Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Zauważyłam, że mi ostatnio jakoś obojętne co się dzieje na scenie politycznej. Ani się nie cieszę ani nie smucę. Oby tylko nie było gorzej :) Kto by nie był wybrany i tak znajdą się narzekacze😭 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekanie to nasza narodowa cecha. Tym głośniej trzeba wołać BĘDZIE DOBRZE! ..... uuupsss .... pardon, już cisza nocna. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych wybranych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w pierwszy dzień nowego tygodnia Wczoraj byłam mało aktywna na topiku, gdyż musiałam przeprowadzić kilka rozmów skypowych, a one przecież do krótkich nie należą a popołudniu miałam niezapowiedzianych gości i tak mi przeleciał dzień. Dziś też dzień zaczyna się od wizyty gościa, który powinien tu przybyć w granicach jednej godziny. Niestety, nie jest to gość do wypicia kawki , tylko do uznania reklamacji w sprawie kanalizacji:O Cholera, ta sprawa ciągnie się za mną jak g****o i nie można tego wciąż zamknąć bo ciągle coś :O Musiałam podzielić post, bo znów mnie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wybory, to przyznaję że jestem rozczarowana. Wolałabym żeby wynik od razu przesądzał wygraną jednego z kandydatów. Niestety, wybory kosztują i uważam że są to pieniądze wyrzucone w błoto. Mam wrażenie że prezydent w PL to marionetka w rękach partii, czy stronnictwa do którego należy. Poza tym, wszelkie obietnice to stek bzdur, bo każdy, ale każdy, któremu udało się wdrapać na jakiś wyższy stołek władzy, od razu dostaje przemieszania klapek w głowie i zapomina o swoich obietnicach, czyli o swojej kiełbasie wyborczej. Poza tym nie zauważyłam żeby prezydent chciał coś zmienić, ulepszyć, a może nawet chciał, tylko że nie ma władzy wykonawczej. Teraźniejsze czasy, to nie czasy kiedy w kraju panował król i wydawał edykty, do których poddani musieli się dostosować. Eh...dość już o polityce, chyba źle zaczęłam swoje tu wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. I Cześć Ferdźi 😘, poczęstuję się kawką bo jakaś taka niemrawa jestem, na dodatek wszystko mnie boli. ;( Słońce za oknem a ja jak ten zdechlak. :o I Słońca dla Ciebie i tym którzy nie mają ładnej aury. I Wszystkim zaglądającym udanego poniedziałku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Marii 🌻 l Ja pomimo weekendowego odpoczynku również jestem zblazowany jak po imlrezie na cztery fajery. A to dlatego że znowu krótko spałem. Tak zwykle bywa że jak trzeba iść spać to jak spod ziemi wyskakuje wiele spraw do zrobienia od ręki(nie brać dosłownie :p) a wieczorem czas zasuwa niczym pendolino. I tu mi się przypomina tak dobrze zapowiadające się Ciasteczkowe pendolino które chyba zjechało na bocznicę albo zostało schrupane przez ciastożercowego potwora 😭 l Tak więc ja również ratuję się topikową kawą dziękując Ferdzi za przygotowanie. l a wszystkim życzę udanego dnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Krajowy Dzień bez Śmiecenia. Ale pewnie nie chodzi tylko o to aby śmieci wrzucać do kosza a nie obok. I nie tylko o to by nie wysypywać śmieci do lasów czy wzdłuż dróg. Rzecz również w tym aby śmieci produkować jak najmniej. I tu kłania się recykling. l. