Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość saam
to byłem wylogowany ja :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi :) nie, nie nie mam dzisiaj wolnego a obiad mam od wczoraj. Tak prawde mówiąc to M już nie robi pompek dobrych kilka lat ale co wyrzeźbił to sie jeszcze trzyma i nic mu nie rośnie :D :) o Saam :) żaden problem założyć satelitę filtrowania na erotycznym i dać upust zmysłom :P :D he he... ja bym chyba zmieniła nick i nie przyznała się, że jestem calinessa :D o szkoda, że nie mam wolnego bo bym zamówiła gorącą pizze, moją ulubioną hawajską do domu😭 o Gość :) w sumie nic nowego jedynie procent zaskakujący ;) o miłego dnia :) u mnie zasypany śniegiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Zrobiłam sobie przerwę w pracach kuchennych, bo choć dziś dzień pizzy, to ja gotuję zupę ogórkową(jakby nie było łatwiejszej:P) i będę zawijać gołąbki. Poza tym usmażyłam sporo pieczarek, które zostały zalane zalewą słodko-kwaśną i siedzą już w słojach. Pizzy co prawda dziś nie będzie, ale w zamrażarce mam dwie, dr Oetker 4 sery, tak że jakby się trafił jakiś smakosz pizzy to tylko chwila w piekarniku i gotowe. Przyznaję szczerze, że nie często robię sama pizzę. Jeszcze kiedy synowie mieszkali ze mną to tak, a teraz wolę kupić, choć wiem że to nie to samo. Tu widać jak mężczyzna świetnie radzi sobie w kuchni http://www.mniammniam.com/przepisy,przepisy_grzegorza,pizza Saam, no to widzę, że wczorajszą wolność domową uczciłeś pracą w kuchni, brawo. Upiekłeś aż dwie baby drożdżowe, podziwiam Cię coraz bardziej...eh. Saam, myślę że Twoje opisy fizycznej miłości, byłby równie delikatne i poetyckie, pobudzające wyobraźnię, ale nie bulwersujące. Tak że spokojnie, na erotyczne aż nie musimy uciekać :D Calinessa, szkoda że musisz do pracy, ale tam pewnie nie trudno o to by pizzę włożyć do pieca, razem z bułeczkami np. Muszę przyznać że faceci którzy od młodych lat dbali o sylwetkę to dbają już zawsze, niestety mój żonkil to takich nie należał a i synowie mają podwyższone gabaryty:( Gość...a ja myślę, że to nie dokładnie tak...no chyba że należę do wyjątków :P:D Dla mnie koniec przerwy, idę kuknąć na ryż, i trzeba się zabierać do zawijania ptaszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, trzeba usunąć spację przed przecinkiem i się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie (5) CA nie masz litości :D nawet uśpione zmysły pobudzi zdjęcie tej pizzy, normalnie ślinka cieknie :classic_cool: a jadasz tylko hawajska podstawową? czy zdarza się Ci dołożyć coś jeszcze? np. mandarynki ? CA...wcale mi nie smakuje moje śniadanie, choć zrobiłam ulubioną sałatkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Celinko 🌻 jeżeli to miałyby być bardziej gorące opisy to chyba każdy wolałby być anonimowy na forum. Tylko w jaki sposób byśmy się rozpoznali? To byłoby trudniejsze niż bal maskowy ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Leonko 🌻 może dlatego sniadanie Ci nie smakuje że to już pora obiadowa :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Twa :) gdy zamawiam na telefon to wybieram pizze z mięsem kurczaka ale na obrazku ładniej się prezentuje szyneczka ;) lubię różne zielone dodatki, pieczareczki, oliwki, mandarynki też ...och co ja nie lubię ;) moje śniadanie dzisiaj było nietypowe bo zjadłam ziarnisty chlebek fitness z....smalcem ze skwarkami ...no taką miałam ochotę :P ale świeża czerwona papryczka też była do tego :) choć bardziej pasuje kiszony ogórek, ja wolę paprykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM u TWA jest wszystko przesunięte ;) włącznie z tym że dzień jest w nocy a noc w dzień :D już zjadłam ale (zgodnie z tematem;)) zostałam przez CA pobudzona :D mój