Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

no i rozpadało się na dobre, temperatura spadła do 12 st :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,korzonki i stany zapalne pewnych drog to moi najwierniejsi przyjaciele ,nigdy o mnie nie zapominaja 😭 Jednak zmienilam kocepcje co do obiadu .Poczlapalam do mojej szafki z zapasami i znalazlam sloik z flakami po zamojsku firmy Miedzychod {nie stosuja zadnych konserwantow ).Ja zjem szczawiowa a Zonkil flaczki ,fuj :-) http://www.twojmiedzychod.pl/#tradycyjne-dania-gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wielu rzeczy odmawiam ,ale skoro tyle mowicie o czekoladzie to i ja sobie wezme ze dwie kostki do kawy ,lezy sobie w szufladzie nierozpakowana od dluzszego czasu ,ta z calymi orzechami z Lidla :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Daa, czy ta z orzechami ma też takie działanie jak gorzka :D ale ja ją też często kupuję i wyjadam wszystkie orzechy a czekolada wędruje do żonkila :D Dlaczego flaczki są fuj? Jak są fajnie zrobione, to nie są fuj:D Można też zrobić flaczki z kurczaka, ale żonkil się trochę buntował więc już takich nie robię, ale też są pyszne. Po prostu gotujesz mięsko z kurczaka w rosole, później wyjmujesz mięsko i siekasz na paseczki jak flaczki, doprawiasz jak flaczki rosół na którym się gotowały i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w telefonie nie jest tak przejrzyście jak w laptopie i proszę o wybaczenie gdy czasami się do czegoś nie odniosę :) witaj Daa :) biedna Ty:( jeszcze korzonki do tego...moja siorka młodsza odemnie też co jakiś czas jest zaginana przez tę dolegliwość. A ja odpukać...puk, puk ! zupełnie nie znam tego bólu. Ferdzi :) z tym netem to wiem że mam(miałam) 10 a oferowali 20. czekoladka to wiadomo że jest kojąca na nerwy i stress, dodatkowo syci :) ale też odkłada się coś z niej w stawach zakwaszając je i przynosząc różne dolegliwości. Ale to gdy brakuje umiarkowania ;) niektórzy ją wsuwają codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kilka kosteczek to nawet codziennie nie zsszkodzi, gorzej jeśli jest to kilka tabliczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam 3 kostki :-) Ferdzi ,wracajac do moich zakupw w Rossmanie ,to oprocz farb kupilam na zapas szampon ,ktory mi wreszcie odpowiada (mam ich sporo i podrzucam Zonkilowi ,a wlasciwie robie male oszustwo ,dolewam po trochu do jego ulubionego szamponu familijnego :-p ). Jest to szampon z Alterry - Koffein Shampoo z Guaraną . Oprocz tego kupilam zapas mydla do rak w plynie ,mydlo w plynie Bialy Jelen potrzebne do obmywania 'tej'operowanej okolicy 😭 i jeszcze kupilam cos intymnego :-) ,kazda lub prawie kazda kobieta tego potrzebuje :-) Popstrykalam tez nadgarski jakimis wodami perfumowanymi ale nie przypadly mi do gustu ,nawet nie pamietam ich nazwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,tez kiedys wyskubywalam same orzechy ,a syna prosilam aby zjadal reszte :-) Ta czekolada jest smietankowo gorzka firmy Bellarom,dobra . Jejku ,kazda zmiana pozycji przyprawia mnie o wycie ,ale po co mam wyc skoro nikogo nie ma w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) będę okrutna ale Ci powiem: na Twoje korzonki lepiej gdybyś zjadła flaczki niż szczawiową ze szczawianami. Poczytaj o nich. Dobra, spadam póki same mnie nie popędzicie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spadaj , nie spadaj Calinessa:D To muszę przyznać że masz dużo jeśli chodzi o prędkość w Tepsie. Nie wiem dlaczego akurat u mnie się nie da. Kiedyś próbowałam w Netii, ale oni mogą tylko po kablach telefonicznych. Gdyby u mnie była ich linia, nie byłoby problemu a tak, to niestety mam te same kable, czyli 1 mega :O eh...jeszcze się zastanowię, poczekam na te światłowody , może akurat do mnie dotrą, byłby spokój. Daa, nie cierp, weź coś