Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ja nie zapominam o głodzie w pracy, jestem bardziej głodna niż w domu😭Własnie skończyłam kolacje pracową...i aby do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,masz wokol siebie tak duzo produktow spozywczych i jestes glodna :-) ,przejdz sie miedzy regalami i cichaczem podjedz ,jak to niektorzy robia i zostawiaja puste opakowanie :-) .Bylam kiedys swiadkiem takiej sytuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) no co Ty, nie moge podjadać bez zapłacenia, po to sobie żelki dzisiaj kupiłam. Nieraz mam sezamki albo czekolade gorzką z bakaliami lub nadziewaną albo orzeszki :) A wyniki ważne by nie były gorsze, każda minimalna poprawa to już coś :) nie zamartwiaj się bo to nic nie da a nawet pogarsza. W domu miałam pod moją nieobecność zmasowaną pomoc techniczną:classic_cool: net i tv już jest a laptop u syna na reanimacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, uciekł gdzieś mój post z pytaniem jakie ciasto upiekłeś Saam :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie piosenki? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłem ciasto z colą i z czekoladą. Z przepisu który kiedyś Ferdzi przyniosła. Jeszcze ciepłe więc nie będzie próbowane. Wyrosło, nie opadło i wgląda dobrze. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych różnorodnych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie, dziś sobota, więc dzień odpoczynkowy. Po wczorajszej wyczerpującej pracy, dziś będę miała na pewno wolniejszy dzień, mam nadzieję że i Wy też. Oczywiście, pamiętam, że Saam, będzie miał dziś gości do pomocy remontowej, więc raczej padnie ze zmęczenia wieczorem. Daa, jeśli wyniki nie były gorsze, to znaczy że idzie ku lepszemu, tyle że musisz poczekać , by wyniki to pokazały. Błagam, nie zamartwiaj się, bo jak pisze Calinessa, stres pogorszy wszystko, więc głowa do góry, będzie lepiej zobaczysz, tylko daj sobie czas. Saam, niezależnie od braku Twojego uczucia wykorzystywania przez pracodawcę, jednak tak być nie powinno, że pracownik zostaje po godzinach, bez gratyfikacji finansowej. Chyba że masz ruchomy czas pracy, ale nawet wtedy powinieneś pracować tylko 8 godzin. Zrób sobie bilans tygodniowy a później miesięczny i policz ile godzin więcej jesteś w pracy. Tak czy siak, masz taką pracę, że nie musisz mieć zajęcia przez całe 8 godzin, ale w razie awarii jednak pracujesz bez wytchnienia i rozumiem że tak masz w angażu. Jednak praca w nadgodzinach powinna być zapłacona, bo jak sam piszesz, gdyby nie Ty , kilkadziesiąt osób nie miało by pracy, czyli byłyby straty dla firmy. Tym bardziej powinni docenić Twoje zaangażowanie. Tyle w temacie pracorowym. Piszesz o cieście kolowym, miałam przepis ostatnio kilka razy w ręce i zastanawiałam się upiec , czy dać sobie spokój , no i dałam spokój, ale jakaś uparta myśl wciąż mnie męczy by jednak je upiec:D Mam nadzieję, że Twoje wyszło bardzo pyszne. Właściwie nie wiem czy dziś go wreszcie nie popełnię, ale jutro jesteśmy zaproszeni do wnusi na rocznicową kawusię i ciasteczko, to po co jeszcze jakieś pokusy w domku ? Calinessa, no to mi ulżyło, że wreszcie masz wszystko odpowiednio podpięte i wreszcie laptop będzie naprawiony. Jak tylko zaczniesz na nim działać , napisz, bo zalegam Ci linka do zabawy z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 23 maja Imieniny obchodzą: Jan, Michał, Iwona oraz Bolelut, Budziwoj, Dezyderia, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia, Eufrozyna, Eutychiusz, Gwibert, Julian, Lucjusz, Łucjusz, Symeon, Wibert Przysłowie: „Gdy wiatr w maju z południa wieje, wkrótce deszcz poleje” U mnie i bez wiatru ciągle pada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe święta: Dzień Spedytora Światowy Dzień Żółwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyjeżdżam na jakieś zakupy, jutro przecież sklepy też świętują. Wszystkim życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzienDobry Wczoraj mialam wieczor skype-owy ,az do 24:30 i nie powiedzialam Wam Dobranoc :-)Dzis nadrobie ,moze ,kto wie :-) Dziewczyny ,nie martwie sie wynikami ,bo sie poprawily ,ale chodzi o to ,ze we wtorek moga mi nie zrobic Tomografii ,poniewaz kreatynina musi byc odpowiednia ,a niestety nie miesci sie w normie .W poniedzialek bede dzwonila do pracowni i sie dowiem. Tez sie zaraz wybieram na zakupy nie tylko spozywcze i juz sie denerwuje bo nie lubie chodzic po wielu sklepach ,a dzis musze . Nie wiem co dzis upieke ,wczesniej mowilam o murzynku z wisniami i powidlami z owocow lesnych,ale kusi mnie znow na sernik :-),bo widze jak wszystkim smakuje . Zycze pogodnego dnia ,u mnie jest sloneczny i cieply .