silny zmysł wzroku zrobił swoje. A przy okazji...to Twój opis picia wstrętnego piwska mnie powalił. Ale znając ;) Ciebie nie jestem zdziwiona. I podejrzewam, że niechęć Kobiet bierze się nie do alkoholu a raczej do nadmierniej, niczym nieuzasadnionej konsumpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) niestety nie mam możliwości na pizze prosto z pieca w mojej pracy, chyba, że wyskoczę do Maca bo jest obok ;) narobiłaś chęci na gołąbki i być może też pozawijam :P, duuużo gołębi!!! tak by jeszcze zamrozić. Będę miała dwa dni wolne to mogę się pobawić tymi apetycznymi ptaszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 😭 teraz srajki na tapecie ;) czyli to co najlepsze: żarcie i seks :D:D:D:D:D Ferdżi 👄 jesteś niesamowita w swoich opisówkach, nawet w moim snie gotowałaś przysmaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) myślę, że domyślanie się dodałoby pikanterii :P :D ale równie dobrze mógłby być niesmak :-O Delikatne wyrażanie intymności na uczuciowym ma jednak swoją klasę, na ero jest dosłownie b/u/r/d/e/l :D wszyscy ze wszystkimi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Witam cieplutko w poniedziałek Ale zasmaczyście dzisiaj na topiku,Ferdżi jak zwykle potrafi narobić smaka na pyszne jedzonko;)Wrócę do tematu piwka,też czasem lubię wypić sobie szklaneczkę piwka:(po tym co dziewczyny myślą na ten temat,zaczerwieniłam się:D Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) spoko, ja też lubię, ale zdarza mi się to raczej gdy jest letnie grilliowanie. Ogólnie alkohol mi nie sprzyja :( jeszcze rano mnie łupało w prawym rogu czoła po sobotnim drinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka hej ...jeszcze nie miałyśmy się przyjemności poznać :D jestem TWA A na "Leonkę" nie zwracaj uwagi :p to wynik nieudanego gwałtu :D:p Saamowi zwyczajnie nie wyszło ;) Co do piwska...nie lubie to fakt...ale pije redsika zielonego, choć znawcy mówią, że redsik nawet koło piwa nie stał;) no i dobrze, bo gdyby stał, to bym go do ust nie wzięła :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca Was
Hej TWA😘 Chyba zmienię zdanie na temat Saama:-pNawet bym nie pomyślała,że dopuścił się gwałtu;) Leon ciepło mi się kojarzy,dziadek miał tak na imię:D Caal bo my to takie niedzielne pijaczki jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Twa Witaj Czytająca Twa, rozbawiłaś mnie, wcale przecież obrazowo nie opisywałam swoich czynności kuchennych:D Na pewno nie potrafię tak pięknie i obrazowo a nawet poetycko opisywać tak prozaicznych czynności jak Saam:D Teraz tak pomyślałam, że skoro opisanie erotycznych uniesień, musiałoby by nas przenieść na erotyczny, to poruszane tematy kulinarne miałyby nas przenieść na kulinaria ??? Jeszcze słowo do Twa, zakupiłaś już ten szynkowar ? Dziś mogę stwierdzić że na pewno będzie to udany zakup. Zaskoczyłaś mnie stwierdzeniem próby gwałtu przez Saama:D toż to taki delikatny człowiek, gdzie mu w głowie jakiś gwałt :D:P Czytająca, nikt nie mówi że piffko jest zabronione, przecież wiadomo że zbawiennie działa na nerki. Picie piffka jest dozwolone, ale właśnie przy grillu albo jeśli oboje partnerzy konsumują ten sam trunek. Zresztą w niewielkich dawkach wszystko jest dopuszczalne. Nie wiem, jak siebie nazwać, skoro Ty i Calinessa to niedzielne pijaczki :D to nie wiem jak nazwać siebie? skoro zdarzy mi się jakiś drink, raz, może dwa razy w roku ? Nie powiem że nie miałabym ochoty częściej, ale w obecności żonkila nie poruszam nawet tego tematu, dlatego raczej unikam alkoholu. Calinessa, szkoda że się nie da w pracy , a właściwie dlaczego nie? próbowałaś kiedyś przemycić do pieca coś innego niż bułeczki ? No, ale jak widzisz, dla chcącego nic trudnego, jeden skok i już