Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gośćinny
Dzisiaj już nikt tego nie robi:D w czasach PRL kolorowa reklamówka była cenną zdobyczą i oczywiście można było nią zaszpanować:D wiedziałam, że wywołam burzę, mamciu sorry, że wydałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Burze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
lekki skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A konkretniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
:D drobną kompromitację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wyjasnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A jednak wyjasnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie skandalem jest to że "Gościnny" jest męskim nickiem a teraz czytam że "wiedziałam". Skandal obyczajowy :D :p W takim razie dla Goscinny - pani kwiatek zaległy ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze gosc inny jest hermafrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie 🌻 l jakieś problemy przed chwilą z netem były ale chyba się zmyły l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ja też nie prałam reklamówek ale czasami gdy była wyjątkowo ładna a się czymś w środku zapaprała to owszem wypłukałam i wytarłam do sucha :D teraz też mi się zdarza ;) o Gośćinny może rzeczywiście inna jesteś ;) :D o Jeśli zaś chodzi o usprawiedliwienie Daa to niestety stała się ofiarą błędu lekarskiego ale dzielnie walczy ...:-O o dobrej nocki już życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Daa 🌼:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskakująco późne DOBRANOC :) l kolorowych weekendowych l do jutra l p.s. Mam nadzieję że ten błąd nie był duży i daa się szybko naprawić.. Pozdrawiamy Danusię 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l jeszcze oszronione ale rewelacyjnie słoneczne sobotnie DZIEŃ DOBRY ! :) l Dzisiaj w kalendarzu ciekawe imiona do świętowania., Imieniny obchodzą między innymi: Babilas , Chwalibog, Ksenia, Milena, Mirogniew , Urban , Teodor i Tymoteusz . Ale znaleźć solenizantów nie będzie łatwą sprawą. l Dzisiaj Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Z radia i internetu już korzystam. Wieczorem może z telewizji. Ale z gazetą będzie problem, chyba że przeterminowana też się liczy :D l Tymczasem udanego dnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Piekna pogoda, wolny czas, pora na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 ja spaceruję po podwórku. A przy okazji coś zrobię i trochę posprzatam. Słońce ładnie przygrzewa topiąc szron na dachach. l hej Gość 🌻 odpozdrawiam l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni weekend stycznia mamy więc trwa Zimowe Ptakoliczenie. Warto rozejrzeć się wokoło i sprawdzić czy w najbliższym otoczeniu przybyło czy ubyło ptaków. Jeszcze nie wiem komu trzeba przesłać informacje ale można je wykorzystać do wlasnych celów ;) Na moiim podwórku ptaków ubylo. Widać towarzystwo Zuli im nie odpowiada. A te które zostały przeniosły się na wyższe piętra. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni weekend stycznia mamy więc trwa Zimowe Ptakoliczenie. Warto rozejrzeć się wokoło i sprawdzić czy w najbliższym otoczeniu przybyło czy ubyło ptaków. Jeszcze nie wiem komu trzeba przesłać informacje ale można je wykorzystać do wlasnych celów ;) Na moiim podwórku ptaków ubylo. Widać towarzystwo Zuli im nie odpowiada. A te które zostały przeniosły się na wyższe piętra. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wczesny wieczór :) o U mnie to chyba nie było słonecznie ale pewności nie mam. Dzisiaj wpadł mi w oko sernik zebra, przepysznie wyglądał. Oczywiście kupiłam spory kawałek po pracy i przypomniało mi się, że Saam piekłeś taki z czekoladą, udał się ? mój wygląda podobnie do tego, możecie się częstować...niebo w buzi ;) :D http://babeczka.zuzka.pl/wp-content/uploads/2012/06/sernik_zebra_3.jpg gość :) ktoś Ty ? nie rozumiem czego się boją ci goście😭 ? o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że ubyło ptaków, wciąż przylatywał do mnie taki jeden ładny a ostatnio coś go nie widzę :( Fakt, że nie miałam zbyt dużo czasu by dokarmiać . Może wróci gdy się mocniej ochłodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie już się rozniosło że gości wykorzystujemy w pierwszej kolejności :p ;D l cześć Celinko 🌻 ten Twój sernik to profesjonalny wyrób cukiernika. Ja po amatorsku pokruszyłem czekoladę i wymieszałem z wylaną już na blaszkę masą serową. Zrobiłem to na jednej połowie bo nie wiedziałem czy to dobry pomysł. W sumie chyba za mało dałem tej czekolady bo różnica nie była zbyt odczuwalna. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) z ptakami już tak jest że jak poczuje zew natury to nie patrzy kto go karmił tylko leci za instynktem ;) a jeżeli jeszcze ładny to wiadomo że długo w jednym miejscu nie posiedzi l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że ptaków jest sporo, nie trzeba szukać ze świecą i że każdy chętny może go bez problemu zobaczyć. Dzięki za nastrojową piosenkę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tak już zostanie że po wysłaniu posta będziemy kierowani na pierwszą stronę topiku a nie na bieżącą tak jak to było do tej pory ? Co ma na celu taka zmiana ? Nie rozumiem tego. Trochę to kłopotliwe i denerwujące. l Idę popatrzeć na mecz, trzeba dopingować naszym szczypiornistom. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×