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry ! o Daa :) udanych zakupów bez utrudnień Ci życzę :) jak wrócisz to podaj przepis na ten smaczny sernik. Puszysty mi się udał więc spróbuję teraz ten zrobić. No już trudno :D będzie mnie M jeszcze bardziej lubiał :D zresztą serniki to ja też lubię i jadam:) o Ferdzi :) dzięki za herbatkę, samej żurawiny jeszcze nie piłam ;) możesz śmiało ten przepis wysłać, na tę pocztę, którą masz do mnie akurat mogę wejść tam z telefonu. o Saamowi dużych postępów w pracach remontowych życzę ;) o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, no to jednak wyniki dobre, ale może mimo niskiej kreatyniny można będzie zrobić ten tomograf, trzymam kciuki by się udało👄 Calinessa, herbatka z żurawiny i chyba jakiejś skórki pomarańczowej, laski cynamonu, w każdym razie miała być rozgrzewająca, bo chłodek na dworze. Daa znów będzie piekła, a ja wczoraj wieczorem na szybko wymyśliłam coś słodkiego bez pieczenia:D Żonkil co wieczór pije herbatkę a do herbatki musi mieć coś słodkiego. Niestety ostatnio nic nie piekłam, więc pytam czy mogą być biszkopty( takie okrągłe) bo zawsze je w domu mam, a on że takie suche :P:P No to niewiele myśląc, wyjęłam z lodówki serek homogenizowany naturalny i posmarowałam biszkopty,złożyłam po dwa razem i podałam jaśnie panu:D Bardzo mu smakowały, bo zjadł prawie wszystkie, no ale jeden się został , więc po powrocie z zakupów sięgnęłam po niego i.....rewelacja :D Biszkopciki zmiękły, serek się wchłonął i zneutralizował słodki smak biszkoptów. Niewiele myśląc, dziś zrobiłam drugą porcję :D Tym razem jeden posmarowałam serkiem drugi konfiturą z brzoskwini i złożyłam:D Na razie są w lodówce, ale już wiem, że te ciasteczka, będą często gościć na moim stole :D Kupiłam też coś na prezent dla wnusi, bo jakoś tak z pustą ręką nie umiem :O choć synowa mówiła żebym nic nie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno, Twoje śniadanie chyba się rozjechało, albo zostało już przez kogoś zjedzone, bo się nie otwiera, ale dzięki za dobre chęci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperówki takiej nie znam, mam zwykłą na grubsze i cieńsze kredki. W pajacyka owsze kiedyś klikałam codziennie a teraz w miare przybywania innych klikań;) raz na jakiś czas.. Rosołku też już mi sie chce, może jutro zrobie bo dziś jeszcze do pracy trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he.. w telefonie takie małe obrazki myślałam że w tym pudełku jest temperówka do kredek i ołówków a w linku jest coś o tarce do warzyw :D czyżbyś Ferdzi temperowała marchewki i pietruszki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wrocilam i musze sie brac za obiad .Pewnie nie bedziecie wiedziec co to takiego ,pieke nazwane przeze mnie 'obszarpance ',lubimy z Zonkilem je ogryzac . Kupilam torebke ,z butow zrezygnowalam ,byly jedne bardzo ladne ,ale prawy byl troche za duzy ,albo lewa noga mi spuchla :-) Cal ,zaraz Ci wkleje przepis na poczte ,przed chwila wklejalam tez na ten sernik bratowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,juz wkleilam :-) Ja po obiedzie bede jednak piekla murzynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Jak ja lubie murzynki(ciasta zeby się nikomu nie skojarzyło ) polane ciemna czekoladą...pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Ok.Daa :) co to te obszarpañce ? o Zielona :) gdzie byłaś gdy Cie nie było? ;) o musze już lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×