Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

ależ potwornie boli mnie dziś głowa:o właściwie od rana, brałam już jednego tabsa, przeszło na kilka godzin i znów łupie, tak, że schylić się nie mogę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam w mięsnym sklepie, takim, który trudno pomylić z innymi;) ekspedientka obsłużyła pana, przyszła kolej na starszą - na oko sześćdziesięcioparoletnią kobietę, która na pytanie: co dla pani? wypaliła: gorzką żołądkową białą poproszę:P sprzedawczyni zachowując zimną krew odparła, że to nie tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kręgosłup gdy się nie ruszam to jest ok ale chodzę pod kątem prawie prostym zgięta :-p. Pracować się dało - m podwiózł i odwiózł ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he, Zulka - ale to nie byłam ja:-p - bo ja proszę pani dzisiaj piłam! Piłam wódkę! Wypiłam 2 kieliszki!!! Była "wiecha" - właściciel kierowca więc panowie budowlańcy nie przepuścili pani :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Vanilko, życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń 🌻🌻🌻. U mnie wszystko po staremu. Praca ( 3 razy w tygodniu po 11 godzin), dom, praca, dom i tak w kółko. A od wczoraj mama przyjmuje wnuków i prawnuków a ja tylko piekę i potem sprzątam po gościach. Ostatnio mam tak mało czasu dla siebie. Nie, nie , nie ...nie narzekam. Tylko myślę co by tu zmienić bym była bardziej czasowa. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Kurcze dopiero mm czas. Te kapiele zabieraja mi stanowczo za duzo czasu. No i przy okazji smarowanie, kremowanie choc juz nie ma czego ratowac. Vanilka dzieki za poczestunek🌼 Wychyle wirtualnego do dna na dobry sen. Kochana Plotko oby udalo sie z malzykowa praca! To dobra wiadomosc. Mniej dobra, ze kregoslup nawala:( Moze przeciazylas troche:( Moze znowu trzeba kleic plasterki? Do czasu rezonansu probuj cos sama robic. Bo i sam rezonans, jak zadne badanie tez nie uzdrowi. Orsejko kochana ❤️masz zmartwienie:( Ale dobrze ze masz jeszcze o kogo sie martwic. Sa rodzice to znaczy jestes jeszcze dziecko. Dorix jak zwykle zapracowana jestes. Dobrze przynajmniej ze atmosfera w pracy dobra. Daisy jak wyszlo Ci ciastko dla siostrzenca? Betulka ale fajnie! Juz wiecha!!! I to w styczniu:) Wszystko leci jak z platka:) A teraz pogapie sie z godzinke w telewizornie i do wyrka marsz! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....spieszylam sie.... narobilam bledow i napisalam wszystko bardzo nieskladnie:( Przepraszam🌼 Postu juz nie da sie edytowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ kawka zaparzona - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Bastylko - pięknie Ci dziękuje za fotki od naszej Fruwającej ❤️ 👄 Oj fajny domeczek upatrzyłaś Fruwająca! :D fajna działeczka, teren ciekawy - podoba mi sie. Czekam na dalsze relacje ;) Terixiu - to nasza narodowa cecha :D ilu Polaków tyle różnych zdań a jak przyciśnie to jest wspólny front :D Ciesze sie że jednak potraficie w duecie pracować ;) Jak skończycie z bateriami to poproszę o wymiane mojej w kuchni :D Mam piękną baterie ale doopiatą bo bez perlatora i całe dnie, durś tylko podcieram schlapany "teren" :D Moja małżówina nie garnie sie do takich robót - zresztą wole żeby nie robił bo znowu coś urwie, przekręci albo zepsuje :P Ploteczko trzymam kciuki za dobrą pracę dla Małżowinki ❤️ Jade za chwile do mojego Wnusia więc prędziutko śniadanko: Słodkie tosty na początek: http://dailystyle.