Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dobry wieczór :) l Jestem jestem, jeszcze żyję :classic_cool: To był sądny dzień, zwłaszcza w pracy. Miało być normalnie a było długo. Nawet nie było czasu zjeść, śniadanie dopiero o 18 w drodze z pracy. Jedzenie to pestka ale nawet kawy nie wypilem, oczywiście poza tą o świcie. W castoramie też byłem bo muszę zorganizować front robót na sobotę. Już w poprzednią zabrakło płyt. Byłem też w trzech marketach spożywczych bo przez weekend będzie więcej ludzi do wyżywienia. Po dotarciu do domu musiałem załatwić sprawy rodzinne rzucając od czasu do czasu okiem i uchem na debatę. A potem nie zasilany cały dzień kawą padłem na godzinę w objęcia fotela i Morfeusza. Potem już tylko obowiązki domowe. W międzyczasie poczytalem co działo się na topiku. Pozdrawiam dziś piszących 🌻 I tak minął pierwszy dzień trzeciej dekady maja. l dobrej nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dobrze znany
hejka [cześć} < ... chyba wszystkim dobrze znany ale czy lubiany? Dzisiaj spokojna nutka ale jakżesz miła dla ucha. Sporo wysiłku pewnie włożono w nagranie teledysku. Polecam .... < Kiesza - Hideaway < https://youtu.be/ESXgJ9-H-2U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!. :) l Pogoda od rana była na medal ale jak przed chwilą wyszedłem na zewnątrz to przybyło trochę chmur. Na krótki rękaw też za ciepło nie jest. Wydaje mi się że jak na maj to zbyt mało jest ciepła. l Dzisiaj można świętować kładąc nacisk na: - Dzień Pac Mana - Dzień Praw Zwierząt - Dzień Różnorodności Biologicznej - Dzień Walki z Otyłością i oczywiście DRW ( Dzień Rozpoczęcia Weekendu) To pierwsze to gra komputerowa. Mnie zawsze było szkoda czasu na gry więc się w nie nie zagłębiałem. l udanego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Gość :) ciekawą muzykę nam serwujesz, dziękujemy :) o Daa :) oby wyniki były lepsze, tego Ci życzę 👄 trzymam kciuki tyle pokrzywy wypiłaś że musi być dobrze! o Ferdzi pewnie wyjechała bo już by ją było widać o tej porze więc tylko życzyć udanego wypadu ;) o Olivier też albo się szykuje albo już w drodze...miłego urlopowania i ekstra wrażeń ;) :) o Saamowi duuużo siły i więcej asertywności. Czasem trzeba też postawić sprawy egoistycznie i zadbać o swoje potrzeby. Coś jest nie halo jeżeli pracownik pozbawiony jest przerwy na wytchnienie i posiłek gdy dodatkowo pracuje powyżej normy godzin. Człowiek to nie maszyna ale jak mówi mój syn mamy to na co się godzimy. Dla ciekawości: on to tak dyplomatycznie stosuje w swojej firmie, że ma już ma gabinet obok dyrektora. Pewnie firma firmie nierówna ale często po tym gdy się lekko zbuntujemy i myślimy że pokażą nam drzwi jest zupełnie odwrotnie i zaczynają szanować człowieka, szczególnie gdy jest dobrym specjalistą lub takim bez którego firma miała by problem przez pewien czas. o Jeszcze nie zaglądałam do kalendarza, wiem tylko że dziś piątek 22 maja czyli za niedługo początek weekendu :) miłego więc życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Cal ,dzieki ,innej opcji nie przyjmuje ,tylko sie zastanawiam czy te wszystkie badania moga byc wiarygodne ,poniewaz moj lekarz rodzinny majac na miejscu kilka laboratoriow ,wybral oddalone o 9o km. stad tzn . w Bydgoszczy ,tu ja pobieraja i potem woza wlasnie tam .Kiedys ,chcac sprawdzic wiarygodnosc tych wynikow ,zrobilam sobie badanie cholesterolu u nas w przychodni i w laboratorium przyszpitalnym ,tego samego dnia i wyniki byly podobne . Juz poczynilam przygotowania do obiadu i teraz zrobie sobie oko :D. Dni wymienione przez Saama mnie nie dotycza ,no moze oprocz Dnia roznorodnosci Biologicznej ,a konkretnie chodzi o bioroznorodnosc biologiczna .Dzien ten ma nam przypominac o angazowaniu sie ludzi w ochrone przyrody i troske o nia . Tacy jak ja w odroznieniu od ludzi pracujacych zawodowo to nawet nie moge obchodzic Dnia Rozpoczecia Weekendu ,bo to dzien czy dni jak codzien:-) Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam rybki usmażone, filety z mintaja w kostce mrożonej. Nawet się nie rozwalały :) znowu czekam na techniczną pomoc do netu :-o w niedziele musimy zrobić domową naradę co z tym zrobić czy zmienić dostawcę netu i na jakiego. Koleżanka zachwala jakiś "jupija" :D ale z kolei Ferdzi narzeka na radiowy net:( i tak to, każdy