Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

a przypomnij mi TY pijesz te zioła o Sroki zrobione przez siebie?ja od 2 tyg pije len mielony i tak jakby w środku czuje większą wilgoc ale na zewnątrz narazie nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Kate4 dziekuj***ardzo ale zabardzo na nic nie wylicze. Dopiero pierwszy cykl staran i na zasadzie ze kiedy mielismy ochote.. nie mierzylam temp ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam właśnie bloga Zosi Slotały, może mi się kiedys przyda hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Kate4 dzieki ! :) ale na cuda nie licze bo to dopiero pierwszy cykl staran . Czuje ze jeszcze dluga droga ... a pozatym teraz mam sucho prawie jak na okres .. no i piersi mnie bola i sa miekkie tyle ze wczoraj wydawaly mi sie lekkie a dzisiaj ciezsze tak jakby okres nadchodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie ja pije o.Sroki i sama zrobiłam mieszankę, kupiłam wszystkie składniki w zielarskim:) bo do tych z allegro nie mogłam się przekonać;) zawsze mam wrażenie że mogli tam oszukać z tymi proporcjami;) Ja też mam właśnie zawsze takie odczucie ze w środku mam mokro a na zewnątrz to niekoniecznie;) ale to chyba też o to chodzi żeby tam były odpowiednie warunki;) Przepraszam za takie szczegóły ale... U mnie ten śluz na zewnątrz jest widoczny tylko przy toalecie no wiesz.... przy podcieraniu:P I właśnie w okolicach ovu to jest taki typowy jak białko jajka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja mam az nadmiar sluzu po okresie 3 dni ze musze nosic wkladki bo cale majtki mokre masakra po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie weszłam do robotki i wpadłam na chwile by zobaczyć co tam u was :) u mnie bez zmian nadal lekko pobolewa mnie brzuch jak nic muszę czekać do przyszłego tygodnia będę wtedy na urlopie bo od poniedziałku moje dzieciaki mają ferie to se chwile odpoczniemy :) życzę wam kochane udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwale wczoraj upiekłam pyszne ciasteczka ryżowe i właśnie się nimi zajadam w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takimi też bym się zajadała :) ja równiez robie ciastka ale takie zwykłe domowe wyciskane przez maszynke lub coś innego ale równiez dobre a do tego prosto się robi i dlatego je robimy z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka może zaszłaś:)ja jak byłam w ciaży to byłam strasznie osłabiona i spałabym na stojąco. Ale to tez nie jest reguła bo niektóre wiem, ze maja wtedy wiecej energii niz kiedykolwiek wiec jak widzisz to kwestia indywidualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio przed okresem tak mialam. Napalalam sie strasznie na ta ciaze, wszystkie objawy, a malpa jednak przyszla z opoznieniem. Troche dziwna byla ale nie bede sobie wkrecac. U mnie narazie temperatura niska, sluzu owulacyjnego brak wiec jest nadzieja ze jeszcze zdaze ;) Jak narazie mam dziwny sluz, taki lekko zoltawy, nie wiem od czego to zalezy. No i mam takie wypieki na twarzy ciagle, goraco mi ciagle. Wczoraj tak samo, ale goraczki nie mialam. Moze sie podziebilam troszeczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny. Jestem tu nowa. Mam 28 lat i staram sie z mężem o dzidziusia od maja 2014. W sierpniu zaszłam w ciążę, niestety byłato ciąża pozamaciczna jajowodowa. Szczęście w nieszczęściu, że sama obumarła i w ostatniej chwili wywinęłam się ze stołu operacyjnego. HCG dopiero na poczatku listopada spadło do poziomu nieciężarnej. Mam Hashimoto, w grudniu tsh mialam na poziomie 3,9 i mialam podwyzszona dawke na 50 euthyroxu, kolejne badaniaci wizyta w najblizszych 2 tyg. W tym cyklu za pomoca testow owulacyjnych wtrafilismy sie TEN DZIEN i pokrywalo sie to z wyliczeniami kalendarzyka, mam regularne miesiaczki. Mam jeszcze 8 dni do terminu miesiaczki a juz dopatruje się objawow ciąży. Pobolewania prawgo jajnika, tkliwe sutki... A test ciążowy najchętniej zrobilabym jutro z rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Hashija wlasnie czestsze wizyty w toalecie to wydaje mi sie,ze u mnie byly pierwszym sygnqlem.i jeszcze niewielka 3dniowa zgaga. Ja mialam pwu w 14dc i test wyszedl pozytywny w dniu spodziewanej @. Jeden plutkowy yszedl mocniejszy a drugi innej firmy slabszy w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hashija:)to problemy masz jak większość z nas :)objawy zawsze można sobie wmawiać, ale myslę, że u Ciebie jeszcze za wcześnie na objawy:)wiem że łatwo się mówi ale zaczekaj do terminu @ z tym testem:)my tez czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie moja aplikacja na smartfona przysłała mi info, że zaczynam 6 tydzień ciąży!!!!! OOOO YEAH!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 ale masz fajnie :) jeszcze trochę i wszystkie dołączymy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap86 no właśnie też mam zgage. I to mnie dziwi, bo ostatni i jedyny raz jak miewalam zgage to jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem i to brzuszek już miałam większy, więc było to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija ja też często biegalam do łazienki a tam 3 kropelki siku i myślałam że mam zapalenie pęcherza ale kilka dni temu wyczytałam ze tam na dole nawet 3krotnie zwiększa się ilość krwi i może być ucisk na pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam ze objawy następują troszkę później ale wiadomo ja też wczuwam się w siebie i szukam czegoś co wskazuje na ciąże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. U mnie to jest znacznie więcej niż trzy kropelki. Dopuszczam jeszcze taką opcję, że tsh mi się poprawiło i teraz uwalnia się woda nagromadzona przez wcześniej za wysoki poziom tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam faaaaajny sen. Śniło mi się ze jestem w ciąży :p Ale nawet się jeszcze nie zaczęłam o to starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa ja tez wiele razy miałam taki sen, aż szkoda było się budzic:)podświadomość potrafi płatać figle:)co u Ciebie na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ale oby ten sen się kiedyś spełnił :) U mnie nic nowego, @ się dzisiaj skończyła, no i czekam teraz na środę i wizytę u gin :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka jaką jaką to jest ta aplikacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Witam my z mezem staramy sie od listopada w styczniu w 12 dc bylam u gina okazało sie ze mam lekka nadzerkę i tyle mi powiedzial nie kazał sie tym martwic zrobil mi cytologię w wyniku wszystko ok.no to juz tym sie nie martwie.Przejdzmy do ciazy obserwowal raz jeszcze pecherzyki w 14 dc i tez wszystko dobrze ze pecherzyki sie powiekszyly itp. kazal sie starac . no i sie staralismy co dziennie przez te 5 dni wdł. zaleceń no i cooo dziś załamka dostałam @ :( . dzwonilam dzis do gina mam juz umowiona kolejna wizyte na lutego na monitorowanie . Kurde wkurza mnie juz to bo zadnych lekow ani nic nie daje tylko monitoruje pecherzyki a kazda wizyty kosztuje :( juz sama nie wiem czy dac sobie z tym wszystkim spokoj czy on cos mi wogole pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×