Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

hej Gość l Od kilku lat Zuzia jest najczęściej nadawanym imieniem. Mnie się ciągle podoba ale bylbym skłonny szukać rządziej używanego : Natalka, Weronika .... musiałbym się zastanowić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, pewnie znów się nie otworzy, pewnie trzeba skopiować po kawałku, wkleić i usunąć spację, wtedy może się uda a warto posłuchać albo chociaż przeczytać co napisane poniżej. Teraz sprawdziłam, u mnie się otwiera. Saam to szczególnie dla Ciebie ważne, zwłaszcza to porównanie do kaloryczności chipsów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościowi dziękuję za podpowiedzi, mam podobne zdanie, ale nawet Julka dla mnie też jest nie do przyjęcia. Saam, Zuzanna zostanie zasugerowana, bo też mi się podoba, choć przyznaję, że o tym imieniu zapomniałam. Wstępnie wybrałam imię Milenka, bo to część imienia wnusia i fajnie by się uzupełniało. Maksymilian i Milena. No, ale im więcej podpowiedzi, tym lepiej, tak że proszę o dalsze sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) gotuję bo samo gotowanie nie jest dla mnie problemem. Gorzej z czasem. Bardziej mi smakuje to co robię na bieżąco niż wyciągane z lodu. Czasem gotuję bo trzeba zużyć jakieś półprodukty. Zupki błyskawiczne robię albo w pracy albo jeżeli wrócę do domu poźniej niż planowalem. W mikrofali raczej nie rozmrażam. Bywa też że mam po prostu ochotę na takie sztuczności :D Ciuchy często kupuję sam. Ale od kiedy jedna z kurtek zimowych powędrowała od razu na strychu (do tej pory do niej nie urosłem) wolę przy droższych rzeczach mieć doradcę który spojrzy obiektywnie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) o od rana poważna sprawa więc dorzucę w kwestii imion swoje trzy grosze...moje propozycje to Dominika, Sara, Diana...a sama najchętniej byłabym Ewą lub Eweliną, Anną lub Elżbietą ;). o Ferdzi :) dzięki;( moje City owszem wielkie ale ja z jego obrzeży. Pracę mam 5 minut rowerkiem i zgiełk wielkomiejski mam nieco dalej. o Saam :) widząc o której robiłeś edycję wczorajszej powtórki nie dziwię się nastroju znużenia. Oj widać, że nie ma kto Cie wygonić od komputera ;):D o fajnego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to można mieć ochotę na sztuczności ? to tak jakbyś miał ochotę na seks w samotności :P:D Przecież rano przed wyjściem do pracy, wyciągasz z zamrażarki, jak wracasz jest rozmrożone. Wrzucasz do rondelka, lub na patelnię i gotowe. Powiedz, że wolisz zupkę z torebki, niż np flaczki czy bigosik. Tak myślę że tej kurtki chyba nie mierzyłeś przed zakupem, a może kupiłeś ją "pod wpływem" :P czasem tak się zdarza. U mnie też wiszą w szafie dwie kurtki, które mają już ze 4 sezony a ja miałam je na sobie 1 raz :D Czyli kupowanie nietrafionych rzeczy nie jest tylko domeną facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wyświetla że Opera jest bee:( gdy chcę otworzyć link od Ferdzi. Zalecają Chrome lub inną której nazwy nie mogę doczytać bo komunikat jest zbyt szeroki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa, no to mnie trochę uspokoiłaś. Kiedyś dawno temu przejeżdżałam tylko przez Twoje City to cholerstwo ciągnęło się strasznie, myślałam że się nie skończy , miało chyba ze 40 km :O Skoro jednak masz tak blisko, to jest super. Za podpowiedzi dziękuję. Dominika ładne, ale nie pasuje do nazwiska, bo moje zaczyna się na K i jest twarde w wymowie. Te inne też mi się podobają, pójdą do kajetu, jako kolejne sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeszcze napisać że Sara i Diana, to niestety imiona które nosiły moje pieski, więc te odpadają , ale pozostałe