Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Daa, nasz lekarz to szybkosciowiec, u niego pacjent średnio przebywa 5 minut:O Ale zapisaliśmy się do niego bo jest dobrym diagnostą a najważniejsza zaleta to to że przyjmuje od 15 czyli po pracy żonkila. Pielęgniarki pracują w gabinecie obok, ale o tej godzinie (15) to już nie ma żadnej. Poprzednio należałam do lekarki, a ona pierwsze co robiła zaczynając badanie pacjenta to mierzyła ciśnienie, zawsze. Niestety jej ciągła absencja spowodowała że mimo iż rzadko chodzę do lekarza, kiedy jej potrzebowałam nigdy jej nie było, więc chodziłam do tego co teraz. W końcu się przepisałam, bo i tak częściej byłam u niego niż u niej:O a sama wiesz jak się traktuje obcych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w przychodni przyjmuje 3 lekarzy i pielegniarki sa tak dlugo jak przyjmuja lekarze tzn.do 18:00 . Jesli np.nie ma mojego to mozna isc do drugiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to dla mnie chyba przez 3 lata, był tym drugim, obecny:D mojej wciąż nie było, zresztą do tej pory tak jest. Lekarzy jest 4 ale kierownik przyjmuje tylko 1 w tygodniu i to 2 godziny. Ta trójka jest codziennie ale mojej byłej wciąż nie było. Jak nie sama chora, to chore dziecko(niepełnosprawne) to chora matka i tak na okrągło. Ale lubię ją i cenię, bo to dobra lekarka, raczej z przymusu wybrałam obecnego. Pielęgniarki pracują do 15 w gabinecie, ale w rejestracji zawsze jakaś ma dyżur, bo na parterze jest przychodnia dla dzieci i tam musi być pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna dziewczyna rolniczka szuka meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, trochę późno tak kolacja :D Nie oglądam tego programu, oj nie lubię bardzo takich reality show :O Wolę już kabarety, choćbym miała po 100 razy oglądać te same sceny:D Oj, czuję że ta nalewka rozgrzała mnie wystarczająco:D tym bardziej że miałam już powiększone węzły na szyi, teraz nic nie czuję :D znieczuliło mnie totalnie :D Dlategóż... że... albowiem... :D pożegnam się grzecznie, póki jeszcze widzę klawiaturę :D Dobrej nocy Wam życzę i pięknych kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ferdzi ,tez tak chcialabym sie znieczulic :-) Dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę spać bez znieczulenia;) ale za to po spacerze. Wieje i chwilami pada. Wykorzystałam suche chwile i pospacerowałam do Żabki i po drodze zajrzałam na referendum. He, he tylko ja byłam obecna na karcie. Przy szukaniu przez panią z komisji karty mojej ulicy widziałam inne karty, prawie nikt nie był, dosłownie rodzynki w cieście:D ale synowa dobrą dniówkę zarobiła:) na bank referendum się nie udało! o Dobrej nocy wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,gorzka czekolada wysokiej jakosci zjadana codziennie zalecana jest osobom ktore maja problemy z nadcisnieniem ,wlasnie przeczytalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Ogorkowy dobiega konca wiec pora zbierac sie na poduszki ,prawda Saam ? ,a droga daleka :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga na poduszki nawet w niedzielę długa jest. Moja droga na poduszki na szczęście kończy się. l dobrej nocy :) l kolorowych ogórkowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Pracowite dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Witaj Calinessa Jak widzę, to ja sobie smacznie spalam a Ty już w pracy. No, o tak wczesnej porze to na pewno mało klientów, ale dziś poniedziałek, to pewnie cały dzień będzie mniej obrotów. Miałam jakieś dziwne