Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
dzieki, nie, nie jestem Meri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi Oli i wzajemnie ;) I Marek, ;) znam Cię trochę więc mi tu nie mydl oczu, mogła pomylić się jedna osoba ale chyba nie dwie. Oj ziółko z Ciebie, ;D chyba muszę Cię mieć na oku a to oznacza częstsze wizyty czy tego chcesz czy nie. :P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz pytanie ode mnie: jak się zalogować na dawny nick jeśli nie pamiętam hasła? Utworzenie nowego nicka nie powiodło się. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytałam ja Mariibell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) edytować posty można z topiku, nie trzeba wchodzić w profil. Ale fakt,trzeba być na czarno .... znaczy teraz to na niebiesko l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Saam, pomyliło mi się coś ;) Meri to może troszkę zmień nick, np. dodaj jedną literkę albo odejmij tę na końcu i zarejestrujesz nowy nick z nowym hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się, odrzuca mi zarejestrowanie nowego nicku bo jest ten sam adres e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze pozdrowię serdecznie i uśmiech zostawię ...Magdo to dla Ciebie [usmiech dla Magdy] ;) Miło było, jak zawsze zamienić choć parę słów z Wami ...;) Dobrej nocy i kolorowych snów ...;) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych, kolorowych Oli. 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wypadku trzeba inny mail podać, podaj ten co miałaś w tej naszej wspólnej firmie z Tobiaszem, pamiętasz go jeszcze?(o mailu mówię :D) o Dobrej nocy Olivier ;) a gdzie ciao ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Powyżej gość to ja i ja też zmykam lulu na podusie. Leki robią już swoje ale też dzięki nim było trochę normalności. Dziękuję za miłe towarzystwo. I Pozostawię tylko po 😘 Ferdżi i Magdzie. I Dobranoc kochani. Włoskich snów. ;P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao Liness :D ;) dzięki, że się upomniałaś ...;) jakiś rozkojarzony dziś jestem ...;) dobrze, że zajrzałem jeszcze ...:) Dobrej nocy i jeszcze lepszego poranka ...;) Miłego dnia jutro wszystkim :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł ,alez tu ludno bylo :-) Meri ,widze ,ze masz nowy nick ,udalo sie huraaaaa :-) Skoro wszyscy sie juz na dzis zegnaja to i ja tez ,ale moze zakoncze ten wloski dzien po wlosku :-) Buonanotte 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na moje buonanotte :) l sogni colorati .... l a domani l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w czwartkowy poranek. Pewnie juz nie poranek, bo słońce już dość wysoko, ale dla mnie to dopiero pierwsza godzinka po przebudzeniu. Za to w nocy nie spałam, ból mnie zniewolił, musiałam brać tabsa, przez to dłużej spałam. Mam jednak nadzieję, że dziś odrobinę znieczulona lepiej rozpocznę dzień niż wczoraj zakończyłam. Widzę, że się wczoraj pomyliłam okrutnie, pisząc że nie ma święta w kalendarzu :D( Saam w kalendarzu z linka od Ciebie nie ma) Jak się okazało nie dość że było Święto Ziemi, to jeszcze święto włoskie:D Pięknie gaworzyliście po włosku, aż jestem zaskoczona ilu mamy zwolenników tego romantycznego języka :D Wpadło także topikowe święto Mirabell się odnalazła i wygląda na to, że nareszcie będzie z nami częściej👄 Cieszę się niezmiernie, że udały się wieczorne pogaduchy, aż serce rośnie, jak się ma co poczytać rano👄 Chciałam bardzo podziękować za życzenia dla synia i żonkila🌼 Calinessa, wszystkiego najlepszego dla Twojego brata z okazji imienin i żonkila z okazji urodzin🌼 🌼 🌼 Nie będę dziś za bardzo przynudzać.Napiszę tylko że dziś w kalendarzu ; Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, Dzień Koni. Jak zawsze kawa na Was czeka, herbatka zielona z melisą, soczek ananasowo- marchewkowo- jabłkowy, zapraszam. Pozdrawiam cieplutko i życzę fantastycznego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bywalców i ciekawskich. :D I Cześć Ferdżi, dzięki za serdeczności. 