są fajne. To może otworzysz linka jak będziesz na kompie. A pro- po co z twoim laptopem ? Naprawił Ci synio ? Nic nie pisałaś w tej sprawie, więc jak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że Saam zakupiłeś kurtke pod "wpływem" ale nie % tylko ekspedientki :D mój M też tak ma ;) i niestety ma kupowane przezemnie, nawet dzieci lepiej mu dobierają ciuchy niż on sam :) kolor Twoich bermudów też raczej do egzotycznych nie należy :D ale pewnie kierowałeś się praktycznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi:) właśnie oczekuję na technika od mojego operatora bo od kiedy przedłużyli umowe i niby podwiększyli net nie ma nic i jakoś nie mogą tego zdalnie skofigurowac :-o tak więc nawet laptopa nie mogę ożywić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie napisałaś czy synio wgrał Ci nowy system ? W jakiej sieci masz operatora ? Kto to tak długo każe na siebie czekać? Pisałaś kiedyś że miałaś orange czyli miałaś neostradę ? a teraz na co się zdecydowałaś ? Podpowiedz coś, bo jak widzisz, moja cierpliwość do mojego operatora już dawno wygasła i szukam inspiracji. Podobno u mnie ciągną światłowody, tyle że nie wiadomo czy do mnie dojdą, bo mają przeszkodę na drodze w postaci linii PKP. Jak tylko założą te światłowody to uciekam do nich a z radiowym netem pożegnam się na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synio nie zdążył mi wgrać nowego Windowsa bo właśnie wysiadło to co wysiadło :( nikt nie wie co...podobno to coś u mnie na chacie więc dlatego wizyta będzie. Jestem wierna jak na razie Orange ale widzę, że dobrze mieć koło zapasowe w postaci komórki z Plusa i jeszcze przydałby się tablet z internetem od innego operatora ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 to nie komputer był powodem mojego zasiedzenia. Był wczoraj tylko kwadrans włączony w celach łączności z drugą połówką. Można więc powiedzieć że służbowo :p Pomiędzy napisaniem posta a jego edycją minęło sporo czasu, zdążyłem się przespać :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha....już wszystko wiadomo...światłowody jakie kieeedyś zamontowała TP są "za cienkie w uszach" na oferty które proponuje Orange która przejeła TP. Musze zrezygnować z przedłużenia umowy z tą ofertą "więcej netu i za taniej" a powrócić póki co do tego co było przedtem. A było dobrze :) ale kto by się nie zgodził na jeszcze lepiej ? ponoć po powrocie z pracy wszystko będzie hulać jak przedtem :) ...oby😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie napis jest odnośnie filmiku a tekst można czytać. Przeczytałem. Czuję się rozgrzeszony że tak z raną ją już rozebralem. Co więcej, żałuję ze tylko trzy tabliczki wziąłem :p Ale o chipsach nic nie pisało. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, a mogłabyś dokładniej opisać problem, pliss. U mnie sprawdzali pracownicy TPSy to najwięcej mogłabym dostać na linii telefonicznej prędkość 1 mega:O Tak jak piszesz, byli ciency, w radiowym necie mam 10 mega. Teraz jest co prawda Orange, ale linia przecież mi się nie zmieniła, więc chyba prędkość byłaby taka sama czyli 1 mega:O Nie mam pojęcia jednak co oferuje Orange, bo od dłuższego czasu myślę o rezygnacji z telefonu stacjonarnego. Już dawno bym go nie miała, gdyby nie upór żonkila:O On ma bardzo staroświeckie poglądy i nie zauważył że świat idzie z postępem:P Co prawda od jakichś 2 lat zaczął używać komórki, co przedtem wydawało się absolutnie wykluczone, ale teraz wszyscy dzwonią do niego na komórkę, ja mam 3 numery :D więc tym bardziej "zabytku klasy 0 "nie potrzebuję. No ale nie chcę kłótni i opłacam co miesiąc ten klamot, z którego nikt nie korzysta. Piszesz, że