przeciwbólowego. Wczoraj też cierpiałam aż w końcu wzięłam piroxikan, pomogło. Tyle, że śpiąca byłam, jakaś rozbita. Nie wiem jednak czy to nie była sprawka niskiego ciśnienia, które waliło w dół. Spadło chyba z 15 hp:O to jak miałam dobrze się czuć ? Jaką farbę kupujesz Daa, tz z jakiej firmy. Myślę że skoro jesteś blondi, to może wystarczyłoby założyć na włosy tylko saszetkę, dla odświeżenia koloru. No ale przed weselem, pewnie jednak lepiej położyć nowy kolorek. Calinessa, a Ty jakiej farby używasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Zonkil tez by nie zaakceptowal flaczkow z kurczaka . Cal ,nie denerwuj mnie ,wychodzi na to ,ze co zjem to niedobre . Nie musze czytac o szczawianach ,wiem o ich zlym wplywie na organizm ,ale bez przesady .ilez tego konsumujemy .W kazdym produkcie notabene moznaby znalezc cos niedobrego ,lepiej nie szukac . Ferdzi ,stosuje farbe Wella Wellaton ,kolor rozswietlony blond 1/2 tubki i jasny blond 1/3 tubki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ogladalam Cie gdzies :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,zupka bardzo dobra ,wlasnie sie nia posililam :-p Szczaw firmy 'Mazowsze' ,nie ma tego 'lyka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam czasu poczytać, może wieczorem. l popołudniowe hej l hej Danusiu 🌻 farb w sklepach pełne półki a Ty jeszcze mieszasz i kombinujesz? l Ładnie się u mnie wypogodziło. Obiad zjedzony więc trzeba zabierać się za jakąś robotę. Ale najpierw czajnik i kawa. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ...a kto powiedział, że odchodzę z kafeforum ... to było tylko pożegnanie dnia z Wami/u Was ...;) ...znowu tylke wątków i zaległości ...;) ...a ja wiecznie też tu piszę z komóry :P :D nie mam komputera w ogóle ...ale z moim sposobem życia nie jest mi on potrzebny ... przywykłem do małego ekranu i dobrze mi z tym ...:D zresztą mam ich kilka i dostałem ostatnio nowy :D ...ale o czym ja tu do Was opowiadam...:D nie w temacie w ogóle ....:D Jak z muzą u Was ? widzę, że na bakier ;) czas to zmienić ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,u mnie w sklepie z farbami tez mieszaja farby na zyczenie klienta .Mowie o farbach sciennych . Lubie sobie mieszac ,a co :-) Dzis jestem nier***awa ,co siade czy sie poloze to potem wstajac kwicze z bolu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl Olivier i zagral i chyba nikogo nie zastal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie skakac ale czego sie nie robi zeby zobaczyc czy ktos jest po drugiej stronie :-) hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie bylam tylko ja i zdezorientowany gosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poskakalam i powoli zbieram sie do łozka .Kto mnie jutro podniesie z poscieli bo doswiadczona wiem ,ze te 'korzonki 'tak szybko nie odpuszcza . Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już sie obrobiłem :classic_cool: .... yyyyy... znaczy się dopiero. Ale stać mnie tylko na DOBRANOC l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dobry wieczór po pracy :) o Daa :) nie chciałam Cie zdenerwować :)ale ta szczawiowa mi sie skojarzyła z Twoim połamanien :( dobranoc :) o Ferdzi pytałaś jaką farbe używam i odpowiadam: różne, aktualnie w kolejce czeka pianka koloryzująca ultra blond firmy Wellaton. Mam w planie na swoich beżowych włosach zrobić jedynie jasne pasemka. Ale jeszcze nie teraz bo pianką raczej tego nie zrobię. o Olivier:) dziękuję, cudna kołysanka, takie mi się podobają ;) i pewnie nie tylko mi ;) fajnie, że zajrzałeś :).ale laptopa zdaje się masz ? kiedyś pisałeś, że tak. o Saam :) widać, że bardzo chcesz ten remont mieć już za sobą bo ostro pracujesz :D Nic dziwnego, nikt nie lubi takiego remontowego krajobrazu w domu. o wieczór już minął więc miłej nocy życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×