Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dzień dobry:) choć deszczowy ...;) Liness :) dziękuje za miłe wczoraj słowa o mnie, ja to samo, a nawet więcej , moge powiedzieć o Tobie 🌼 Trochę sie nakręciłem kierownica po Twoim City, bo wjechałem do niego od innej strony niż zawsze...i przez całe musiałem przejechać ...nadal utrzymuje, że trudno sie połapać w tych krętych tu uliczkach ...;) ale moja navi dzielnie mnie prowadziła do celu ...;) Rynek i lody (choć zimno mi pózniej było ;) ) zaliczone wieczorem ...:) Pozdrawiam Wszystkich i miłego dnia i weekendu życzę ...:) Czas wracać do domku ...;) Do miłego, i milego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 chodziło mi o większy wiatr w żagiel ;) Oczywiście żartuję z przenosinami. Sondowałem tylko czy koleżanki już gotowe na coś więcej :p l hej Danusiu 🌻 to dla mnie ta piosenka? Naprawdę? :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do erotycznego...ja się dostosuję ale moim zdaniem to żaden awans. Jeśli chodzi o to coś więcej to wiesz, tu też nikt nie zabroni, no chyba że to kwestia urozmaicenia towarzystwa:D ale wtedy to też nie ten ero:o co do "po 30tce..." No ja na starszych nie bywałam bo i na tym mnie małolatą nazwano:o Daa ja kiedyś sporo czytałam ale właśnie głównie thrillery:) Cal, aj to ja źle bo Ty konkretnie do siebie odniosłaś a ja tak tylko głośno pomyślałam o tym kto bardziej przeżywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Oli mówisz że było zimno? Widocznie smoczyca miała wczoraj wychodne. Podono nieźle potrafi rozgrzewać facetów :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Się rozgadaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchanie jest zabawne czyz nie ? smaze nalesniki ,zaraz mi sie spala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,przeciez moge podarowac Ci piosenke ,a ktoz mi zabroni ,nikt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepszy byłby efekt gdyby z jednej strony ciągnąć a z drugiej pchać :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) oczywiście że możesz. Ty zawsze możesz. Ale ja niestety mogę tylko w domu. Najlepiej wtedy gdy żonkili nie ma w domu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to niesprawiedliwe ,nikt mi niczego nie zabrania ,a ja i tak nie moge tego wykorzystac ,a niech to .....Pisze serio . Nigdy ,ale to nigdy w trudnych chwilach ,ktorych mi dalej nie brakuje nie powiedzialam 'dlaczego ja ,a nie ktos inny',ale jednak los jest niesprawiedliwy . Daa ,idz ,zajmij sie dalej robota bo smucisz :D https://www.youtube.com/watch?v=zC9L-RGjZ5Q Dzem - W zyciu piekne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki i moze koledzy tez :-) ,wlasnie przeczytalam ,ze najlepszym kosmetykiem pod oczy jest masc na hemoroidy ,wiec nie ma sensu wydawac grube pieniadze na jakies tam cudowne kremy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moj 'bankomat 'wyplacil mi pieniadze w calosci ,co prawda dalej mocno okrojone ale musi wystarczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zielona jarzynowa gotowa. Jest w smaku taka jaka mi sie marzyła, ziemniaczana, śmietanowa. Por, brokuł, biała kapusta, cebula, marchew, pietruszka, seler i duużo zielonej pietruszki, koperku a nawet szczypiorku dla lepszej zieloności. Niestety nie jest jarska, włożyłam w nią całe swoje serce:D tak naprawdę jest na kawałku wołowiny i szyjce z indyka. o Daa :) a maście na hemoroidy też są drogie ;) te niby lepsze... hemoroidy mają po nich zniknąć, gorzej gdy oczy znikną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olivier:) cóż, napisałam prawde, piszesz z kulturą, humorkiem i uczuciem...mi również miło było czytać Twoje słowa, dzięki za kwiecistą ocenę ;) Z drugiej strony mojego City zajechałeś to pewnie z trasy na Warszawe albo Poznań. Dobrej podróży do domku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mowisz ,ze cale serce wlozylas do zupy ,ale post nizej temu przeczy :-p Ja z Ulanem za chwile obieramy kierunek Gdansk (jak mi sie nie chce ),tak wiec do milego zobaczenia 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) będzie dobrze;), często gdy się nie chce gdzieś iść/jechać to okazuje się, że niepotrzebnie się znięchęcaliśmy. Wracaj do nas szybko a moze nawet zajrzysz z kompa brata jeśli już się nagadasz ze szwagierkami. Post poniżej?...do Oliviera? he he teraz widać jak różnie każde z nas interpretuje to co piszemy :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - co planujesz robic w weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) postanowiłam nic nie planować ale to nie znaczy, że nic nie będę robiła. Pozwolę sobie na spontaniczność w zależności od ochoty. Bo to przecież mój urlop wypoczynkowy więc prace w domu nie mogą być przymusowe ;):D No ale gdy syn zacznie przy tej padniętej elektryce grzebać to trochę bałaganu pewnie się narobi😭 A Ty masz zaplanowany weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×