dobrze mieć net w telefonie, chyba się nad tym zastanowię. Miałam taką propozycję, podpisując umowę z T-Mobile, ale zrezygnowałam świadomie, teraz żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, koniecznie odtwórz nagranie z linka, bo tam pan, bardzo sugestywnie zachęca do spożywania czekolady. Co prawda nie trzy tabliczki dziennie :P:D ale dwie, cztery kostki, gorzkiej czekolady, tak. Daa, no chyba dosyć spania, jeśli nie śpisz, to odłóż wreszcie tą książkę:P Widziałaś ofertę z Lidla ? Od soboty mają być fajne sandałki w ofercie za całkiem małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowałam jabłka, dodałam do nich porzeczkę czarną, połączę z ryżem i będzie dla mnie na obiad:D Żonkil dostanie gulasz, bez ziemniaków, tylko z chlebusiem. Ciekawe co Wy macie dziś w planach obiadowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad to saamo co wczoraj na kolację . Zrobiłem sos z pół kilo mielonego i tyle samo makaronu ugotowalem. Więc na dwa dni śmiało starczy. Filmik zobaczę wieczorem na kompie. Wygląda na to przewidzianą tam dawkę czekolady już wciągnąłem. Teraz post 😭 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupek zalewanych nie jadam często, powiedzmy raz na dwa tygodnie. Ale jak miesiąc nie jem i wpadnie mi w rękę to chętnie ją zjem. Zwłaszcza gdy amino której jestem wierny wypuści nowy smak. Z zamrożonymi obiadami to tak jest że w porannym pośpiechu zapominam go wyjąć. Wtedy po powrocie trzeba szukać ratunku w czymś na szybko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ferdzi ,nie spie tak dlugo .Ledwo sie ruszam 😭.Juz nie bede jadla surowej papryki ,wczoraj zjadlam na kolacje kawalek i bylo mi niedobrze na zoladku i dzis to samo bo znow sie skusilam do sniadania .Jakby tego bylo malo ,schylilam sie aby posegregowac suche odpady i szklo i juz nie moglam sie wyprostowac ,boli jak cholera :-).Korzonki przesladuja mnie praktycznie cale zyce . Podobaja mi sie pewne sandalki z zabudowana pieta i zastanawiam sie czy w moim wieku jeszcze wypada takie zakladac ,choc opinia innych za bardzo sie nie przejmuje ,niby :-) Moze sie wklei strona ,chdzi mi o te bezowe ,pod data sprzedazy . http://www.promoceny.pl/gazetka/16832/p/27/#letpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o obiad to ma troche zupy szczawiowej od wczoraj ,ale to tak ni w piec ni w dziesiec i chyba usmaze kielbaski do ziemniakow ,surowka i ogorki kiszone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, jak miło że jesteś 👄 od razu jaśniej na topiku😍 Przykro mi, że papryka tak źle podziałała na Ciebie, skoro wiesz że Ci szkodzi to dlaczego kupujesz, by Cię kusiło :O Korzonki, jak widzę nie tylko mój problem:( Saam, najlepiej przykleić na lodówkę duży napis - wyjmij obiad !!! Jak będziesz przygotowywał śniadanie to na pewno go dojrzysz. Jednak widzę, że lubisz gotować , myślę, że gotowanie Cię odpręża i dlatego zapominasz o tym co w lodówce :D Jakbyś był kaleką kulinarnym tobyś nie zapominał :P:D Czekolada naprawdę pomaga, szczególnie na stres. Wiecie, wypróbowałam...jak w nocy się obudzę i nie mogę ponownie zasnąć, to biorę 1 kosteczkę gorzkiej i za chwilę już śpię :D To się nazywa patent :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i umknęło mi o sandałkach. Te o które Ci chodzi to takie "rzymianki"obecnie bardzo popularne. Nie zastanawiałabym się czy pięta taka czy siaka, ważne by były wygodne i pasowały. Choć mam w szafie masę butów, to chyba się skuszę, podjadę i zobaczę czy sobie czegoś nie dobiorę:D Na razie nie mam preferencji, muszę mierzyć i dopiero stwierdzę że tak, lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×