Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dobrej nocy Ferdżi :) Dobrej i spokojnej nocy i Tobie Liness...:) odpoczywaj spokojnie i długo ...:) ...miło Was było przeczytać ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowe pendolino
witam ta kafeteria jest okropna! tyle pisania, taki długi post z przepisem na sernik na spody do serników i poszło nie wiadomo gdzie :O wybaczcie ale drugi raz dziś pisać nie będę bo mnie coś trafiło oczywiście pendolino cały czas pamiętało o obietnicy tylko czasu brakuje , z racji że maj to okres komunijny i sporo popularnych imienin to pracy mi nie brakuje , czasem aż za dużo mam tych zamówień na ciasta. ale nie ma co narzekać jest praca jest kasa :) tylko kafeteria ma gdzies że siedzi tu zmęczony człowiek i się produkuje a oni jak zwykle nawalają i posty idą w siną dal . postaram się jutro napisać jeszcze raz tylko moze wrzucać będę etapami . dobrej nocy filtrowni życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Zuziu 🌻 dzięki za obiad, realny też dopiero teraz jem. l cześć Ciasteczkowa 🌻 bardzo szkoda że zaginął Twój wysiłek dla nas. Chociaż go nie widzimy to doceniamy. Może jeszcze będzie okazja powtórzyć. Kopiuj przed wyslaniem. l witaj Olivier wiesz może dlaczego w telefonie nie działa mi youtube ? To znaczy bardziej interesuje mnie czy można coś zrobić by dalej działało. Oczywiście wymiana telefonu na nowszy model na razienie wchodzi w grę l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem dzisiaj pracować dłużej. A pracowalem dłużej niz dłużej. Nie przeszkodziło to jednak moim planom odwiedzenia marketu budowlanego. Poczyniłem zakup jednego z wazniejszych elementów do remontu. Wydałem sporo kasy i energii by upchnąć to w aucie a potem w garażu. Mam więc już czym :classic_cool: Mam też już gdzie :classic_cool: Jeszcze mam za co :classic_cool: Ale nie mam kiedy 😭 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam :) Hmm...mnie działa, i to na obydwóch (właśnie sprawdziłem na drugim) telefonach, i systemach...:) może odinstaluj tę aplikacje i pobierz na nowo ze sklepu...bądź zrestartuj telefona... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam też zbyt dużo energii w akumulatorze na dziś. Podłączyć się też nie mam do kogo 😭 przechodzę więc w stan czuwania. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych czystych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli :) yt się włącza ale leci komunikat że zmieniają system i że ja odpadam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz to ,zostalam saama z Olivierem :-p ,ale wiem ,ze Madzi nie zastapie ,wiec pozostalo mi zyczyc wszystkim dobrej ,spokojnej nocy Dobranoc 🖐️ Moze jeszcze sobie i Olivierowi zagram ,mysle ,ze sie bedzie podobalo :-) https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Saam...no to współczuje ...:( ...ech, te ich aktualizacje i coraz to większe przez to wymagania sprzętowe ...:P :) ...ale na pewno coś wymyślisz ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wyglada, że zostałem tu sam...;) Daa, każdy tu jest wyjątkowy...jedyny w swoim rodzaju, niezastąpiony ...:) Dziękuje za fajną muzę... Daa:) ...dawno jej sobie nie słuchałem...a tak mi sie podoba jej przekaz muzyczny, jak też i video...(nigdy nie mogę sie zdecydować który bardziej ;) ) Dobrej i jej, Tobie, Daa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo :) Wreszcie słowo do Ciebie...;) Odpowiadając na Twoje pytanie ... ...ależ oczywiście, że nie watpię w Twoją do mnie życzliwość ...;) to winny wątpliwej jakości tu przekaz słowa ... wiesz przecież, i zapewne, że przekaz słowa pisanego jest taki niedoskonały w swym wyrazie ...niezrozumienie gotowe ...:) wiec, wybacz, jeśli dałem ku temu o czym wspomniałaś, jakiekolwiek przesłanki ...:) jesli o mnie chodzi to zawsze...niezmiennie ... konstans...:) Pozdrawiam i uśmiech pozostawiam dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Maribell słowo ...i ja też odchodzę stąd ...:) ...no fajnie, było Cię tu widzieć o poranku ...z uśmiechem i pozytywną energią, może i ukrytą, ale ja ją zawsze wyczuwam ...:) tak trzymaj! :) Zostawię i ja muzę i uciekam ... http://youtu.be/52GAt_fPX1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Dalej Orange