sny. Kiedyś opisywałaś swój piękny sen o porcelanie z czekolady, eh też bym chciała by przyśniły mi się tak przyjemne rzeczy:D W moim śnie widziałam osoby które już nie żyją, tylko we śnie nie miałam tej świadomości:O Nie wiem co to oznacza, ale jestem lekko niespokojna:( U mnie za oknem 13 st ale jest wietrznie i pewnie poświęcę dzisiejszy dzień na prace domowe. Żonkil z lekka uspokojony, ciśnienie trochę spadło, siedzi przed tv i się w niego wpatruje a ja mam na razie spokój. Dziś jest 7 września Imieniny obchodzą: Melchior, Regina oraz Dobrobąd, Domasuł, Domasława, Eupsychia, Eupsychiusz, Gratus, Pamfil, Ryszard, Sozont, Teodoryk Przysłowie: „Święta Regina mgły rozpina” Ciekawe czy będą w tym roku grzyby? Mgły dają wilgotność ale czy to wystarczy, kiedy ziemia tak wysuszona jak wiór ? Ułan Daa, przygotowuje się na duże zbiory, skoro chce się się zaopatrzyć w drugą kratkę, ale czy w ogóle coś będzie? Czy nie będzie tak że wigilijne uszka z kapustą i grzybami, będą tylko z pieczarkami i kapustą ?:( Teraz kawusia, dziś z lekkim przymrużeniem oka ; http://jajco.pl/pic/1331634988-stwg8P.jpg a teraz zielona dla pracującej Calinessy; http://naturalneoczyszczanie.pl/wp-content/uploads/2011/07/zielona-herbata.jpg i coś pysznego też z zielonej; http://img.urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2011/06/3600792205_b123acee3c.jpg wszystkich cieplutko pozdrawiam i życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,pytanie czy Ulan w ogole bedzie mia okazje wybrac sie na grzyby w tym roku :-).Jesli wybieral sie na grzyby ,jezdzil ze swoja siostra i szwagrem lub jego bratem ,a teraz szwagier po wylewie juz nie moze chodzic na dalsze wyprawy i oni maja czas w tygodniu a Ulan tylko w niedziele . Jestem troche zla :-) ,zadzwonila znajoma ktorej nie widzialam juz kilka lat i chce mnie odwiedzic dzisiaj ,a ja szczegolnie dzis nie mam na to ochoty .Ona zawsze chce wiedziec wszystko o wszystkich (byla kiedys moja sasiadka ),a sama o sobie nie mowi nic .Kurrrrcze :D Musze sie przygotowac tak jakbym miala przyjmowac jakiegos przystojniaka :D,bedzie o 11:00.Dobrze ,ze upieklam ciasto ,ona uwielbia slodkosci ,a jest baaardzo przy kosci :-). Cal :-),Ty ranny ptaszku . Dobrego dnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daa uśmiałam się :D bo to znaczy że ułan wymyślił coś na poczekaniu :D by Ci oczy zamydlić z tą kratką :D Ciekawa jestem jak jest prawdziwa przyczyna zniknięcia tej kratki:D Gość przychodzi i nic o sobie nie mówi ? to ciekawe, bo u mnie to najczęściej jest tak, że to ja słucham i słucham a sama czasem słowa wtrącić nie mogę :D Zapisałam dziś żonkila do kardiologa, może wreszcie jakoś to wszystko się poukłada. Miłego spotkania Daa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,Ferdzi ,jesli nie na grzyby to do czegoz ta kratka :D moglaby byc przydatna ? :D Jestem normalnie zdenerwowana :-)Niech juz przyjdzie ta znajoma i idzie :D.Nie ,nie ,zartuje :-),jestem goscinna ,ale moze lepiej gdyby przyszla bez zapowiedzi . Ferdzi ,wlasnie po wizycie u kardiologa ,ktory zapisal mi 3 rozne leki na nadcisnienie tak wysoko mi ono skoczylo .Potem neurolog zapisal mi inne i tak od lat je biore ,2 rozne .Zrezygnowalam po kilku latach z jednego i w sumie cisnienie utrzymuje sie na podobnym poziomie jak przy braniu tych dwoch ,czyli jest zmienne .Gdy skacze mi za bardzo to sobie dokladam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie bralam tabletki ,a mam 144/76 puls 69 takze spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×