Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Z moich obserwacji wynika że panowie najbardziej martwią się czy aby auto im nie rdzewieje. Natomiast panie największe obawy mają w w stosunku do pralki ... znaczy się stosunku korozji do elementów pralki.. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii :) a ja myślałem że w stopce są mirabelki :D u mnie zresztą tak wyglądają na maleńkim akranie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) a Ty nie czujesz różnicy gdy ta sama osoba usiądzie na Twoich kolanach a innym razem na nie wskoczy ? Wiesz ile ważyć może lecący saam ? Pewnie nie wiesz. Ja też nie wiem :p :D l Dodatkowo nie wiadomo czy Celinkowej trampoliny rdza nie podżera osłabiając konstrukcję :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Saam, ja się martwię, gdy mi rower rdzewieje ale w sensie estetycznym ;) tyle, że trochę rdzy na nim nie zaszkodzi bo takiego złodzieje nie ukradną z pod marketu :D wszystkie części metalowe trampoliny są z czegoś nierdzewnego, więc spokojna Twoja rozczochrana :D pewnie przesadzasz z tą swoją wagą, ile ważysz ? tyle co dwie Celinki? a na trampolinie mogą być trzy Celinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Kto mi podrzuci kilka ziemniakow ,no kto ? :-) Z wczorajszej wycieczki nic nie wyszlo ,gdzie przy okazji mielismy kupic ziemniaki ,a potem zapomnialam ,ze zostaly ostatki .Wyjsc do sklepu nie moge ,poniewaz czekam na kuriera . Meri ,barwniej sie u nas zrobilo za sprawa Twojego awatarka .Stopka rowniez jakby prawdziwsza ,ze tak powiem :-) Ferdzi ,dzieki za herbatke ,dobra byla :-) Taki Saam ,ktory zadnej pracy sie nie boi ,przydalby mi sie . Moj M jest pracowity ,ale za malowanie mieszkania sie nie bierze bo mowi ,ze nie umie .Chcialabym aby ktos mi odmalowal kuchnie ,bo kolor zielony mi nie odpowiada (sama farbe wybieralam ),ale bez zdejmowania mebli i zeby nie bylo zachlapan :-) Tak ,zebym nie miala potem za duzo sprzatania :-) Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 są w sprzedaży takie teleskopowe drązki do malowania na końcu którego można umieścić wałek do malowania lub pędzelek. Moglabyś sobie siedzieć w fotelu i od czasu do czasu chlapnąć trochę farby na ściany. Po pewnym czasie cała powierzchnia miałaby nową powłokę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ,ale przy malowaniu sufitu pewnie i moje oczka bylyby ochlapane na bialo ,a ja je maluje na czarno :-) Po drugie walkiem tez trzeba umiec sie poslugiwac ,a ja nie nabylam takiej wprawy ,bo i okazji bylo niewiele :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walkiem jednak powinien machac chlop ,wszak jest w tym machaniu zaprawiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa przecież masz trzech chłopow w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt ,ale na co dzien mam jednego :-) Ziemniaki zaraz przyjada do domu ,takze spoko :-) Cosik zaczyna sie jakby chmurzyc chwilami ,choc slonce swieci . Musze isc przygotowac rybki do smazenia na obiad i beda tez po grecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmisz darmozjadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, tylko gotowac potraficie ? bo ciagle tylko te gary i gary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Gościu, ja zaraz będę ujeżdżała konie ....mechaniczne wprawdzie. Już mnie inne konie wiozą ;) Ale do garów trzeba było zajrzeć by mieć siły.Ty nic nie jesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka musiałam sobie zrobić przerwę w pracy, bo choć od dłuższego czasu zapowiadają u mnie deszcz to jednak wciąż słońce lampi na całego. Ukończyłam w tym słońcu , malowanie świeżo powstałej ogrodowej architektury i wreszcie mogę odpocząć. Na początku napiszę do gościa. Gościu, nikt Cię nie zmusza do wchodzenia na ten topik, masz do czytania milion innych więc nie musisz nas czytać. Jeśli jednak przychodzisz, czytasz, to przynajmniej nie bądź chamską wredotą, bo tu takich nie potrzebujemy. Saam, bardzo się cieszę, że remont jednak coraz bardziej się krystalizuje. Myślę, że" Rada " dokładnie ustali zakres prac i spokojnie będziesz mógł zrobić demolkę. Podobno to najprzyjemniejsza część pracy :D można bardzo się wyżyć i wyładować emocje:D Calinessa, ma rację, trampolina jest przeznaczona do dużych obciążeń, tak że spokojnie mógłbyś też pofikać:D Jeśli chodzi o rdzę,to niestety czasem i mnie absorbuje jej pojawienie się, szczególnie na dachu garażu:( Już myślę, by zakupić nowe blachy tym razem akrylowe, by wreszcie był spokój. Poza tym moje 4 kółka też już młode nie są i jakieś przebłyski rdzy też się tam pojawiły:( a pralką to jakoś bardziej by mnie martwił kamień na grzałce niż rdza :D Daa, wiem w czym rzecz, bo takie malowanie to zawsze jest kłopot, zwłaszcza jeśli chodzi o sufit:( A może sufit jednak nie wymaga jeszcze malowania.? Może jednak poprzestaniesz na zmianie koloru ścian ? Ciekawa