ma jakiegoś mola! Co do świąt to mogę świętować wszystkie tylko czasu brak ;) Daa :) jeszcze raz życzę powodzenia ! i oby piękne oko Ci pomogło :D zauważyłam że wraca moda na oko z przedłużoną kreską jak u Kleopatry, musze spróbować w domu ale publicznie raczej tak nie wyjdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja delik***snie sie maluje ,nie podoba mi sie jak kobiety w moim wieku :-) maja cienkie odrysowane od szablonu :D czarne brwi i czarne kreski niemalze w oku :D. Juz raz smazylam rybki i jajka sadzone dla syna bo wpadl po tygodniu nieobecnosci ,no i ziemniaki .Potem jeszcze bede to samo robila dla mnie i M ,a potem przyjedzie najmlodszy :-) i tez bede gotowala po raz trzeci ziemniaki i jajeczka smazyla :-) Nie lubie nawet zapachu odstanych ziemniakow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed pracą wyskoczę do Żabki po żelki :D będą poskramiaczem głoda w pracy w razie potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie trochę dłużej mi zeszło, no, ale szczęśliwie dotarłam do domku:D Dziś świętować raczej nic nie będę, jak tylko żonkil wróci z pracy a padać nie będzie, to zasuwam na działkę, bo chwasty się posypały i trzeba z nimi zrobić porządek. Calinessa, jeśli chodzi o malowanie oka, to mój styl jest niezmienny od 100 lat :D ale nigdy kreski nie przedłużałam:D Pewnie też bym się nie odważyła, bo w moim wieku to wyglądałoby raczej groteskowo :D:P Oko zawsze mam podkreślone czarną kredką a czasem jeszcze kolorową lekko poniżej dolnej powieki, no i oczywiście rzęsy wytuszowane ( z otwartymi ustami:D:P:P:) Jeśli chodzi o internet radiowy, to ja byłabym bardzo z niego zadowolona, tylko że nadajnik jest w zupełnie innej miejscowości a tam stara linia energetyczna i ją wymieniają ciągle. Są wyłączenia prądu a co za tym idzie nadajnik nie działa, bo wszystko oparte jest na prądzie:( Mieszkam w takim głupim miejscu że żaden inny internet chodzić nie chce, a jeśli już to z zakłóceniami. Dlatego czekam na światłowody, to byłoby super, bo wtedy net szedłby po linii, cos podobnego jak telefon TPSy i nie było by już tyle awarii. Popytaj, czy u Was nie ma takiego netu. A może masz cyfrówkę z Polsatu, też słyszałam że dobrze działa. Dobry też net z kablówki, ale chyba u Ciebie tez nie ma, a kurcze, przy takim wielkim mieście to powinna być. Daa, no i właśnie, innej opcji nie ma, wyniki muszą byc lepsze niż ostatnio i tego się trzymajmy. Ciekawe dlaczego wysłał te badania do Bydgoszczy, czyżby tam mieli lepszą aparaturę ? Myślałam, że teraz wszędzie mają bardzo dobrą, no ale zobaczysz jak będzie. Saam, Calinessa ma rację, dajesz się wykorzystywać po całości. Jeszcze jakby Ci płacili za nadgodziny, to ewentualnie mogłabym przymknąć oko ale tak, to co ? dla idei pracujesz ? No chyba że zarabiasz jakieś 10 tysi to się i tak opłaca i wtedy lepiej się nie odzywać. Oświeć nas w tej materii , bo martwimy się o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee, dopiero doczytałam że Daa, krytykuje mój sposób malunku :P:D No ale ja czarniawa jestem to mi czarna kreska pasuje :D blondynkom raczej jaśniejsze kolory:D Brwi też leciutko maluję, ale i tak ich nie widać, bo zawsze mam końską grzywę :D więc zasłania co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie odmówię sobie tej przyjemności....ten wpis ma numer 5 000 czyli otwieram szampana Y Y Y Y Y Y Y hurra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,jak moglabym krytykowac Twoj sposob malowania sie ,skoro sama sie maluje .Brwi maluje tez kredka ,niby grafitowa ale wyglada jak czarna z Astora ,oczy tez maluje nia ponizej dolnej powieki a nie w oku :D Kreski to malowalam 1oo lat temu :-) .Tuszu nie moge uzywac ,bo mnie uczula .Kolorowych cieni juz tez nie uzywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, nie piszesz czy wychyliłaś kielonek za 5 tysięczny wpis :D Ja maluję cały czas w oku, niestety, to jest jak nałóg, mody się zmieniają a ja zawsze niezmiennie w oku:D Kolorowymi, tylko od wielkiego dzwonu, właśnie kiedy maluję powieki, ale zdarza się to bardzo rzadko. Też myślę że w pewnym wieku, makijaż musi być bardzo delikatny, by nie przesadzić, by nie wyglądać wulgarnie. Fakt jest faktem że nie wychodzę z domu bez makijażu :D gdybym tak wyszła to czułabym sie jakbym była naga :D