pizza na Twoim stoliku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to jestem już odrobiona, nawet poodkurzałam, czeka mnie tylko jeszcze stos koszul do prasowania...:( Dziewczyny, może któraś lubi prasować ? chętnie podrzucę :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze pytanie do Calinessy...powiedz jakie są gołąbki po rozmrożeniu ? Mnie się wydaje, że to jednak nie to samo co świeże i nigdy nie mrożę gołąbków, chyba, że to takie bez zawijania, takie to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Ferdżi ....hahahaha i to lubie na kafe...czytać i śmiać się głośno...beztrosko i szczerze :D My z Saamem to jak Stare Niedobre Małżeństwo :D:p kiedyś rozważałam;) że gdyby przyszło nam razem wypić powitalną kawusie, kiepsko by się to mogło skończyć ;) Prawda jest taka że Saam nie lubi takich kobiet jak ja, a ja nie lubie takich facetów jak On. Ale lata wspólnej znajomości lecą...więc się dotarliśmy ;) choć niewiele trzeba by Wojna Róż na nowo wybuchła...dlatego most połączenia nie istnieje. Zajrzałam do F bo chciałam zobaczyć co słychać u Słodziaków :D i miałam sobie pójść niezauważona ale to co piszesz Ferdżi mnie mocno zaciekawiło i dało przyjemność do popisania. A koszule to moja specjalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twa, no widzisz, znów żałuję że mieszkasz tak daleko...cała sterta koszul wylądowałaby na Twojej desce do prasowania:D Ja prasować nie lubiem ale muszem :D:P jak już się zabiorę za nie to jakoś leci ale najgorzej zacząć :D No to wyjaśniałaś mi sprawę gwałtu :D:P Nie wiedziałam że aż tak dobrze znacie się z Saamem. Ze zdziwieniem czytam, że Saam nie lubi takich kobiet jak Ty, jakoś w to nie wierzę, bo mam wrażenie że Saam kocha wszystkie kobiety i jest w stosunku do nich bardzo szarmancki i delikatny. Kurcze...a może się mylę, no , nie znam Saama osobistycznie, ale to co pisze na Filtrowni, daje mi jego bardzo pozytywny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ferdżi, zakładając, że to co piszemy o sobie jest prawdą :D:p Bo przecież nie wiesz jak jest faktycznie ? Prawda ? Czy Saam kocha kobiety ? być może...ja się do grona tych kochanych przez Niego na pewno nie zaliczam :D:p Jesteśmy diametralnie różni...dzieli nas wszystko, począwszy od tego że Saam jest mocno prorodzinny a ja wilczyca z lasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twa, to że jesteście diametralnie różni, wcale nie znaczy, że Saam Cię nie kocha, przecież przeciwieństwa się przyciągają :D Nie wiem jak Ty, ale ja piszę prawdę, samą prawdę i tylko prawdę i chcę wierzyć że Ty też prawdziwie napisałaś że uwielbiasz prasowanie:D Dlaczegóż to jesteś leśną wilczycą, oznacza to pewnie dzikość, nieprzewidywalność a nade wszystko niezależność...czy tak ? Patrząc tym kierunkiem, to pewnie mnie też nie polubisz, bo jestem też prorodzinna. Dla mnie rodzina to święta rzecz a moja wnusia i wnuk dla mnie to 9 cud świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Niech pani nie idzie koło tej olszynki, bo tam gwałcą! - ostrzega sąsiadka - A skąd pani o tym wie? - Chodzę tam już od trzech dni. :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonkil wrócił, konsumuje zupę, ptice nadal się gotują a koszule dalej czekają na żelazko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :D:D a może też coś w tym klimacie ? Nie chodź Maryś przez las -a czemu - bo tam gwałcą i rabują - e tam, pieniędzy ze sobą nie noszę a te sprawy lubię .... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Ferdżi...tylko prawdę...nie w moim stylu zachowywać się inaczej. Zawsze słyszę, po poznaniu w realu osoby znanej w necie: Jesteś taka saama :D i to nas z SM łączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×