydaje mi się, że tak :) Najwazniejsze, żebyś działała ;D Anka trzymaj miskę przy sobie :P Nell, to wskakuj do łóżka, herbata z cytryną i się wygrzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo malusie takie są:) ale przynajmniej łatwiej się łyka:) A ja czuję się strasznie cała rozpalona jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolona bo druga beta to wynik 1225 czyli jakies 130% przyrostu :) rzadziej miewam takie niemile uczucie jak na @ a do lekarza ide 5 lutego. Z objawow typowo ciazowych to zaczelam czuc w ustach taki dziwny gorzki metaliczny smak,nie mam ochoty na slodycze i powoli niektore potrawy mi nie pasuja. Zawsze tez mialam dosc widoczna linie spojenia lonowego ale teraz onq wydluzyla sie do pepka i jest taka mocniej zauwazalna. Nie mam poki co objawow zmeczenia czy hustawki nastrojow. Jutro wracam ze szkolenia do domu i wreszcie przytule meża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę tego uczucia! W Sumie w swoim życiu wymiotowalam może z pięć razy w tym dwa razy po alkoholu :) i jakieś pół roku temu jak miałam jelitowkę to mała sisiedziała w wannie a ja dawałam ostro i później jeszcze cala noc hmmm wiec więcej niż pięć razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap Czyli wizyta już niedługo, na pewno wszystko będzie dobrze :) Jutro w końcu będziesz mogła podzielić się swoją radością z mężem :) A beta pięknie urosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap - no to świetny wynik, wizyta niedługo już ;) Ale się cieszę, tak jakby to mi się udało. Ale nie wykluczone że w tym cyklu mi się uda ;) Zobaczymy ;) Jeszcze trochę pomęczę mojego narzeczonego. Na razie czekam aż wróci do domu i się już niecierpliwię.. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap a mąż już wie o ciąży? Anka ja Ci mimo wszystko zazdrosze tych mdłości, też bym mogła miec ciążowe już ;P tysiaa śluzem sie nie martw większość z nas go nie ma widocznego:) Nell ja tez jestem taka jakas rozpalona, czerwone policzki i osłąbienie i mam nadzieję, że to nie grypa się zbliża:) Dziewczyny która teraz bedzie testowac??przyznawac nam się zebyśmy trzymały kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero termin na 12 lutego. Liczę z całego serca, że nie będę miała tego wrednego okresu. Tak czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×