jestem jaki teraz kolor chciałabyś mieć. Szczerze mówiąc jasna zieleń, to przecież ładny kolorek. Tak czy siak, przy malowaniu zawsze jest dużo pracy i sprzątania. Może warto popytać sąsiadów, czy nie znają jakiejś złotej rączki w stylu naszego Saama . Mógłby wpaść i szybciutko wykonać najtrudniejsze prace a synowie pomogą najwyżej w sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi 👄 ,jak mi sie podoba Twoj temperament ,tez bym tak potrafila ,ale po co spalac energie na kogos ,kto nie jest godzien uwagi . Wlasnie ta zielen nie jest jasna ,tylko taka ,jakby tu powiedzic ,no brzydka . Ferdzi ,co masz na obiadek :D Cal ,powodzenia w ujezdzaniu konia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złote rączki, zwłaszcza te w "stylu saama" lubią być dobrze wynagradzane. Oczywiście o pieniądzach nie ma mowy. Tak więc gospodyni na czas remontu powinna zostać w domu. Obecność innych osób jest niewskazana ;) :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, szczerze mówiąc jakaś dziś nieposkładana jestem, jeszcze nie wiem co zrobię na obiad. Niestety nie mam rybki, bo z pewnością dziś bym zrobiła, ale za to mam pierogi:D Jeśli żonkil zechce dostanie zupę ziemniaczaną , odmrożoną, albo fasolową, a może jednak ugotuję ziemniaki i zrobię mu jajko sadzone ? jeszcze o tym nie myślałam, ale dobrze że mi przypomniałaś, bo już za godzinę będzie w domu a ja jeszcze w lesie:D Tak myślę o tej zieleni, to może wystarczyłby na niej zrobić pasy w kolorze ecru ? taśmą malarską zabezpieczasz brzegi i malujesz inny kolor, nie musi to być ecru, ale myślę że do zieleni by pasował, a rozjaśnił by Ci kuchnię. Wtedy to i sprzątania nie byłoby dużo a może efekt byłby zadowalający. Jak wiesz, raczej unikam dyskusji z gośćmi, ale dziś wyjątkowo mnie spienił Kurcze lecę do kuchni, bo w końcu coś trzeba przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymalam te zakiety i nie zrobily na mnie wielkiego wrazenia ,nie o takich myslalam .Fakt ,czytalam ,ze sa z dzianiny ,a nie z tkaniny i sa za cieple jak na lato .Rozmiar ewentualnie moglby taki byc ,tylko przesunelabym guzik na 'ciasniej ,ale ma za duzy dekold ,do pepka :-) a ja prawie wszystkie bluzki mam z dekoltem w szpic ,takze ni piec ni w dziesiec .Zastanowie sie ,ale jedna napewno odesle ,a moze i obie . Do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejde po jaja do piwnicy :D .Zonkil dzis kupil na targu ,a ze bylo to w czasie pracy i sie spieszyl ,wiec tam je zostawil .Mam w domu jeszcze 2 :D ,ale zarobie ciasto na babke i dzis upieke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba chyba ostrzej ,bo sie zaparlo ,do cholery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa 😘 awatarek jak awatarek tyle, ze nie tematyczny, tzn. nie są to mirabelki. ;) I Marek, jak znajdę zdj. mirabelek to zmienię awatar. ;) I Jestem zmęczona nic nie robieniem, oj, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, myślę, że gdybyś to Ty pomagał Daa, przy malowaniu, to Daa, na pewno potrafiłaby odpowiednio Cię wynagrodzić :P Myślę też, że satysfakcja byłaby obopólna :D to co zgadzasz się pomóc Daa? Daa, przykro mi, że zamówione żakieciki nie sprawiły Ci przyjemności. Dlatego właśnie nie kupuję ciuchów na odległość, bo muszę dotknąć, przymierzyć i upewnić się że w tym mi będzie dobrze. Kolorek zieleni który wkleiłaś całkiem mi się podoba, co sądzisz o moim pomyśle rozjaśnienia go pasami ? Ciekawa jestem kto zgadnie co w końcu wymyśliłam na obiad ? :D Pewnie najbardziej odpowiadałoby to Calinessie :D Owszem ugotowałam ziemniaki z myślą o tych jajkach, ale nagle i zupełnie niespodziewanie przyszło mi do głowy że ostatnio żonkil lubi naleśniki :D Zrobiłam więc takie bym i ja mogła zjeść, czyli z mąki gryczanej i ryżowej. Wyszło mi 8 naleśników z serem na słodko dla żonkila :D a dla siebie 8 z pieczarkami. Z tym, że moje na pewno pójdą do zamrożenia, przynajmniej 5 , będą na zaś :D Maribell, sądziłam że jesteś w pracy i ciężko pracujesz i tylko momentami zaglądasz na kaffe, jak to jest rzeczywiście ? bo skąd to zmęczenie ? :D Calinessa, które naleśniki wybierasz z serem czy z pieczarkami ? bo myślę że po stresującej jeździe, chętnie coś przegryziesz. Czy mi się zdawało, czy to wczoraj miałaś egzamin próbny ? jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi, ja nie pracuję zawodowo, opiekuję się moją Mamą i sobą /choruję/. Podziwiam Twoje i Liness zaangażowanie w prace na ogródku i nie tylko, jesteście pracowite jak pszczółki. O Marku już nie wspomnę, kolejny pracuś w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nawet Daa więcej zrobi niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, piękny i słoneczny ;) 🌼 Fajnie Was widzieć i czytać ...;) Miło, że Maribell już jest cześciej i z uśmiechem ...;) pięknie i radośnie witam ;) Pozdrawiam kwitnąco wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×