Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Strona 330 już jest. Ale do okrągłej liczby postów brakuje jeszcze 125 Trzeba chyba myśleć nad nazwą nowego topiku bo całkiem możliwe żetak jak poprzednio bez uprzedzenia nas wykasują. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam ,przez chwile zasiales we mnie niepokoj :-) Umowa dotyczy faktycznie 3 lat bo na 36 zasilen .Co miesiac musze zasilic telefon na 30 zl.i w tym jest 300 minut do wszystkich sieci . Teraz jak tak sie wglebiam w temat ,to i tak dotad zle nie mialam bo kupowalam karte dopiero gdy mi sie pieniazki na koncie konczyly i moglam (moge jeszcze )dzwonic do wszystkich w Plusie za 0,29 gr i moglam rozmawiac za jednym polaczeniem przez caly dzien i noc i dalej tak dlugo jak chce ,za te jedyne 0,29 gr. Moge w razie co odstapic od umowy w ciagu 14 dni .W sumie cala rodzinke i nie tylko mam w Plusie i bylam zadowolona .Za smsy place tylko 1 gr.,No nie wiem ,zobaczymy ,zrobie narade rodzinna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o święto to oczywiście że dzisiaj jest. Ważne i poważne. Podwyższenie Krzyża Świętego to święto na pamiątkę odnalezienia przez św. Helenę krzyża na którym umarł Jezus Chrystus. To najważniejsza relikwia dla chrześcijan. Niestety nie ma go w całości. Został podzielony na cząstki i znajduje się w wielu kościołach na całym świecie. Także kilka w Polsce. Największy fragment jest w rzymskiej bazylice św. Piotra. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) nie przejmuj się tak, na biednego nie trafiło :p Kilka lat temu liczyłem i wyszło na to saamo czy kupić aparat w sklepie czy salonie operatora. W pierwszym przypadku trzeba najpierw wyłożyć całość kasy a w drugim związać się umową. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzynasty post dopiero jest widoczny. Saam dzięki za pomoc :) akurat odwirowało się pranie, idę wywiesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usme smake deus deus kosmateus i morele bak. Raz, dwa, trzy... nową stronę widzisz Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) jak to ciężko uczcić ? Wystarczy się przeżegnać przenosząc otwartą dłoń od czoła poprzez pierś i kolejno prawe i lewe ramię. Mocniejsi w wierze mogą ukleknąć pod krzyżem i się pomodlić. Można też leżeć krzyżem ale to chyba raczej rodzaj pokuty oraz wyższy stopień modlitwy. Nasunął mi się wniosek że trudno teraz zauważyć reakcję ludzi (wlasna również choć nie zawsze] na przydrożne krzyże czy kapliczki. Kiedyś przechodząc obok obowiązkowo trzeba było się przeżegnać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo popoludniowo. Nowy tydzien przed nami a pogoda w kratke. Milego popoludnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popoludniowe hej :-) Usiedzielismy sie z Ulanem u lekarza i bylam na malych zakupach i w siedzibie naszej kablowki i internetu .Zaplacilam za leki 150 zl Wolalabym sie napic za te pieniadze :-) Cos wisi w powietrzu ,czuje to w glowie ,tak mi niedobrze ,jestem poddenerwowana . Umowe ,ktora dzisiaj zawarlam potem zerwalam ,mialam okazje bo zadzwonila jeszcze raz pani operator i mialam okazje aby jednak zrezygnowac .Na razie moj skromny telefon dobrze sie spisuje ,nie musze miec smartwona poki co . Moi dwaj Ulani (maz i syn przyjezdny ) spia ,mlody na lezaco ,starszy na siedzaco :-) ,widocznie tez czuja zmiane w pogodzie :-) Musze przygotowac tosty do pieczenia ,a nie chce mi sie wstac z fotela 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widzę że stronki śmigają, niestety kłopotów z widocznością ciąg dalszy:( Przyszłam tu około 12 , napisałam sporego posta, ale jakiś jeden nierozważny/ruch /i pole dialogu czyste Tak się wkurzyłam, że zamknęłam kompa, nie miałam siły na powtórzenie postu. Daa, pisze że coś wisi