Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Hejka ;):D To i ja pożyczę dobrej i spokojnej nocy wszystkim ...;) Deszczowych snów ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak zwykle brakło doby aby porobić najpilniejsze rzeczy. Na szczęście już za chwilę zacznie się kolejna doba i kolejne zmagania. Ale najpierw trzeba szybko spać aby zdążyć się wyspać. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych sąsiedzkich ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ...Dziś dzień sloneczny od rana pranko :)nie ważcie sie wysyłać do mnie chmur ;) Ferdżi ale opis hahaha połowa opcji do mnie pasuje:D Kawa?...kto chętny bo robię;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Zielona ,nie wiem gdzie mieszkasz ,ale u mnie pogoda sklania raczej do drzemki ,slonca brak :-) Kawe wlasnie pije :-) Cal,podziel sie z nami tym co Cie takiego milego wczoraj spotkalo ,bedziemy sie cieszyc ,choc moze z opoznieiem ,razem z Toba :-) Cal na dzis obiad ma gotowy ,ja robie gulasz z szynki ,kalafior i buraczki ,a Ferdzi jeszcze nie wiemy ,Saam pewnie jeszcze nie jadl sniadania ,wiec nie mysli o obiedzie ,chyba ze jest inaczej :-) Milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! l cześć Zielona 🌻 rzeczywiście deszcz na Twoje pranie nie może padać. Słyszałem że wróży to osłabienie uczuć ukochanego. Kawę za pół godziny poproszę. l hej Danusiu 🌻 miałaś rację , opóźnione śniadanie dopiero teraz. A że dzisiaj długo w pracy to prawdziwy obiad dopiero wieczorem. Mają być zmielone. l udanej środy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Saamorządu , głównie terytorialnego. Na terytorium krainy od lat zwanej Filtrownia zasady saamorządności wprowadzono z chwilą rejestracji pierwszych postów i utrzmuje się je po dzień obecny. Wszyscy wiedzą że rządzi ten kto pierwszy wstanie......,znaczy kto nogą na topiku postanie. Ale tylko do momentu dopóki nie przyjdzie ktoś bardziej wygadany. I tym sposobem kulamy się już kilka dobrych lat. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ,jestesmy czlonkami wspolnoty terytorialnej zwanej Filtrownią :-) Jesli zmieniamy miejsce 'zamieszkania 'tzn.przenosimy sie na inny 'obszar'zainteresowania :-) ,stajemy sie czlonkiem innej wspolnoty . Jestesmy czlonkami wspolnoty Filtrownia z mocy prawa .Nie mozemy z niej zrezygnowac ani byc czlonkiem innej wspolnoty niz tej z ktora jestesmy zwiazani .Wspolnota ta w swoim imieniu i na wlasna odpowiedzialnosc ,zaspakaja swoje potrzeby i dba o podstawowe dla niej interesy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może są tacy którzy mają interesy. Ale czy sa z tym szczęśliwi? Są też tacy (takie] którzy mają wiele interesów ale tylko na oku lub kto woli na uwadze. Ja mam jeden i to właśnie z grupy podstawowych. O potrzebach nie będę mówił bo godzina za młoda. Jednak trudno mi sobie wyobrazić ich zaspokajanie w przypadku posiadania więc niż jeden :p :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wcale nie musiałem się zbytnio krygować skoro Danusia tak szeroko się o członkach rozpisała. Ale coż, przez chwilę się tutaj saamorządziła i tylko ona miała wpływ na motyw przewodni ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to ,ze jestem solidnym czlonkiem i na posterunku ,ale prosze nie liczyc na to ,ze zaspokoje potrzeby wszystkich :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) u mnie zimnawo i palę w kominie, jednak nie pada ale jest jakoś ziewająco... o Daa :) wczoraj było wczoraj, było wolne:) a dzisiaj ogarnęło mnie wielkie NIC ! po części winna jest wczesna pobudka o 5 rano😭spać mi się chce jak nie wiem co:( ale widzę, że solidne członki(nie):D pilnują topiku więc mogę w spokoju dzisiaj samorządzić się sama ze sobą na swoim terytorium;) o miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 nie ma sprawiedliwosci 😭 niby wstaliśmy o tej saamej godzinie ale Ty już dawno saamorzadzisz w domu a ja jeszcze w terenie. A nawet jak dojadę to już nie posaamorzadzę. Teraz już trzeba zwoływać narady. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie z Was czlonki Saama nie chcialam urzedowac ,wiec zwolnilam sie z czlonkowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie wysuszone choc przez kilka chwil mnie troszke te chmury straszyly;) Co do czlonkow...ja tam was wszystkich zrzeszonych uwielbiam i tak juz do konca zycia mi zostanie...;) Zaspakajam z doskoku ale chyba nie narzekacie :D👄moze nawet tesknia czlonki:D za Zielona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam nie slyszalam o tych" oslabieniach uczuc"...teraz to mnie przeraziles:D...pranie tylko w lazience bede rozwieszac-tam nie napada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale sie -Pani w sklepie podala mi dzis puszke coli :D Patrzcie jaki byl napis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Siostra ...z tego co widzę na moim małym ekraniku ...to jesteś Księżniczka ...;):D Pani wiedziała co robi ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona :) myślę że test ten wymyśliły kobiety. Jak by mało było tego że pranie nie wysuszone to jeszcze się szuka innych przeciwności.. Pracuję nad powiększeniem obrazka bo wielkość z awatara nie pozwala na ekranie telefonu odczytać napisu. Lupy pod ręką też nie mam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona :) myślę że test ten wymyśliły kobiety. Jak by mało było tego że pranie nie wysuszone to jeszcze się szuka innych przeciwności.. Pracuję nad powiększeniem obrazka bo wielkość z awatara nie pozwala na ekranie telefonu odczytać napisu. Lupy pod ręką też nie mam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona :) myślę że test ten wymyśliły kobiety. Jak by mało było tego że pranie nie wysuszone to jeszcze się szuka innych przeciwności.. Pracuję nad powiększeniem obrazka bo wielkość z awatara nie pozwala na ekranie telefonu odczytać napisu. Lupy pod ręką też nie mam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier masz wiekszy ekran czy lepsze oczy ? A imieniny też dzisiaj masz czy przez "w" Ciebie nie dotyczą ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Wam powiem :-) 'daj mi noge ,daj mi noge ,daj mi noge ,bo bez nogi zyc nie moge :-) Widze ,ze Olivier zamienil sie w skrzypaczke :-) Dobrej nocy samorzadowej ,cokolwiek by to mialo znaczyc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Saam :) trzeba było z 5 razy powielić tekst to nie musiałabym się męczyć w tunelu :D Daa :) jak Twoje wyniki z tomografu, już znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle wpisow na nowej stronie ,a ja dopiero teraz przeszlam . Cal ,wyniki beda za tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×