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_0526.jpg rogaliki z masełkiem i konfiturą z jabłek: http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/przepisy/sniadania/wysmienite_rogaliki_na_pyszne_sniadanko/1097889-1-pol-PL/wysmienite_rogaliki_na_pyszne_sniadanko_popup_watermark.jpg i coś konkretnego http://www.familia-swinoujscie.com/sites/default/files/strona/DSC_8308m.jpg Smacznego życzę i biegusiam na "Flirt" tak nazywa się kolejka z mojej wsi mojego Wnuka Kursuje co 20 minut niczym w Trójmieście ;)a z dworca mam rzut beretem - 5 minut ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)🖐️ Teklo ..dzięki za kawunie :) a uściskaj F...nia mocno :) Wszystkim koleżankom życzę milusiego dnia ..jakoś nie bardzo wiem co pisać ..... 👄podobnie jak Tekla zaraz uciekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,jestem na kawusi i sniadanku Tez nie mam dalej domku Fruwającej. Teklo miłego spotkania u wnusia. Orsejko masz więcej zajęć,nie masz wyjscia trzeba pomagać,wspierac rodziców dokąd ich masz. Bastylko do kiedy masz te zabiegi?Poczekaj ,spokojnie ,potrzeba ich kilku by cos zadziałały,choc ja czasem mylse ze zabiegio moze pomagaja po jakis złamaniach ,skręceniach a tak mam wątpliwości,moze nie działaja tylko na mnie,sama nie wiem jak to jest. Zuleczko a Tobie jak pomogły zabiegi przedswiateczne? Napisz jak czuje sie Twoja kolezanka ,cos więcej wiadomo? Wiesz tak jak piszesz głupota jest nie chodzic do kontroli ,ale jak sobie przypomne sytuacje swoja sprzed roku ,chodziłam co pół roku wszystko ok a potem nagle,mozna powiedziec z dnia na dzień.Diagnoza wstępna była najgorsza.I tez myslałam dlaczego?Przeciez sie kontrolowałam. Daisy jak wyszło ciacho dla kuzyna?Udało sie? No nic ide ogarnąc chałupkę.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Witam z deszczowego wschodu u mnie właśnie zaczęło lać😭 Ale i tak się cieszę że dopiero teraz bo przed południem byłam na badaniach i nie padało:) Zrobiłam se badania wprawdzie niewiele no ale zobaczymy jak tam ze mną jest;) Ploteczko Bastylko Ciacho było hitem co oczywiście niezmiernie mnie cieszy.Nie chodzi mi o to żebym się poczuwała do jakichś piekarniczych zdolności.Bo każdy umie upiec jak ma zapał,sprzęt i dobry przepis.Bywa jednak czasem że nawet sprawdzony przepis nie wyjdzie i ciut wstyd jak idzie do ludzi taki gniot.No ale z relacji chrześniaka wynika że wyszedł i zeszedł:p.Został pożarty i nic nie wróciło z powrotem do domku,czasem coś tam zostaje i wtedy jego rodzinka może popróbować tym razem ,,nie,,. Spróbuję wkleić link zobaczymy czy się uda?! http://www.doradcasmaku.pl/przepis/328772/zielone-ciasto-cytrynowe-z-kiwi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że poszło Teeklo wielkie dzięki za podpowiedź to dzięki Tobie👄 No dobra teraz nie mam za bardzo o czym pisać bo nic nowego się u mnie nie dzieje.A że ciut mnie ssie w żołądku a Teekla narobiła smaka coś tam sobie wyszperam w lodówce i po żuję:p Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne heloł Daisy jakie wypasione zielone ciastko upiekłaś:) jeszcze takiego nie jadłam, ba! nawet nie widziałam na żywca:P a w spierniczaniu ciast jestem bezkonkurencyjna;):P Teklo śniadanko cud miód i orzeszki;) mniam ❤️ jak odwiedziny u wnusia? Ploteczko koleżanka czeka na wezwanie na rozmowę do ordynatora, przez telefon dowiedziała się, że wyniki są, ponoć nieciekawe:o Betulka wiechę opić było musowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko na rehabilitację chodziłam do sylwestra włącznie:P czy pomogła? sama nie wiem, bo w pachwinie bolało mnie od czasu do czasu i nadal tak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko no coś jest w tym naszym zgniłym powietrzu:o moja mama dziś dzwoni i mówi, że ma zapalenie oskrzeli:o kie licho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic idę se;) dorwałam książkę Grażyny Plebanek "Dziewczyny z Portofino" czyta się spoko, więc lecę;) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro piątek piątunio, piąteczek:) jakby ktoś nie wiedział;););) huraaaaaa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) kochane ...kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Daisy ...rewelka to ciasto :) ja podobnie jak Zulka mam lewe rączki do pieczenia ale spróbuje ...może się uda .. Plotko /.....wiem że nalezy pomagać rodzicom od urodzenia to robie ..... za to że są jestem bardzo szczęsliwa ..ale..... skoro jest nas troje i wsio kiedyś ma być na troje to ..niech ta trojka robi po równo ..a nie tylko ja ..do zawsze pamiętam np.