Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
i... e ragazzi /pod warunkiem, że Oli będzie/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry podwieczór ;):D po polsku mowię, bo włoskiego ni w ząb ...;):D Witajcie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywołałam Cię Przystojniaku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...wywołałaś ;):Ddziękuje Maribell, że o mnie pomyślałaś ...;) przystojniaku ...? tak to tylko Ty tu do mnie mówisz ...;) wiec już wiem, że to Ty ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiedziałem, że tak biegle władasz włoskim ...no pięknie ...;) jak kiedyś pojadę do wymarzonej Toskani, czy Werony to ...będę wiedział gdzie szukać tłumacza ...;) a film "Listy do Julii" uwielbiam wręcz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marii 🌻 l hej Olivier l Ja się nie chwalę, ja umiem po włosku : jeden wlosek, drugi włosek, trzeci włosek itd. Tylko z wloskami może być problem, czasem trudno je znaleźć :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Oli, ;) tak, to ja, we własnej osobie, a pamiętasz w jakich okolicznościach tak Cię nazwałam? Trochę czasu minęło, oj minęło. :) I Teraz już przywitam się tak po naszemu: Cześć dziewczyny i... chłopaki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liness 😘 Sprostowanie, deser nie ja wkleiłam, nie pomyślałam by Ci coś zafundować. :( Daa 😘 Zuza Oli ;) Marek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maribell ;) (koniecznie przez dwa ll) :D Hmm...próbuje sobie teraz przypomnieć ...;) i nie bardzo wiem...;( jakaś podpowiedź...? bo coś tam, gdzieś...;) Saam 🖐️ Ja to bardziej lubieć włosZki ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc oficjalnie: dobry wieczór witaj Meri :) cieszę się, że zgadłam :) hmm... może to Daa wkleiła ciao Olivier ;) a ja tam włoski raczej eliminuję :P tylko te na głowie pielęgnuję :):D pamiętacie coś było o policjanto, ortaliono, interwento ?...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym rzeczywiście znać i rozumieć ten język. Włochy i Hiszpania to jest coś co sprawia, że serce przyspiesza. ;D Dzięki za link do muzy i za tytuł filmu, mam co obejrzeć przed snem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Liness ;) ciao będzie na do widzenia ...;):D Ja nic nie kojarzę dzisiaj ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli, chowałeś się za drzewem, miałeś kaptur na głowie i wtedy ja powiedziałam: "pokaż się Przystojniaku" no i się pokazałeś. Liness może to potwierdzić jeśli akurat pamięta. :) I Marek, co Ty z tymi włoskami, chyba pomyliliśmy temat albo inaczej, powinniśmy chyba się przenieść na inny temat z całym dorobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maribell, obejrzyj, naprawdę polecam ten film ...ja niedawno go odkryłem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie 😭 ja też wyskoczyłam z tymi włoskami😭 ale to mnie Saam na manowce włoskie wyprowadził :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, Liness, :) było by superrrr. :D I Oli, przepraszam, to ja wprowadziłam mętlik na topik swoim pojawieniem się. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) nie wiem gdzie Ty ale ja liczyłem włoski na głowie ;) głowa to nie manowce :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie edytuje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii :) chodziło mi o to że każdy zna włoski, jeśli nie czyjeś to z pewnością własne. Zostajemy na starych śmieciach ..... znaczy w dotychczasowych komnatach ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przypomniałem sobie...dziękuje ;) stare dobre czasy na kafe ...;) fajnie :) Ależ jaki mętlik ...i nie masz za co przepraszać ...:) mnie zawsze miło jest jak tylko odnajdę Twoje posty na topicku ...;) i z zaciekawieniem czytam ...:) tak, że ...dziękuje za to 🌼 Maribell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...edytować post możesz tylko jak jesteś zalogowana ... wtedy się pojawia taka możliwość ...z gościa, bądź na pomarańczowo nie ma takiej możliwości ...jedynie opcja "zgłoś" ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×