Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Moje Drogie Kolezanki ,ogromnie sie ciesze ,ze wszystko wrocilo do normy 👄,bo juz sie balam ,ze zadra zostanie ,a ja tak bardzo nie lubie niesnasek ,uwielbiam Was :D Meri ,jesli chodzi o moje problemy ,nic oprocz 'niebieskiej 'mi nie pomoze ,za bardzo sie to cos zakorzenilo :-).Wiele lat zyje z tym problemem takze teraz mniej anizeli wiecej czasu bede sie meczyc :-) Nie otworzyla sie ta strona ,ktora chcialas pokazac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Daa :) no popatrz, ja też od wczorajszego popołudnia jestem jakaś ,,nie w sosie,, .Taka nicość mnie ogarnia :( pewnie ma to coś wspólnego z warunkami meteorologicznymi albo księżycowymi fazami czy co? i my obie tak odczuwamy. o dobrze, że dziewczyny doszłyście do jakiegoś consensusu bo zupełnie nie mam weny do dyskusji choć mam swoje zdanie. o Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz sie rozpadalo i to mocno . Ja sobie troche polezalam czytajac ksiazke 'Kwiat Pustyni ',lubie historie prawdziwe . Jutro idziemy na wybory :-) Mam nadzieje ,ze wszyscy pojdziecie prawda ? :-) Musze isc umyc łepek :-) Saam ,ma nas gdzies :-p ,wymawia sie tylko praca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu, :) ja też nie lubię kłótni, natomiast cenię sobie możliwość wyrażenia swojego zdania co wcześniej uczyniłam, tyle, że teraz zastanawiam się czy warto wyrażać swoją opinię. Ferdżi jest bez wątpienia wspaniałą osobą, zrównoważoną, strach pomyśleć tylko co by się działo gdybym trafiła na inną osobę, na pieniacza? Mielibyście niezły bałagan na topiku i przez kogo jak nie przeze mnie. :o Co do linku, trzeba skopiować całość i wkleić w pasek adresu, mi się udało /sprawdziłam/ to i Tobie też się uda. ;) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness, :) polepszenia samopoczucia i spokojnego snu. 😘 Wypoczniesz i inaczej spojrzysz od rana na wiele spraw, mam taka nadzieję. ;) Danusiu, :) kiedyś książka była całym moim światem, teraz z powodów Tobie znanych jest dla mnie niestety nieosiągalna, zamiast tego mam komputer. Kiedyś zaczytywałam się w Cooperze czyli ogólnie rzecz ujmując w książkach przygodowych, także fantasy, był też i dobry kryminał. :) Miłej lekturki. 🖐️ I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meri to zakonnica ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l To nie jest tak że jeżeli się ma szklany pojemnik z wodą to ma się akwarium. Rybka musi być. Jeżeli ktoś jest żonaty to wcale nie musi to oznaczać że w domu czeka na niego stęskniona żona z gorącą ..... zupą. Na mnie po pracy czekali goście, zapowiedziani i wyczekiwani. Dlatego już od wczoraj się przygotowałem. Sernik zawsze wychodzi więc plamy nie było Dzień był bardzo intensywny więc cieszę się że teraz już mogę odpocząć. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda póki co z różami spory problem ale chce się pochwalić tym że przepięknie kwitną na mojej rabatce tulipany. Jesienią ukrylem w ziemi sporo cebulek i teraz pokazują swoje cudne oblicza. Gładkie i postrzepione, różnokolorowe. Mam nawet takie mocno czerwone że aż prawie czarne. Magnolia też wyjątkowo obrodziła w duże, jasnoczerwone kwiaty. A na wysokiej nodze zwisają duże żółte dzwonki. Nie znam jego nazwy chociaż z pewnością na to zasłguje. Mam więc co wycinać dla uroczych topikowych koleżanek. Jednak dzisiaj braklo czasu. Ale to nie powód do zmartwień, przed nami mnóstwo dni i okazji. Pozdrawiam wszystkich z którymi się dzisiaj rozminałem 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wcielo moj post Cal ,wsiadaj w autobus i przyjezdzaj :D Twoj dol ,moj dol stworza fantastyczny nastroj ,pobrechtamy sie za wszystkie czasy . Meri ,ja jestem zwolenniczka innej lektury ,lubie biografie ,historie prawdziwe ,sagi rodzinne itp. Meri ,zawsze warto wyrazac swoje poglady ,sa ludzie ktorzy chcac sie przypodobac innym zmieniaja poglady jak przyslowiowe rekawiczki ,nie lubie tego .Nawet w rodzinie bywaja sytuacje ,ze sie pospieramy np.odnosnie polityki :-)ale to nie znaczy ,ze sie pogniewamy na siebie :-) Z pieniaczem poradzilibysmy sobie po prostu ignorujac go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie powoli szykowac na poduszki ,jak mowi Saam :-).Chociaz przed 24;00 raczej sie nie klade . Moi ogladaja zuzel ,ja sobie jeszcze poczytam bo pralka jeszcze chodzi :--) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Owsiaka to choć to bardzo trudne to staram się rozgraniczać jego osobę i Orkiestrę. Nie jestem fanem Owsiaka. Orkiestra to tysiące ludzi a nie jeden człowiek. Daję dla Orkiestry a nie dla Owsiaka. A od sprawdzania czy wszystko dobrze funkcjonuje jest państwo ze swoim aparatem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pralka też jeszcze kręci. Doszedłem do wniosku że lepiej późno niż w niedzielę. Szkoda tylkl że nie wymyslono jeszcze pralmi saamorozwieszającej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wybory oczywiście się wybieram. Ale z pewnością kwiatów nie dostanę bo zwlekę się z łóżka pew.przed południem. Cały tydzień sypialem grubo poniżej minimum wiec trzebaskorygować długość snu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Poszczący inaczej słów kilka :) Jednym z ważnych elementów religii jest wiara w to czego się nie widziało. Jeżeli wszystko byłoby namacalne to nie wymagana byłaby wiara tylko poddanie. Obecnie przynależymy do określonych religii bardziej w spadku po przodkach niż z własnego wyboru. Oczywiście możemy to zmienić jeżeli nam coś nie odpowiada. Ale decydując sie musimy przyjąć wszystko co nam dana wiara proponuje. Nie mozna wybierać tych sekwencji które nam pasują a niewygodne odrzzucac, Piątkowe poszczenie wpoiła mi babcia. Ona tego pilnowała w rodzinnym domu. Poszczenie przy pomocy wędzonego wegorza rzecz jasna mija się z celem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkim 😴 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie chyba najwyższa pora podnieść się już z podusi, co ? Za oknem chłód i deszcz, ale co tam najważniejsze jest przecież jasne spojrzenie w przyszłość. Kawa podana http://zmniejszacz.pl/zdjecie/172/972341_0526-kawa-cc.jpg kto chętny zapraszam. Herbatka zielonahttp://www.kobieta.pl/uploads/pics/shutterstock_108755354m.jpg herbatka z pokrzywyhttp://thumbs.dreamstime.com/z/pokrzywowa-herbata-32748906.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, rozbawiłyście mnie :D Dlaczego uważacie że nasza rozmowa z Mirabell to był spór ? Przecież to była tylko rozmowa i chyba o to tu chodzi, żeby rozmawiać. Nie obrzucamy się błotem, nie obrażamy, tylko wymieniamy poglądy i to jest dobre i dzięki temu się przecież poznajemy. Bo nie poznajemy się tylko po tym jak wyglądamy, tylko jakie mamy poglądy i chcemy innym przekazać. Ja w swojej głupiej naturze tak mam, że nigdy nie sugeruję się tym co inni mówią, czy piszą, po to by wyrobić sobie zdanie na jakiś temat. Jestem z gatunku tych, którzy wyrabiają sobie zdanie dotykając tego bezpośrednio, czyli z własnego doświadczenia. A że lat mam sporo, to i doświadczeń też :D Jeżeli jest temat , na który nie mam zdania, to poprostu w niego nie wchodzę i nie zabieram głosu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, kochana