Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Cal ,tez sluchalam ,ale jak mowi przyslowie 'mowa jest srebrem ,a milczenie zlotem '.Juz za kilka dni to sie skonczy i wrocimy do 'normalnosci ' Tak ,byk bykowi nie rowny :-),tez mam byka w domu ,syna :-) Twoj bysio w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi popsuta ? ,co przez to rozumiesz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popsuta w sensie niesprawnego sprzętu Chyba że chodziła równolegle na forum erotyczne to mogła się też zepsuć :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nierowny' Kurcze ,trzeba sie dobrze zastanowic na kogo glosowac ,poniewaz gdy wygra jeden z kandydatow to bedziemy mieli raj na ziemi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie spotkałem ładnie mówiącego byka. Te które widziałem jedynie sapały i robiły mmuuuuuuu.... :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, gdybym nie miała telefonu z netem też bym była popsuta. Tak Daa, bysio w domu, też ma wolne i drzemie przy spocie :D bo on ma telewizor z dekoderem na zwykłą antene i teraz podśmiewuje się z moch problemów. W sumie dobrze, że mamy różne podłączenia bo teraz chociaż u niego moge coś obejrzeć w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze aby Ferdzi wchodzila na forum erotyczne tak jak i ja nie wchodze tam .Kiedys ,gdy ktos mi podpowiedzial na jakim temacie nasz wspolny znajomy sie wypowiadal ,to troche poczytalam ,ale nie bardzo mi sie to podobalo ,chodzi o caloksztalt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technika ani widu ani słychu :-o więc wyskoczę sobie do Żabki....co chwile karetki wyją!!!! mokro na drogach to i niebezpiecznie, niektórych nic nie odstrasza od zdjęcia nogi z gazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) nie wiem jak teraz ale kiedyś na erotycznym można było znaleźć ciekawe tematy. Na przykład "Podglądanie". Olivier potwierdzi. Całokształt z reguły źle wypada bo jest mnóstwo tematów - śmieci. l Celinka coś dzisiaj zoologiczna jest. Jak nie byki to żabki :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 dzięki za poratowanie strawą. Łatwiej było po dlugiej pracy dojechać do domu. I tak jak mówi Danusia wcześniej nie można było napisać, coś działo się z netem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój domowy płyn do mycia naczyń ma rzeczywiście święto. Cały dzień nie ruszany a wieczorem najwyżej szklankę, talerz i patelnię po jajecznicy umyje. Sielanka. Ale już w weekend będzie musiał wziąć się solidnie do roboty. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,tylko nalej wody do patelni i na talerz bo inaczej zaschnie :-) Wczesniej post wyszedl i byl na tapecie ,niestety potem wsiakl ,nic takiego ,pisalam o podgladaczach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) a co tam podglądaliście z Olivierem ? fotki były wstawiane czy damsko-męskie śmiałe myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,tez jestem ciekawa :-) Kupilam w Twojej firmie ciasteczka z ziarnem dyni 'Oskroba 'i kusily mnie ,zjadlam 3 i chce mi sie jeszcze 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój telefon nie chce wyszukać "podglądania" :-o a może temat skasowany... jakiś ciężki dzień był dzisiaj...ale wczoraj był jednak gorszy :) Daa, ja też byłam w swojej firmie zamiast w Żabce bo mi się transport trafił ;), zrobiłam zakupów na stówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, żałuję bo w pasażu dwa wysportowane "ciacha":D zaproponowali mi w ramach reklamy darmową wejściówke do klubu fitnes, odruchowo odmówiłam i pozbawiłam się zapewne czegoś fajnego :( od niedawna bowiem mamy w galerii taki przybytek ale pewnie M szybko by mi to wybił z głowy i pewnie dlatego odmówiłam. Trzeba więc się samej pofitnesować i iść spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydalam o 50 zl wiecej ,ale to dlatego ,ze bylam tez w aptece i Biedronce .Nie jechalabym specjalnie dzis na zakupy ,ale musialam podjechac do lekarza po skierowanie na wyniki z krwi .Musze sprawdzic na ile sie poprawily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mąż ci zabrania chodzić na fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...nowa strona...ale miotłę do podwórka musiałam zostawić przy kasie bo nie zauważyłam że nie ma kodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki porzadek tam maja :D Widzisz ,chlopaki nie chca powiedziec kogo podgladali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam juz kram ,bo calkiem oslepne :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) l A ja zapomniałem że dzisiaj Dzień Płynów i zamiast takowego zakupiłem prawie pięć kilo proszku do prania. Zamiast zmywać będziem prać :classic_cool: Ktoś próbował w pralce pozmywać po obiedzie ? :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krótko podglądałem i na dodatek z wielką nieśmiałością. To były moje początki w necie i próby poskromienia pierwszego klafiszowego smarfona ze zwykłą klawiaturą. Trzeba się było nastukać. Ale wtedy jednozdaniowe wypowiedzi satysfakcjonowały. Nie wiem czy topik istnieje, wieki tam nie byłem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×