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferdżi bardzo dobrze zaczęłaś. Prezydent w PL g/ów/no/o może i faktycznie jest marionetką swojego ugrupowania. Będzie podpisywał ustawy które będą wygodne dla jego ugrupowania i vetował te których jego partia nie popiera. Mnie nie podobają się rządy PO ale jak pomyslę o dorwaniu się do władzy partii PiS to dostaję gęsiej skórki . Szkoda że nie ma w naszym kraju żadnej rozsądnej alternatywy dla obu tych partii . Pewnie też dla tego jest taka niska frekwencja w wyborach , bo ludzie po prostu nie ufają już obecnym ugrupowaniom na szczycie . Każde już miało swoją szansę i żadne jej nie wykorzystało , a jeśli wykorzystało to dla siebie a nie dla ludzi i kraju Obecna sytuacja jest taka że nie da się wybrać nawet tego mniejszego zła. A to że Kukiz zdobył tak duże poparcie to własnie PO i PiS powinny potraktować jako ostrzeżenie od narodu . Uważajcie , bo Polacy mają was juz dosyć i są gotowi wybrać pierwszego lepszego człowieka z ulicy który tylko będzie miał odwagę i tzw. jaja żeby się Wam przeciw wstawić . Gdyby ta kampania wyborcza jeszcze trochę potrwała to kto wie czy Kukiz nie wszedł by do drugiej tury , bo ludzie naprawdę mają dosyć kłamców z PO czy PiS . Zawiedli nas już wielokrotnie . Polska już raz poszła za robotnikiem i doprowadzona do ostateczności może następnym razem zagłosować na hydraulika np. który będzie miał wystarczająco dużo charyzmy żeby porwać tłumy . I może dobrze by się stało , gdyby zrzucono tych bufonów z tronu i dano im do zrozumienia że powinny się liczyć ze zwykłymi ludźmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie Dobry 🖐️ Ferdzi ,wypilam herbatke zielona ,tak ladnie wyglada łacznie z ta filizanka :-) i obok stoja perfumy (mam 2 takie identyczne ,tzn .w takich opakowaniach ) Meri ,nie wiem dlaczego ale myslalam ,ze kawki nie pijasz:) Zycze Ci kochana aby bole Cie omijaly szerokim łukiem . Ktos sie dobija na telefon,d milego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) myślę że jednak prezydent może wiele. Gdyby tak nie było partie polityczne nie traciłyby energii i pieniędzy na wprowadzenie swojego do pałacu. Prezydent między innymi podpisuje ustawy. Może więc w tą drogą wspierać rządzących l lub rzucać kłody. Może też wnosić swoje propozycje ustaw. Jeżeli ma poparcie w sejmie to w ten sposób tworzy prawo. Jest zwierzchnikiem sił zbrojnych co daje mu możliwość obsadzania ważnych stanowisk Do głowy przychodzi mi jeszcze to że jako jedyny jednoosobowo może ułaskawiać. I oczywiście reprezentuje nasz kraj na światowym forum. l Ja raczej jestem politycznie neutralny. Wiem że to nie jest najważniejsze ale uważam że prezydent powinien umieć bez kartki powiedzieć parę słów stojąc przed wyborcami. Wczoraj obecny prezydent sporo stracił w moich oczach. A że w przyrodzie nic nie ginie to jeżeli ktoś traci to ktoś inny zyskuje. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 ja też musiałem w trybie alarmowym opuścić filtrownię bo pojawił się długo oczekiwany serwisant z którym musiałem przeprowadzić konsultacje. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,fakt ,obecny prezydent znany jest z wielu wpadek (poprzedni rowniez ),np .bedac w Koscierzynie - Kozlu mowi Koscierzyna -Kozle :-).Znamy jego przemowienia z kartek,ale na wczoraj mogl nauczyc sie na pamiec krotkiego przemowienia .Faktem jest rowniez to ,ze jego prezydentura gwarantowala spokoj i bezpieczenstwo ,ale jest on rowniez odpowiedzialny za wiele fatalnych ustaw Platformy Obywatelskiej i PSL.Glosowalam na niego ,bo nikt z pozostalych kandydatow mi nie odpowaiadal . Znow ktos dzwoni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnostwo osob mowi ,ze jezeli PIS wygra jesienia to wyjada z kraju ,a ci ktorzy juz wczesniej wyjechali ,wroca po reszte rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Kedzierzyn - Kozle mialo byc 2 posty powyzej . Komus chyba sie nie podoba moje politykowanie bo ciagle mnie wylogowuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) A u mnie tyle się dzieje od rana, że tylko Wam machnę na powitanie i podziękuję z odbiór ;) :D miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mysle ,ze zaspokoisz moja rozbudzona ciekawosc i napiszesz co takiego sie u Ciebie dzieje ,hę ?:-) U mnie nic ciekawego sie nie dzieje ,zwykla codziennosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Daa :)nawet nie mam czasu nic napisać i zaniedługo muszę wylatywać z domu z prędko§cią pedolino :D na jazdę...a upał u mnie daje popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
