Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
malinowa92 tutaj używasz tego nicku, a kasik92 używasz w temacie Implantacja zarodka-jakie mialyscie objawy kontynuacja. Rozgryzlam Cię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 od początku czułam się fizycznie bardzo dobrze. Od kilku dni mam bardzo dużo śluzu takiego jak w dni płodne, rozciągliwy, przypominający kurze białko, uczucie mokrości itd. Oboje z mężem bardzo pragniemy dziecka. Po pierwszej miesiączce mamy iść do naszej ginekolog aby zbadała czy wszystko się ładnie wygoiło i mam nadzieję na zielone światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nic za bardzo nie dolegalo ale duuuuzo sie stresowalam i to na pewno tez wplynelo na to wszystko. Ale trudno, stalo sie i trzeba zyc dalej. Serio zaczekaj do pierwszej miesiaczki, bo przed nia wszystko jest rozregulowane. A kiedy powinnas ją miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia dziękuję:-) Wiem, wiem na pewno założę sobie stalego nicka:-) Agnieszka witaj, jesteś nowa ja też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam juz na gin u kontroli, wszystko sie zagoilo, nie ma zrostow ani nic w tym stylu. Mimo to powiedzial ze najlepiej odczekac 3 miesiace. Ale nie czekam, tylko sie staram, psychicznie jestem gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nie Agnieszka, ale Aleksandra:-) Przepraszam za pomyłkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia już naprawiłam pomyłkę:-) W Twoim nicku 93 to końcówka roku urodzenia?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia to jesteś młodsza ode mnie o rok bo ja rocznikowo 92:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Jaa rozgryzlas mnie :p heh tam pisalam wczesniej ale znalazlam was a ze wgrupie lepiej to zostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Paula :D podaj swoje dane do tabelki (jest na pierwszej stronie) to Kate cie dopisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Paula to witaj ja tez ten sam rocznik ;) ilE sie juz staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik92 to w naszym watku uzywaj jednego nicku bo bedziemy sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ok . Kasik musze sie zalogowac :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
goscPoula i Alenksandra Witajcie:) xxx aż dziw ,że to forum ruszyło bez zacinek :) xxx zdycham dzisiaj. drugi dzień @ a mi głowa pęka. jak mąż wróci to może mnie pomasuje, bo to niestety napięciowy ból głowy :( i żądna tabletka mi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hashija: forum ruszylo z kopyta :D wspolczuje bolu glowy... im szybciej @ minie tym szybciej zaczniesz nowy cykl staran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
hashija witam:-) Kasik92 domyśliłam się:-) fajnie mieć kogoś z tego samego roku:-) miło mi:-) Tysia mam 22 lata, za miesiąc 23:-) 19 cykl staran, nie mam jeszcze dzieci, termin @ mam na 23 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
19 cykl?? Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 cykl to wcale nie tak długo... Ludzie latami starają się o dziecko i w końcu się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia o widzisz:-) a kiedy zaczęły Ci się dni płodne w tym cyklu? Bo mi wyjątkowo już 3 dni po okresie, jak nigdy:-) Kasik92 no niestety 19 cykli za mną i nadal nic. Ale wierzę że w końcu się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny da się z telefonu założyć sobie stalego nicka tutaj? Bo ja na razie z telefonu korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Wiesz no dla mnie 5 cykl to długo. . Ale ja tez wierze ze nam sie uda kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja mam dzisiaj jakiegos doła, powinnam własnie troche ogarnac w chacie, bo na weekend to tak nie za wiele miałam czasu, ciągle jakies imprezy, w ten week idziemy na Ślub do mojej kuzynki, tak wiec przynajmniej Walentynki mam z głowy... Jussio faktycznie mam dni płodne, w sumie to ja juz sama nic nie wiem, w tym cyklu cały czas boli mnie jajknik, wizyte mam dopiero na 4 marca, wiec jeszcze chwilkę musze poczekcac... A jutro niby owulacja, ciezko mi stwierdzić czy się odbedzie czy też nie, ogólnie to działam, będzie co ma być :P Oby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się wydaje ze zaczęły są jakieś trzy dni po okresie ale pewna nie jestem. W sumie w tym cyklu często wspolzylam ale się okaże czy z efektami hehe :p Pewnie ze w końcu się uda :) A robiłaś sobie jakieś badania? Wszystko jest Oki? :) Ja jestem na tablecie i po prawej stronie na gorze jest nick wiec pewnie na telefonie tez da się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna po prostu działaj a efekty na pewno będą. :) a doły zdarzają się każdemu... Trzeba to przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×