Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Aneteek a próbowałaś z testami owulacyjnymi? Wyszłoby taniej. Ja swojego lekarza tez mam prywatnie i wiem co to ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Nie, nie próbowałam pokładam nadzieję w gin. może w końcu coś mi pomoże i uda nam się ,tylko te czekanie i kolejne nie udane próby masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Nie, nie próbowałam pokładam nadzieję w gin. może w końcu coś sie ruszy w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
NIe nie próbowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
nikt sie nie wypowie ??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz zmienić ginekologa skoro do działań aktualnego ginekologa masz wątpliwości. Wiem ze łatwo się mówi ale w końcu się uda, i sama w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteek uważam że na leki to jest za wcześnie i lekarz pewnie tak samo uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Do tego ginekologa poszlam pierwszy raz w styczniu po dlugich wyszukiwaniach na forum i opiniach o nim . i opinie ma bardzo dobre wiec juz teraz nie bede zmieniac . no moze i macie racje co do tych lekow ale same wiecie jakie to meczace jest te czekanie na jakie kolwiek rezultaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
I jeszcze ta boląca @ ;( :( :( a łaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteek a miałaś robione badania na toksoplazmoze, cytomegialie, poziom tsh, prolaktyne? As foliowy bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Nie , nie miałam takich badań a czy to kiruje na nie lekarz gin?? i nic nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy to podstawa przy staraniu się o dziecko. Zacznij brać jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ginekolog skierowal na cytomegalie, toksoplazmoze i żółtaczke typuC bo mam duzy tatuaż. Poza tym pytał o tsh, morfologie rozszerzoną kazał zrobić i poziom cukru tez zbadać . przykazanie brania kwasu foliowego przez minimum 8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Tak jak piszą dziewczyny, kwas foliowy to podstawa ;) Ja się muszę jutro po niego wybrać bo mi się już kończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się iść do tego ginekologa z tą nadżerką, w sumie nawet nie mówiłam mu o tych staraniach o dziecko bo dawno u niego nie byłam. Boję się że przez tą nadżerkę będę musiała przełożyc starania na jakiś miesiąc lub dwa. Dla mnie to dużo. No ale bardzo mi ona przeszkadza i coś muszę z nią zrobić bo jest coraz bardziej odczuwalna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się jak lekomanka. Z rana euthyrox i kwas foliowy, a po jedzeniu omega3, cynk, selen, wit.D, mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola rozumiem Cię bo dla mnie miesiąc czy dwa to tez sporo, a nie wiem jeszcze nawet czy będę mogła się starać. Ale czytałam gdzieś ze nadzerka nie przeszkadza zajściu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
No mi lekarz też nic o tej nadżerce nic wiecej nie mówił i nie kazał się nią przejmować ,mam robic tylko co roczną cytologię kontrolną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 ja myślę, że warto zrobić z sobą porządek jak najszybciej i działać bez zawracania sobie głowy czymś co może Wam zaszkodzić, opóźnić starania czy coś. Sama w Listopadzie jak tylko HCG mi opadło robiłam kolposkopie i miałam wycinki pobierane. Na szyjce macicy miałam jakieś niewielkie zmiany, ale okazało się, że nie groźne. Ale musze być pod kontrolą, kolposkopie co 6 miesiecy robić, bo może się to odnowić i rozwijać, a najgorsze i zaniedbane stadium to wiadomo co może być... Warto o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że selen może wspomóc plemniczki? To może mężczyznom przy staraniu warto podsunąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Jak bedzie trzeba to ja go nawet i do lekarza wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lekarz nie kazał się przejmować tą nadżerka to ją olej :-) i tak jak sugerował - obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że muszę zrobić ze sobą porządek. Zobaczymy co mi powie lekarz we wtorek, bo mam wizytę już umówioną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
No nadżerka się nie przejmuję , bardziej mi zależy na dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×