hej Celinko 🌻 mam nadzieję że coś skorzystasz na tym "dzianiu się". Nie podejrzewam aby przyczyną był komornik opieczętujący sprzęt i meble :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu coś majstrują przy kafe bo posty giną i wylogowują l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celinki post zagnął, może poszedł jej szukać. To powtórzę ... l hej Celinko 🌻 mam nadzieję że coś skorzystasz na tym "dzianiu się". Nie podejrzewam aby przyczyną był komornik opieczętujący sprzęt i meble :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się znalazł ale w profilu go nie ma. Za to kolejny poszedł podwójnie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem Mnie natomiast dzień przelazł w złości i cieszę się że się już kończy, może jutro będzie lepiej, choć podobno, jaki poniedziałek, taki cały tydzień:O Rano szef od kanalizacji przyjechał, jak zapowiedział. Pooglądał co zostało spartolone, podrapał się w głowę i obiecał przysłać ekipę w przyszłym tygodniu, bo na razie, ma grubszą robotę do wykonania. Zgodziłam się bo jakie miałam wyjście ? Poczekam, może w ramach rekompensaty za spartolenie, pójdą mi na rękę i zrobią coś dla mnie. Kiedy wróciłam do domu okazało się że nie mam netu Oczywiście zadzwoniłam do dostawcy, bo jak go nie tak dawno chwaliłam to teraz mam już dość tej rosyjskiej ruletki, wciąż mam zaniki netu. Pan jak zawsze wywinął się tłumaczeniem że zmieniają całą sieć energetyczną w miejscowości gdzie umiejscowiony jest nadajnik netu, obiecał że o 16 wszystko wróci do normy, ale nie wróciło. Dopiero pół godziny temu dostałam net i przez to nadal jestem wściekła. Zmarnowałam pół dnia, bo podobnie jak Mirabell, też byłam cała obolała i czułam się jak Saam po którym walec przejechał :O Dopiero rozkręciłam się jak żonkil wrócił do domu i poszliśmy pracować w ogrodzie. Posadziłam resztę pomidorów, w sumie to wyszło aż 52 sztuki, wszystko na folii przeciw chwastom, więc przynajmniej nie będzie przy tym dużo pracy. Posadziłam też ogórki, ale jeszcze to nie wszystkie. W domu, na parapecie, wyrosły mi ładne i teraz czekam aż trochę podrosną i posadzę już takie większe. Ciągle coś dosadzam, dosiewam a wciąż jeszcze znajduję jakieś wolne miejsca. No ale myślę że w tym tygodniu zakończę już całkowicie etap sadzenia i siania i wreszcie odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat wyborów, nie mam siły dyskutować. Zresztą nie mam na nic siły, chyba jedynie machnę Wam łapką na pożegnanie i lecę zaliczyć prysznic :P Życzę wszystkim dobrej, spokojnej nocy.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o Ja też dzisiaj już nie mam siły, słońce dawało po oczach gdy jeździłam bo było już nisko i teraz jakoś dziwnie wszystko widzę :-o Netu i telewizji nie mam od rana ! Dzwoniłam i prosili o cierpliwość bo jest jakaś wielka usterka i będą sukcesywnie przywracać net w rejonach awarii. Ale już po 21 a tu dalej nic :( Saam :) nie, komornika nie było :D w sumie saame dobre rzeczy się działy oprócz tego netu. o Trzeba dać odpocząć oczom, też pójdę w ślady Ferdzi :) Pozdrowię jeszcze Meri bo właśnie rano o niej myślałam i się pojawiła ;) chyba telepatia zadziałała :);) o Dobranoc wszystkim i miłego odpoczynku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×