😘 ;) Wygląda na to, że częściej będę zaglądać na topik, starania o zalegalizowanie nicka powiodły się, więc tylko kukać, czytać i pisać. Tu czuję się z Wami jak na wakacjach, odpoczywam. ;) Z przyjemnością czytam Twoje dłuuggie posty, na prawdę trzeba mieć dar do pisania by wszystko tak umiejętnie ułożyć aby miało to sens, podziwiam. 🌼 za wirtuozerię. :D I Sympatycznego dnia Wam moi mili. 😍 I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Marii 🌻 l Piękna,czysto wiosenna pogoda dzisiaj. Miło było wyjść na chwilę na zakładowe podwórko. Tym bardziej ze ptaków radosny trel wisi gęsto w powietrzu. Za to z końmi duży problem .... znaczy z widokiem koni. Pracujących w rolnictwie zupełnie juz nie widać. Czasem tylko widok wierzchowca pocieszy oko. Zwłaszcza jeżeli jeźdźcem jest dżokejka. W ubiegłe lato dane mi było podziwiać taki widok wzdłuż morskiego brzegu i po falach. Było wiele powtórek bo to była sesja zdjęciowa. Dzień Koni tym razem jest chyba tylko krajowy. W temacie książek będę powściągliwy bo ostatnio oprócz kafeterii czytam tylko instrukcje obsługi. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj popularne imieniny więc wszystkim swiętujacym najlepsze życzenia l Ferdzi :) kalendarz z mojego polecenia to lektura obowiązkowa. Dobra uczennica powinna sięgać także po lektury uzupełniające :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marek, ;) dzięki za różyczkę. :) Pogodnej pracy życzę. ;) I Pamięta ktoś z Was piosenkę Roda Stewarta "Żeglując" ? To jej tłumaczenie na j. polski /wersja do śpiewania/. Słońce za oknem a ja szybuję jak ptak, kto ze mną? Tak właśnie się dziś czuję i oby trwało to jak najdłużej. Takiej lekkości i Wam życzę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !, prawie jak letni bo ma być dwadzieścia pare stopni : o Ferdzi :) to i tak masz lepszy kalendarz bo w moim nawet o koniu ani słowa :( dobrze, że bóle Ci już nie przeszkadzają, pewnie za dużo wysiłku bierzesz sobie na barki...przecież gdy pisałaś o sadzeniu ziemniaków czy oranie działki to już wiedziałam, że to odchorujesz :( dzięki za życzenia, szkoda, że nie mogę ich im powtórzyć :D Mnie też bolą plecy i barki ale to od treningu na trampolinie :D Kiedyś gdy synuś był chłopcem zapisałam go na akrobatykę i trochę z nim ćwiczyłam;) bo nawet mnie to pociągało. I teraz trochę sobie przypominałam niektóre ewolucje na trampolinie z stara a głupia :(, zamiast się uczyć skrzyżowań to mi fikanie w głowie...ale cóż...lubię wszelkie ćwiczenia sprawnościowe :) o Meri :) witaj, fajnie, że już wiemy, że Ty to Ty :) pisz, pisz, Ty też masz dar fajnego pisania i miło Cię czytać :) Ciekawą masz stopkę ale to nie wszystko co miłość potrafi... o Saam :) mam nadzieję, że dzisiaj krócej pracujesz i nacieszysz się tą wiosenno-letnią pogodą na własnym podwórku, czego Ci życzę :) To Ci się udało z tą sesją, że tak trafiłeś. Z końmi też nie mam nic do czynienia ani ich widu ani słychu nigdzie. Ale za to koniki polne widzę co lato:classic_cool: :D gdzieś w ogródku czy gdy idę do pracy przy zabudowywanej już niestety łące[beksa No i mam konie na obrazie w domu ;) Książki owszem czytam zwłaszcza teraz, niestety nie rozrywkowe tylko do nauki jazdy bo taka jest chwilowa potrzeba. o miłego ciepłego dnia wszystkim życzę :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tyle, że z pośpiechu nie wkleiłam tłumaczenia, sorry. Znów żegluję znów żegluję Przez ocean, siedem mórz. Poprzez wichry poprzez burze By móc zasnąć u Twych stóp. Znowu frunę, znowu frunę Jak jaskółka pośród chmur. Mijam morza, oceany, By móc zasnąć u Twych stóp. Czy mnie słyszysz, czy mnie słyszysz Przez noc ciemną pośród burz. Nie ustanę w swojej drodze By być z Tobą zawsze już Żeglujemy, żeglujemy Tam, gdzie czeka dom ze snów. Poprzez wichry poprzez burze By być razem zawsze już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie Meri:) wszystko jest na szczęście ;) Twoja piosenka też, tekstu nie znam ale kojarzy mi się ona z ...przytulaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×