leci w kulki:-o nie ma nic, nawet godziny na dekoderze! Być może operatorzy robią sobie ciosy poniżej pasa i chcą przejąć zdegustowanych klientów ? ja raczej należę do tych wiernych i staram się rozumieć kłopoty, kiedyś jeszcze za TP w takim przypadku(raz sie zdarzyło) umniejszyli rachunek za dany miesiąc i w ramach przeprosin dorzucili trzy dodatkowe kanały. Dobrze, że mam net w telefonie :) YT też mi działa i obejrzałam wieczorne utworki, nawet dobrze,że dopiero rano bo "bajke" Oliviera moja wyobraźnia mogłaby przetworzyć w koszmarek mimo iż na końcu przybyło tam kolorów ;) ale było to takie coś innego ;) Ciekawe czy ktoś mnie nie wyprzedził bo podgląd w telefonie mnie nie słucha :( o Ciasteczkowa ciekawa jestem czy tylko pieczesz zawodowo te wszystkie ciacha czy też jesteś ich wielbicielką ? i miłego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! l U mnie podobno ma być bardzo ciepły dzień a wieczorem nadciągnie chłodny front. Widzę że jest slonecznie ale czy już ciepło to jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. O świcie było dość chłodno ale z pewnością bez przymrozku. Ogrodnik Pankracy obszedł się z nami łagodnie. l Dzisiaj Dzień Pielęgniarek i Dzień Syndromu Chronicznego Zmęczenia. l Także dzisiaj Dzień Dowodu. Wypada sprawdzić czy jeszcze jest i jak wygląda. I oczywiście czy jeszcze ważny. Ja sprawdziłem i się okazało że termin przydatności wkrótce mija. Tak więc dzisiaj fotkę w lapkę i do urzędu. Oczywiście jeżeli nie stanie nic na przeszkodzie. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 ja chciałem Ciebie wyprzedzić ale jak widać nie udało mi się. Ale tuż za Tobą też jest fajnie być ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tych dowodów to może sporo być. Oprócz osobistego tożsamości do głowy w pierwszej kolejności przychodzi mi dowód ...... (kto zgadnie?) Może być jeszcze dowód winy, dowód wpłaty, dowód rejestracyjny i dowód w matematyce. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Saam :) u mnie pięknej pogody ciąg dalszy i dobrze, że nie mam żadnego ogródka pod opieką bo jest baardzo sucho. To co w doniczkach i donicach nie problem podlać. Ja na szczęście z dowodem mam jeszcze półtora roku spokój chociaż chętnie bym zmieniła bo mi się nie podoba fotka robiona kiedyś na szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciekawostka...ten link "sponsorowane" występuje tylko w telefonach. W komputerach go nie ma, przynajmniej u mnie nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wroce do wczorajszego wieczora . Olivier ,co znaczy ,ze odchodzisz stad i te mroczne obrazy w podanym klipie ,why ? Saam ,pewnie chodzi Ci o 'dowod milosci' :-) .W czasach mlodosci mialam do czynienia z jednym pacanem ,ktory probowal zastosowac ten chwyt 'jak mnie kochasz itd. ' ,a spadaj na drzewo :D Widze ze dzis jest moj dzien ,Dzien Syndromu Chronicznego Zmeczenia .Swietowac go nie bede ,wkurza mnie :-) Meri ,pokaz sie kochana :-) Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa:) hmmm...ja też się zastanawiałam nad tym co powiedział Olivier ale może chodziło mu o to że też udaje się spać i opuszcza topik?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,zyjesz ? Jestes co prawda niczym pszczolka robotnica ,ale zeby nie zrobic nam herbatek ,kawki :D .A moze potrzebujesz pomocy bo sie przepracowalas ? .Pomozemy prawda ? Moze poczestujemy sie tortem do kawki ,b ta pani juz chyba sie najadla :D http://fifek.pl/tag/pepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Olivier brzmial jednoznacznie ,moze sie myle :-) Loj ,zmeczylam sie ,muialam zejsc do piwnicy ,dzwonil lepek na domofon 'swieze wiejskie jaja i ziemniaki ',odmawialam ,ale tak nalegal i jeszcze gdy go zobaczylam ,taki chudziutki ,zabiedzony ,wzielam worek 15 kg ziemniaow i wytaczanke jajek30 sztuk ,zobaczymy ,ocenimy :-) 'wytlaczanke'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...chyba miałam rację co do walk operatorów o klientow, właśnie miałam telefon od innego czy nie chcę mieć szybszego netu za mniejsze pieniądze :D Daa :) trafiłaś z tą miłością, też to pamiętam w takim sensie ;) teraz to M każe mi przysięgać na moją śp. mamę czy go kocham :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×