Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

No się udało zmienić awatar, mam mirabelkę tyle, że kwitnącą, trzeba poczekać aż owoce się zawiążą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny avatarek Maribell ;) i na czasie ...wszystko wszak kwitnie i pięknie pachnie dookoła ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier jak miło, że jesteś o tak wczesnej porze, czyżby wszystkim nam się zwyczaje zmieniały ? Fajna muzyka, Gawlińskiego lubię. Tematyka jakaś jednak smutna, czyżby coś się zakończyło ? a w sercu jednak zostało ? Kurcze, to właśnie miłość jest. Maribell, piękny awtarek, Olivier ma rację, właśnie o czasie wklepany, na owocowe zdjęcie mirabelki przyjdzie czas latem. A swoją drogą , to pamiętam te mirabelki , rosły pod domem teściów. Jakoś nie specjalnie za nimi przepadałam a teraz wspominam z rozrzewnieniem, czyżby to była kwestia wieku ? Nie wiedziałam Maribell, jaką masz sytuację, dziękuję że wyjaśniłaś. Nie masz ogródka? mieszkasz w bloku ? Jeśli tak, to ja bym się chętnie zamieniła, bo czasem mam już dość tej ciągłej gonitwy w okół domu :( U mnie od dziś też będzie zmiana, ciekawe jak się będzie prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oli, ;) wierzę na słowo, że jest tak jak mówisz, że wszystko kwitnie i pachnie dookoła. :) Ładna muza, dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jaka jestem zapominalska :O tak się spieszyłam z obiadem a żonkila nie ma. Przypomniałam sobie, że dziś pojechał autobusem, bo synio zabrał nam wczoraj auto, swoje oddał do naprawy. No, myślę sobie przyjedzie trochę później. Teraz spoglądam na zegar i już zaczęłam się niepokoić aż nagle mnie olśniło...przecież dzisiaj wywiadówka !!! O matko jedyna, przyjedzie dopiero koło 20 :O i po co mi było tyle przygotowań ? eh SKS :P No nic, w takim razie idę dalej coś działać w ogrodzie, bo słońce leciutko za chmurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przybywajacym :-) Meri ,co chwile w innym ubraniu :-) O ,wchodzi moj awatarek do domu :-) Ferdzi ,pomysl moze i dobry ,ale i tak chcialabym miec odswiezone sciany ,no i sufit .Gdyby Saam sie zgodzil ,to bym mu taaaaaaak dogodzila :-),zrobilabym pyszny obiad i jeszcze pyszniejsza babeczke :-p Baba siedzi w piecu ,takze zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tez sie przebralas ,no ,no kobiety strojnisie :D Ja tu pitu ,pitu ,a olej na patelni mi sie spalil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo gotujesz ten obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rownież miło być tu o tak nietypowej dla mnie porze ...;) dziękuje Ferdżi za miłe powitanie ...:) pytasz o muzę jaka mi dziś siedzi w duszy ...? miłość mnie otacza zawsze i wszędzie to i tak tez lubię zagrać ...;) Ps. avatarek i Twój odpowiedni ...:) Witaj Daa:) Maribell ;) jest, jest...miałem przed chwilą przyjemność tego spróbować ...szkoda, że Ty tylko wiarą ...:) wiosennie bardzo u mnie dziś ... http://youtu.be/aa2Qvj4G8uY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze nic chamskiego w uwagach gosci, chyba jestescie przewrazliwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Łamaga ze mnie do potęgi wszystko mi z rąk leci, niestety po dzisiejszym obiedzie mam trochę strat, oczywiście przyznawać się nie zamierzam przecież lepiej uchodzić za zwinną czy zręczną niż słoniowatą więc jakby co cicho d=sz:D :( Olivier dziękuję;) i pozdrawiam Miłego dnia wszystkim, idę kuchnię pucować:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cicho sza a to ja m agda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Myslalam ,ze zlikwidowalam swojego awatara ,tez sie chcialam przebrac ,ale moze innym razem :-) Witaj Madzia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko machnę przyjaźnie topikowemu towarzystwu :classic_cool: bo czas mnie goni a do domu daleko. l cześć Madziu 🌻 zawsze to jakiś krok w kierunku wymiany kuchennego sprzętu na nowy l hej Olivier nastorojowo grasz, chyba maj już czujesz. l Ferdzi :) wiesz że ja nie odmawiam, zgadzam się na wszystko. ps. dotyczy tylko kobiet. l Marii :) zamiana udana, jesteś teraz bardzo wiosenna l Danusiu :) ja będę robił sernik smietanowy. Wymienimy się ? l "Znów księżniczka Anna spadła z konia ..." Celinka chyba spaść nie może, coś długo jej nie ma. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wole babke ,ale polowe moge Ci odstapic ,wlasnie ubralam ja w sukienke czekoladowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przed weekendem. Zapowiada sie ladna pogoda wiec na pewno kazdy wyruszy na wycieczke. Obiad wszyscy juz dawno zjedli wiec gotowac juz nic nie bedziemy. A moze ktos zrobil wirtualne ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 zaczynamy weekend więc trzeba raczej realne ciasto upiec. Zwłaszcza że pewnie goście wpadną. Trzeba tylko odszukać przepis, jak zwykle nie zapisałem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment, by się pożegnać. Pochwalę się tylko że u mnie padało i wydawało się że będzie burza, ale obyło się bez. Mam nadzieję że w nocy jeszcze popada. Chciałam wkleić coś dla Saama, ale nie wiem czy link się otworzy https://scontent-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11182169_347178942139014_2453575032282587169_n.jpg?oh=525735f3861a335dae35c6bb31b7c46e&oe=559FE92B Dobrej nocy wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , jeszcze mały żart :D Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu, a tu wyskakuje Duszek. Panienka pyta: Czy będę miała trzy życzenia? Duszek: Nie, przykro mi, ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie. Panienka bez wahania: To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę? Chcę, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii. Duszek popatrzył na mapę i mówi: Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem dobry, ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie... Panienka pomyślała przez chwilę i mówi: No dobrze, przez całe życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał, nie pil, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżko, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie... Duszek westchnął głęboko i powiedział: ... pokaż mi jeszcze raz tę mapę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) link się nie otwiera ale jeszcze pokombinuję dobrej nocy dla Ciebie :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o ale mam zaległości😭, narazie poczytam bo real mnie tak dzisiaj wessał, że wyssał ze mnie wszystkie siły. Jedynie leżenie i jedzenie mnie interesuje :D Ferdzi :) lubię naleśniki z czymkolwiek a najlepiej ze szpinakowo-jajkową masą, też kupiłam gryczaną mąkę, nawet dzisiejsze dorsze w niej panierowałam. pozdrawiam zakłopotaną Magdzię :)(chyba jej parowar wybuchł?) i romantycznego Oliviera :) o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) nie dało rady spaść wcześniej z konia :D nawet dłużej trzeba było go ujeżdżać bo korki w mieście niesaamowite były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×