Calinessa, jakie żelki kupiłaś ? też lubię, ale nie mogę, bo mają strasznie dużo kalorii. Najbardziej lubię te z Lidla zielone, strasznie kwaśne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonkil podjechał, idę przygotować obiad, dziś jajo sadzone, niestety znów nie kupiłam ryby 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,juz wychylam kielonek z szampanem ,musialam myknac do kuchni i zapomnialam :-).Troche babelkow ulecialo ,ale i tak dobry :-) Lekarz obral sobie Bydgoskie laboratorium bo pewnie badania sa tam tansze i jemu wiecej zostaje w kieszeni .Slyszalam ostatnio ,ze za wypisanie recepty lekarz otrzymuje 300 zl ,z tego idzie do Funduszu ,a jemu zostaje 100 .Nie chce mi sie w to wierzyc ,ale moze to prawda . No wlasnie nie dopisalam ,ze do Funduszu idzie 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...Ferdzi:) do tej pory było wszystko ok. jestem wierna TP od początk teraz przejęła ich Orange i zaczęło pierdzielić, ponoć wprowadzają swoje nowe technologie a to nie wszędzie się synchronizuje jeśli ludzie mają kable i sprzęty TPsowskie. Już mam nowy dekoder i livebox ale nie zamontowany. Może gdy przyjdzie technik to da się namówić by to fachowo wymienił. Ja bym przeczekała bo cierpliwa jestem :) ale syn i moja siostra się burzą...zobaczymy. Co do oka to też delikatnie się maluję, żadnych kolorów przy oku nie używam, brwi mam ciemniawe naturalnie, jedynie rzęsy tuszuję czarnym tuszem. Lekkim różem szminkuję usta i robie sobie rumieńce bom blada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychylam toasta !!!;) może nikt nie zauważy że rowerzystka troche slalomuje :D żelki mam też kwaśne takie jakby obsypane cukrem...mmm..już gdy piszę o nich to mi ślinka podchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychylam toasta !!!;) może nikt nie zauważy że rowerzystka troche slalomuje :D żelki mam też kwaśne takie jakby obsypane cukrem...mmm..już gdy piszę o nich to mi ślinka podchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Twoich brwi tez nie widac bo zaslaniasz dluga grzywka :-) .Musialam spojrzec dla przypomnienia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelki tez niezdrowe ,fe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Mam je tez w zapasach ,ale jakos mnie nie pociagaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,podjadaj te ciasteczka z dynia z Twojej firmy ,ja je lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) żelki zdrowsze bo to żelatyna potrzebna do struktury kolagenu w stawach, ścięgnach i kościach a w ciasteczkach tylko ziarna dyni są zdrowe. Reszta zapycha jelita.Dlatego wolę żelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz dziewcze na zdrowie .obys tylko nie siedziala o glodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l siemka Zuziu 🌻 l Muszę wyjaśnić że nie czuję się jakoś szczególnie wykorzystany przez pracodawcę. Moja praca ma taki charakter że czasem nie mam co robić i mogę sobie pozwolić na filtrowanie. Innym razem tej pracy może być mnóstwo. Są przypadki że trzeba się poświęcić aby kilkudziesięciu ludzi nie miało przestoju. Oczywiście gdybym chciał to czas na sniadanie musiałby się znaleźć. Wolę mieć wszystko porobione i dopiero usiąść na przerwę. Jednak czasem wydaje nam się że szybko skończymy a wychodzi maraton. Pewnie wiecie na własnym przykładzie że jeżeli człowiek się nudzi to częściej sięga po jedzenie. Natomiast gdy jest zapracowany zapomina o glodzie. Póki co to nie narzekam na swoją pracę, chociaż czasem dla zdrowotnosci trzeba pomarudzi. Może szef usłyszy i daa podwyżkę. Bo o wymienionych 10 tys. to nawet marzyćnie mam odwagi. Jak by nie było mój region nie należy do bogatych. Nie ma też niskiego bezrobocia. Pracodawcy nie są sklonni płacić więcej niż to konieczne. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) ja tylko ryż bo u mnie dzień bezmięsny l l Piękna pogoda się utrzymuje i jest zdecydowanie ciepłej.Trzeba zabierać się za trawniki, mycie auta, sprzątanie i inne domowe roboty. A że goście w drodze to wieczorem trzeba jakieś ciasto spłodzić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,machne tylko reka i ide dalej sie zamartwiac 😭 No moze poki co bez przesady ,ale nie takie wyniki chcialabym odebrac . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×