wybacz, dopiero teraz dojrzałam Twojego eska👄 Mimo że spałam przez popołudnie, to jednak w nocy też spałam spokojnie zasypiając. Za to obudziłam się przez 7 i już po spaniu. Dziś 10 maja 10 maja – Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej, Imieniny obchodzą: Antonina, Beatrycze oraz Antonin, Blanda, Celzjusz, Chociesław, Chocsław, Cyryn, Cyryna, Częstomir, Epimach, Feliks, Filadelf, Filadelfia, Gordian, Gordiana, Innocenty, Jan, Łazarz, Nazariusz, Nazary, Samuel, Sofronia, Sylwester, Sylwestra, Symplicjusz, Symplicy, Wiktoryna Przysłowie: „Na świętego Izydora często bywa chłodna pora” Najważniejsze jednak, że dziś są wybory na prezydenta i właśnie się na nie wybieram. Nie będę pytać na kogo głosujecie, bo ja sama jeszcze nie wiem na kogo głosować będę:D Jak zrobiłam test , to wyszło że zgodnie z moimi oczekiwaniami, nie ma takiego kandydata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę pięknej, pogodnej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielny:) o No i do czego to doszło😭, że ja śpioch nad śpiochy budzę się o 7 rano!!!. Ale to pewnie zasługa bezrobocia zawodowego, na którym teraz jestem ;)w dodatku nasiało mi się w głowie wiele dylematów i zapytań... Wczoraj z Daa na esemeskach zachodziłyśmy w głowę co się dzieje z żonkilą Saama, że co rusz jest on w domu saam ? czy zaciążyła? :D czy może w sanatorium a może ucieka do mamy ? :D:D Ciekawość nas zżera :D, Ferdzi też już delikatnie zaczęła nawiązywać do tego tematu zwłaszcza, że my tu zbytnio nie ukrywamy swych relacji z żonkilami ani nawet gdzie w danym dniu przebywają :D mój akurat z rana pojechał na targowisko po tytoń bo na coś przecież trzeba umrzeć(jego słowa) :D A mnie jeszcze zastanowiło o co chodzi z tym węgorzem jeśli Saam jadłeś rybke w piątek i mówiłeś, że to właśnie post ?;) :D o Herbatkę, kawę i inne napoje zaleje pewnie Ferdzi bo ja nadal z telefonu więc bez obrazków. Ale może uda się naczynia postawić na topikowym stoliku :) (_)>, (_)>, (_)>, (_)> , (_)> o U mnie raz słońce raz chmurzasto i chyba zaraz coś lunie... o miłej niedzieli wszystkim filtrującym i zaglądającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.. teraz widzę, że Ferdzi już na poprzedniej stronie podała napoje...ech z telefonu to tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas ma sporo lat, lata młodości to wspomnienie😭 i też tak mam, że najbardziej mnie uczy dotknięcie lub odczucie na własnej skórze danej sytuacji o ile wiem, że jest bezpieczna dla życia i zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na moje rozstanie z poduszkami (dzisiaj miałem trzy :p ) przyszla dopiero o 10. Co prawda budzik dzwonił o 8 ale zupełnie go zignorowalem. Dzisiaj mi wolno :classic_cool: l niedzielne dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l A na kawkę przyjdzie pora po śniadanku. Muszę się sprężać bo przed sumą chcę iść zagłosować. Po sumie może być tłoczno. Celince podpowiem że suma to nie jest żona suma ...... znaczy suma w sensie sum (ryba z wąsami) :D Natomiast jeżeli chodzi o węgorza to oczywiście rybą jest. Z tym że to ryba luksusowa. Każdy chętnie wymieni ją za najlepszą szynkę. Więc to żadne ograniczenie czy umartwienie pościć w ten sposób. l O ile mi wiadomo to dzisiaj do 21 publicznie nie wolno głosić swoich preferencji prezydenckich. Mój kandydat już dawno dostał x i nikt przez całą kampanię go nie zgegradował. Dzisiaj tylko formalności. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuura !!!! jadę do lasu ! :) zagłosować jeszcze zdążę o ile w lesie nie zabłądzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×