Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Wiola była na topiku a ja jeszcze nie przywitany. cześć Wiola 🌻 widzę że będę miał latem z kim wirtualnie usiąść w cieniu i stuknąć się szklanczkami dobrze schłodzonego z pianką ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonko :) wkrótce walentynki więc będzie dobra okazja by wyprowadzić Ciebie z błędnej oceny relacji między nami ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry Wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Saam,to mam do lata czekać?:-p To może chociaż w niedzielę usiądziemy i wypijemy po szklaneczce piwka,co Ty na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
TWA to tak po koleżeńsku:-pżeby nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Zuziu 🌻 l l Czekam na wielkim głodzie aż moja pizza wyjdzie z piekarnika. Była i jest taka zwyczajna. Ale jak tylko nieco przestygnie to będzie markowa :p widzę że już się rumieni i a po wierzchu rozplywa. Mam nadzieję że jej szynki będą dobrze smakować. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A co do pizzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka przedstawiła światową historię pizzy. Ja tylko dodam że do naszego kraju pizza przyszła przez moje obecne miasto. Do tej pory działa pierwsza polska pizzeria. Podobno dlugo ówczesni gastronomicy i włodarze debatowali na temat nazwy wyrobu. Pizza wydawała się nazwą nieobyczajną, kojarzącą się wszystkim wiadomo z czym :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Raczej nie. Pizza natychmiast stala sie tak popularna i brzmiala tak egzotycznie ze zachowala nazwe dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) ja do pizzy mam piwo ;) serio serio .... a moze pizzę mam dl piwa :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) ale kiedy przywieziono recepture z Włoch i zanim zaczęto wypiekać dla szerokiej klienteli poważnie zastanawiano się nad nazwą. Obce słowa nie były mile widziane, zwłaszcza takie podobnie brzmiące do krajowych :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Z tego co ja wiem to wlasnie popularnosc pizzy miala silny zwiazek z wloska nazwa. W ktorym roku pizza przyjechala do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) oczywiście w niedzielę najbliższą możemy, jeszcze możemy. Wspomniałem o lecie bo wtedy piwo smakuje najlepiej. Ale w Twoim towarzystwie o każdej porze roku będzie dobrze smakować, myślę że nie tylko piwo. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonko :) oczywiście ze jadam, najczęściej tam. Chociaż ostatnio wolę upiec tak jak dzisiaj w domu. Kiedyś przed tą pizzerią były długie zakręcone kolejki. Teraz z marszu ale zawsze są klienci. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i mówisz SM że pizza pychota :D ok...sprawdzę, jak zacznę swoją długą wędrówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza zjedzona, napój wypity. Zabieram sie za wyrabianie bo po wczorajszym babkowaniu mam braki w śnie i wypadałoby się położyć w przyzwoitych godzinach Dlategoż już teraz życzę wszystkim dobrej nocy :) Także kolorowych upieczonych .... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Zuziu :) w ostatnim linku jest data 8 marca 1975 roku. l Leonko :) rozpoczynasz krajowe czy światowe turnee ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię pizzy, ma ktoś tak jak ja? pewno nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dobry wieczór :) ale miałam dużo do poczytania po pracy, rozpizzaliście się :D jak nigdy :D ciekawe czy koszule wyprasowane ? o Ferdzi, odpowiem Ci na pytanie: rozmrożone i odsmażone gołąbki mi bardzo smakują, a jeszcze jak się ta kapustka lekko zrumieni to mniam, mniam :P o Gościowi też odpowiem: mój M również tak ma, nie ruszy pizzy... o Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łące pasie się wielki byk. Odgania ogonem muchy i szczypie zieloną trawkę. W pewnym momencie zauważa kątem oka wychodzącego zza pagórka białego królika, który coś krzyczy. Byk wraca do jedzenia a zbliżający się królik wrzeszczy: - Z drogi bo idzie królik, król zwierząt. Byk dalej zajada trawę i macha ogonem.Królik stanął za nim i mówi: - Jak zaraz nie odejdziesz to gorzko tego pożałujesz. Liczę do trzech razzzzz..., dwaaaaaa... W tej chwili byk (tak jak to byki robią często), walnął wielkiego placka i to tak, że trafił prosto w królika, po czym wrócił do jedzenia. Po kilku minutach z kupy \"wynurza\" się brązowy królik i pyta: - Co, zesrałeś się ze strachu cwaniaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpada mężczyzna do knajpy, siada przy barze, zamawia setkę i cały czas pod nosem mruczy: \"Pie...lony Matiz, pie...lony Matiz\" Barman mu nalewa wódki, potem następną lufę i w końcu się pyta: - Co się stało że pan taki zdenerwowany, ma pan Matiza i zepsuł się czy może wypadek jakiś? Na co klient odpowiada: - Jaki k...wa Matiz, ja TIRem jeżdżę, przydrzemałem na trasie i do rowu wjechałem. Podjeżdża do mnie jakiś goguś-laluś małym autkiem, Matizem i pyta czy mi pomóc. Patrzę na tego idiotę i pytam jak chce mi pomóc. A on mówi że ma w bagażniku linkę holowniczą, podczepi ją do mojego TIRa i wyciągnie mnie z rowu. Patrzę na tego idiotę i mówię: \"Ku...wa, Matizem pan chcesz mnie wyciągnąć?! Jak się to panu uda, tu tutaj w tym rowie panu laskę zrobię\". Barman pyta: - I co, i co?? Na co klient: - Pie...lony Matiz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi gościu na brzegu, łowi niby rybki. W prawej ręce trzyma wędkę, a w lewej cegłę. Przechodzi kobieta, mocne zdziwienie ją łapie widząc wędkarza z cegłą. Zagaduje, pytając - Ta wędka to wiem po co, ale po co panu jest potrzebna cegła? Wędkarz odpowiada: - Jak mi się pani odda, to pani powiem! Kobita zaczęła krzyczeć na gościa: -Ty świntuchu jeden! Ty zboczeńcu! I odchodzi. Ale babska ciekawość nie daje spokoju, więc wraca i zgadza się na jego warunek. Wskakują za drzewko i baraszkują sobie. Wracają i gościu tak jak wcześniej, kij do prawej ręki, cegła w lewą i siada. Kobieta pyta: - I co z naszą umową? - Widzi pani, na tę wędkę dziś jeszcze nic nie złapałem, a na cegłę to pani już trzecia jest dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyrektor dzwoni do żony: – Kochanie, przyjedź, będziemy uprawiać seks u mnie w gabinecie! – No co ty, najdroższy, przecież ty masz tam sekretarkę! – A mogę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwałtownie otwierają się drzwi do celi siostry przełożonej i wpada młoda zakonnica. - Siostro - mówi - zgwałcili mnie, co robić?! - Zjeść cytrynę. - Pomoże? - Pomoże, nie pomoże, ale przynajmniej ten uśmiech zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×