Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

no to się nie pomyliłam. Jednak wyłączyłam, nie mogę patrzeć na tego rudego lisa :O Ostatnio też oglądałam i byłam bardzo spięta i przejęta, dziś sobie odpuszczę. Moje zdanie się i tak nie zmieni, choć to gra o czapkę gruszek :P Jutro muszę świtem być na nogach, więc chcę zasnąć spokojnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to ja chyba źle zinterpretowałam jego słowa. Skoro tak, to się naprawdę zastanawiam jak to jest z tymi głosami. Z kim sie nie spotkam, każdy mówi, że głosował na obecnego a głosów miał mniej niż kandydat:O Albo gdzieś jest szwindel, albo co ? a może ludzie w moim wieku mają podobne poglądy, bo już przeżyliśmy świadomie rządy oszołomów średniowiecznych. Może młodzi, dający się uwieźć pustym obietnicom głosowali na kandydata. Wierzę, że chcą zmian, ja też chcę, ale wiem, że cudów nie ma i nikt królika z kapelusza nie wyciągnie by nakarmić tłumy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widze ,ze tak reagujesz jak ja :-) Wlozylam fotosika do zakladek :-) Pieknie masz ,moglam ale nie chcialam miec domu ,choc fajnie miec ogrod .To wymaga duzo pracy i z drugiej strony dobrze ,ze nie zgodzilam sie na budowe domu ,bo ja nie moglabym nic robic ,co najwyzej wylegiwac sie na trawie ,albo hustac na hustawce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Salomon z pustego nie naleje ,chyba tak sie mowi :-) Mnie tez dzis sie nie chce sluchac tych przepychanek ,ide zaparzyc herbate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, Ty chciałabyś domek a ja najchętniej rzuciłabym to i przeniosła do bloku :D:P Czasem mam dość tych kłopotów. Dom to niestety nie tylko ogródek i trawka. Ojciec mój wybudował ten dom, własnoręcznie, zapisał mi i oddał całą odpowiedzialność za jego utrzymanie. Czasem strasznie mi ta odpowiedzialność ciąży bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To maz marzyl o domku ,ale ze wzgledu na moje przypadlosci zrezygnowal z tych marzen .Dalismy dzialke synowi i pomoglismy mu sie wybudowac .Jeden i drugi maja mieszkania i jest dobrze . Maz tez zadowolony ,ze jednak mieszkamy w bloku i w takim fajnym miejscu ,niby blisko centrum ,ale spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,wyslalam Ci smsa ,lepiej zrozumiesz o czym pisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za eska Daa👄 Tak się domyślałam troszkę a trochę mi powiedziałaś w trakcie rozmowy o przyczynach Twojego wyboru. Mój wybór był głupi, trzeba było stąd wiać :D no ale jakbym mieszkała gdzieś indziej, to kto by mi pomógł przy dzieciach ? Ja w pracy na 2 zmianie a żonkil na baletach :O Tylko na ojca mogłam liczyć, że pójdzie do przedszkola i przyprowadzi dzieciaki i zajmie się nimi ehh... stare dzieje ...szkoda do tego wracać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, na mnie już czas...muszę jeszcze zaliczyć prysznic :P :D Jutro świtem wyjeżdżam, ale nie na cały dzień, więc powinnam wrócić koło południa, może wcześniej. Zresztą , czy pojadę , też zależy jaką będę miała noc :D Tak że decyzję podejmę rano, ale przygotowuję się tak jakbym jechała na 100% :D Dobrej nocy życzę Tobie i wszystkim, którzy tu jeszcze zaglądną.👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nie mialas latwo .Kazda z nas miala jakies przejscia ,niestety . Ja sie borykam z 'tym 'praktycznie cale zycie i jeszcze na dokladke 15 lat temu powazna operacja ,teraz tez i jeszcze nie koniec ,boje sie co dalej .We wtorek mam tomograf ,tez sie boje co wyjdzie i te chwile badania sa dla mnie wiecznoscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Ferdzi ,spij spokojnie i szybko :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Ja już po pracy ale walcze z bólem głowy😭 za wcześnie poszłam na przerwe i potem 5 godzin zasuwałam o "suchym pysku" tzn wode miałam ale głodna byłam jak wilk i rozbolała mnie głowa. Nie dało się wyjść bo ludziów się zrobiło dużo a my teraz akurat mamy osłabioną kadrę kasjerską. Przy ludziach też głupio coś podjadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cal 🖐️ jedz ,bo bedziesz miala jeszcze mniejsza pupcie :-) Moze Saama ktos porwal :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,jutro odbiore wyniki po poludniu . A po co Ci Saam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa przestała, ide się prysznicować i będę pisała z wyrka :D o ile będzie z kim pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,moze wpadnie Saam ,to sobie pogadacie :-) Ja ide sie myc i jeszcze musze cos popisac Zonkilowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wiedzialam ,ze powiesz do remontu :-) Dobrej nocy Cal 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche popchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×