w powietrzu, u mnie niestety też. Jeszcze z rana było jako tako, ale z biegiem dnia, coraz gorzej. Zachmurzyło się i zrobiło się duszno, wygląda że chce zacząć padać ale jak do tej pory kropla nie spadła:( Calinessa, nie martw się tym spaniem żonkila, faceci tak mają, szczególnie jak usiądą w "swoim" ulubionym fotelu. Poza tym, on pracuje na zmiany, więc cały rytm dobowy zaburzony, pewnie Ty też masz nie raz chęć potrenować oko, ale się powstrzymujesz, bo ciągle coś jest do zrobienia...eh kobiety tak mają. Saam opisał dzisiejsze święto, a ja widocznie nie patrzyłam tam gdzie o tym pisze :D Saam , nowa nazwa topiku będzie taka jaką wymyślisz, bo Ty tu rządzisz boos 👄 Jakoś po powrocie nie mogę się odnaleźć, jakaś zakręcona byłam cały dzień, dobrze że już prawie wieczór i wreszcie bez wyrzutów sumienia położę głowę na podusię. Połączę się jeszcze z wyspą, by zobaczyć czy wszystko w porządku, może to mnie uspokoi i będę mogła spokojnie zasnąć. Miłego wieczoru życzę wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowo- wieczorne o Dżemiki stygną, już mam dwa rodzaje: mirabelowe i winogronowo-węgierkowe. Jeszcze może bedą aroniowo-jabłkowe o ile jakiś złodziejaszek nie oberwie u teścia na działce aroni.. Do altanki się ktoś włamał i już można jechać bez klucza :-O o Saam :) masz rację, po prostu trzeba było się przeżegnać dla uczczenia znakiem krzyża. Że też nie pomyślałam😭 Też zauważyłam, że teraz rzadziej ktoś się żegna, mężczyźni i to tylko niektórzy starsi uchylają czapki gdy mijają kościół. o Daa :) u mnie też coś wisi i nawet z chmurek trochę pokapało. Ale wiatr szybko rozwiewa te padanie. I co z tą nogą Ułana? Z tego co wiem to na nogach długo się trzymają urazy bo tam trudniejsze krązenie. o Ferdzi :) też tak pomyślałam, dopiero M miał 4 dni na rano a już od jutra 4 nocki, ma gorzej niż ja. W dodatku dziś rano narąbał się:D drewna oczywiście;) hehe...ciekawe czy nowe filtrowanie będzie dalej wstępne czy już głębokie ? :D o Zuzia:) też życzę ale teraz to już miłego wieczorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,noga Ulana wyglada nieciekawie tzn .teraz przeszlo bardziej na stope ,jest buraczkowo - sina .Jutro ma zrobic badanie ;Ob ,morfologie i plytki .Na razie ma lykac Rutinoscorbin ,dopoki nie bedzie wynikow . Co sie tyczy przeskakiwania stron ,to mnie to nie przeszkadza :-) ,nawet czasem jest wesolo 'ene due rabe' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) tak jak pisałam na nogach dłużej się goi. Ja kiedyś zostałam nadepnięta twardym butem w zatłoczonym autobusie i pękła mi żyłka na stopie. Też miałam najpierw spuchniętą a potem buraczkowo-siną stopę bo to wylew podskórny. I trzeba właśnie dużo witaminy C z rutyną by naczynia się naprawiły. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witamina C z wyciagiem z ruty byla zalecana juz w dawnych czasach. Wiec tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutinoskorbin ,owszem ,moga przyjmowac osoby ktore maja zdrowy zoladek i nie choruja na dne moczanowa ,miedzy innymi ,a Ulan nie powinien jej lykac .Nasz madry lekarz mowil ,wiedzac o chorobach Ulana ,ze ma lykac po 2 tabletki ,a gdy zaboli go zoladek to ma wyrzucic ten Rutinoskorbin :-) Dawno nie robilam sandwiczy i moi sie zadowolili nimi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagram bo ostatnio muzyka na filtrowni w deficycie o https://www.youtube.com/watch?v=aAmd5sBkhpM Czerwone Gitary Bialy Krzyż o Daa :) wit C z rutyną występuje w pomarańczach, dzikiej róży, poszperaj w necie i nie będziesz musiała faszerować M tym. Ja mam namiary na naturalną wit C z rutyną, dziką różą i bioflanoidami cytrusowymi. Chcesz to Ci dam link na @ Ale u mnie się rozpadało jednak zimno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×