Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego ludziom tak zależy by być odbieranym przez innych, że są normalni?

Polecane posty

Dla mnie byłaby to obelga, gdyby plebs mówił, że jestem "normalna", tzn. taka jak oni :D Nigdy nie chciałabym być taka szara i prosta jak większośc ludzi. Czemu wszyscy tak sie przejmują zdaniem innych, w imie uleganie tej szarości i prostocie? Czemu myślą, że coś "nie wypada", i przed zrobieniem czegoś rozmyślają "co ludzie powiedzą"? To jakieś mentalne niewolnictwo, zniewolenie przez równanie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty jestes taka tepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku kłóci się sama ze sobą pod różnymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W dodatku kłóci się sama ze sobą pod różnymi nickami " Powiedz mi szczerze, ty trollujesz, czy naprawde jesteś taka tępa że nie wiesz co to są "podszywacze" i do tej pory nie zrozumiałaś, mimo iż wszyscy mi piszą, że "nawet dziecko sie zorientuje co jest podszywem a co nie, i nie musze sie tak o to wściekać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blablabla, kasiaszatanistka ma tak c*****e zycie ze wyzywa sie na podszywaczach na kafe, bo w realu nie ma z kim porozmawiac :D:D I w dodatku nikt jej nigdy dobrze nie przegrzmocil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe wracaj wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie wracaj wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego samego powodu dla którego ty wychodzisz z siebie żeby pasować do swojej subkultury i wpadasz w histerię jak ktoś kwestionuje twoje bycie metalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×