Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dobry Wieczor 🖐️ Wrocilam juz do domku ,a Wy idziecie spac ,nie wierze ;) Ferdzi Droga ,moje najszczersze gratulacje z okazji narodzin wnusi ,oby rosla silna i zdrowa i byla zrodlem nieustajacej radosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :)hmm....ciekawe czym się tak mogłeś umęczyć w niedzielę :D nie ma co, skomentowałeś słodycz winogronek aż się mimowolnie oblizałam ;):D Chyba się nie doczekam Daa, a już chyba dojechała do domu. Ale pewnie zmęczona podróżą więc też się zawijam i mówię dobrego relaksu i odpoczynku nocnego wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,tez jestem zmeczona ,musze sie jeszcze rozpakowac ,wiec tez sie pozegnam . Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulan jest miedzy innymi od przepychania ale wlasie poszedl spac bo bardzo sie napracowal u brata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zaraz pojde w pielesze ,choc nie pracowalam ale jestem umeczona ,chyba gadaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy skacze sobie z rana moja mina rozesmiana .Jesli macie kwasna mine ,poskaczcie ze mna godzine :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Cal ,ze tez pchasz ,u mnie net kreci sie i kreci ,to denerwujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz :D No ja ta bez osiagniecia efektu nie daje dyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze można na Ciebie liczyć Daa:) ale z tym tysiecznym postem to nie tak, miało być dziesięc***ysieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 14 września, ciekawe jakie święto wyszuka Saam, bo ja w swoich kalendarzach nie znalazłam żadnego powodu do świętowania, no ale zawsze można świętować pierwszy dzień tygodnia:D zapraszam na kawusię ; http://dooktor.pl/wp-content/uploads/2013/04/I7nioP2ssjyPMJh19TY558LP86uj67.jpg zieloną herbatkę z limonką ; http://www.diamant.pl/sites/default/files/rec**es/big_photos/zielona%20herbata.JPG teraz już uciekam, mam sporo zaległości do wyrównania...a tak bym pospała jeszcze .... Pozdrawiam Was cieplutko i życzę pięknego poniedziałku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Saam :-) Fajny z Ciebie Gość! 🌼 Miłego dnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,an kawki ,ani herbatki niet :-) Wlasnie przed chwila zawarlam nowa umowe z Plusem ,nie wiem czy dobrze zroblam ,to sie okaze w praniu :-) ,otrzymam tez nowy telefon za ktory zaplace tylko 3 zlote . Juz od rana przygotowuje obiad bo potem ide z Ulanem do lekarza poniewaz z ta nozka cos jest nie tak ,dalej go boli i jest sino-granatowa . Wyobraz sobie Ferdzi ,ze moge zrobic znow zapas miesiwa ,zamrazarka troche sie oproznila :-) Cal pewnie dzis juz jest w pracy albo jeszcze spi :-) Musze zmykac myc łepetyne i zrobic paste jajeczna na kolacje ,musi troche odstac aby sie przegryzla :-) Dobrego Dnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry:) o Daa :) nie śpię od 8 ale M ma też wolne i jakiś taki przylepny :D. Teraz siadłam do laptopa bo musimy przenieść tel. stacjonarny w inne miejsce i zamówiłam właśnie odpowiednio długi kabelek. Kurcze, przesyłka wychodzi drożej niż sam kabel ale M tak woli niż bym miała gdzieś po mieście kursować za zakupem. W mojej galerii akurat się skończyły i to tylko 5-metrowe były a ja potrzebuję dłuższy. Jednak i tak muszę wyprysnąć z domu bo tego winogrona jeszcze zostało i potrzebuję żelfix by zrobić winogronowo-śliwkowy dżemik. o Ferdzi :) dzięki za herbatkę, winko robi syn i będzie pod jego nadzorem w jego mieszkaniu. Ja tylko pomagałam skubać gronka, posprzątałam i po całej akcji. Syn tylko na koniec wodą pod ciśnieniem zmył wszystkie ślady z mebli ogrodowych bo wszystko odbywało się w ogródku. :) A ile winka? nawet nie wiem bo jakoś nie wnikałam ale jedna niewielka butla, może 15 l w koszu, którą wczoraj zakupił i to musiała być koniecznie ze szkła dmuchanego a druga mniejsza może 8 litrowa, którą syn miał w domowych zasobach. Cieplutko u mnie więc na letniaka wsiadam na koło i pędzę do marketu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 dziękuje za kawkę. Z obrazem też jest tak że w sklepie podobał mi się bardzo a na ścianie już mniej. Ale jest dobrze l hej Gość 🌻 dziękuję :) ja Ciebie też juz lubię. l witaj Celinko 🌻 chyba to Ty wczoraj pytałaś o powód niedzielnego zmęczenia. Byli goście, dość długo. l siemka Danusiu 🌻 też chciałbym nowy telefon za kilka złotych. Ale żeby nie było umowy na trzy lata kiedy to odbiorą sobie za aparat z nawiązką dołączając taryfę z droższymi rozmowami. l udanego poniedziałku filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×