święta czy inne okazje to dwoje siedziało za stołem z rodzinami a ja przy zlewozmywaku :O ...wieć wspomniałam o tym rodzicom i okazało się ????? Milusiego dnia kochane ...👄 Dalej czekam na fotki fruwającej !!!!!! A jeszcze u mnie napadało coś mokrego podobne do sniegu 😠 nic z tym nie będę robić .... może samo się stopi ...szkoda zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ..👄 serdeczne dzięki za fotki domku fruwającej :) Fruwająca .. bardzo ładny domek i spory kawałek ziemi ...sąsiadow jak ma daleko ? piekna sprawa ..nie to co u mnie okno w okno ..ale ja już nawt nie zasłaniam okien ... przecież itak wiedza lepiej gdzie co leży ...:D stoi i jakie gacie mam dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Orsejko 👄. Wpadłam na kawunię i przywitać się z Wami ;) zanim wpadnę w pracorowy wir. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje Orsejko za kawusie 👄 Z przyjemnością pochlipię Wczorajszy dzień spędzony z wnukiem bardzo miły był. F... rwie sie do chodzenia - ale pediatra pogroził palcem: nu nu nu! nie wolno! dopóki sam nie zacznie raczkować lub wstawać - nie należy zachęcać do chodzenia. Jego kuzyn J..o 3 miesiące młodszy też staje na nóżkach i chce chodzić :D Kocham swoje Wnuki nad życie, zawsze z radością je witam i odwiedzam - ale do niańczenia dzieci to ja się raczej nie nadaje :D - zawsze z ulgą wracam do swojego domowego azylu ;) Na śniadanie zapraszam http://www.citygate.lt/res/img/pics/restaurant4-large.jpg Smacznego ❤️ Daisy - ciasto piękne. Podziwiam i ciacho i Ciebie ❤️ Mogłabym takie ciasto robić dla gości - ale sama nie potrafie się przełamać. Mam problem z jedzeniem zielonych, czerwonych lub niebieskich farbowanych słodkości. Nie przełkne niebieskiej galaretki ani zielonego ciasta ani mocno czerwonego kremu czy biszkoptu :O nijak mi to nie wejdzie choćby farbowane było najzdrowszymi naturalnymi barwnikami. Więc ja tylko podziwiam a inni niech jedzą ;) Pozdrawiam - miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,fajny gwar rano na wysepce,fajnie Ja dzis musze zacząc dzień od kawy,noc jak pisze Zulka drapana,teraz lulałam ze nie mogłam sie obudzić. Daisy ślicznie wyglada ciasto,ja pewnie bym jadła i zileone i niebieskie aby duzo jak pisze nasza Bastylka. Fajna stronke z przepisami od razu zobaczyłam w Twoim linku Bastylko dziekuje za zdjecia dużego domu Fruwającej.tez jestem ciekawa jak daleko sasiedzi ale na pewno dalej niz u mnie.Choc mi to nie przeszkadza ,ja mam normalnych ludzi za płotem.To znaczy z jednej strony mam duża górke i chodnik,tam duzo ludzi ale jest ok. Orsejko tak zawsze jest,że do opieki nad rodzicami zostaje jedno dziecko,jak sobie przypomnę tez tak miałam,zreszta nad opieka teraz pomnika jest tak samo.Ale tak zostanie i juz nic nie mówię. Teklo mi sie wydaje ze mogłabym sie opiekowac wnukami 24 godziny na dobe ale czy dałabym rade chyba juz nie.Widze po sobie jak przyjezdzaja ,szykwania itp a potem a potem juz tylko w niedziele odpoczywam.To co dopiero mówic chodzenie za maluszkami. Zuleczko czyli z zabiegami jest u Ciebie tez nijak,mi raz wydawało sie ze cos pomogły ale juz złudzeń nie mam.Tylko działaja na mnie blokady.I to jak nie przeciążę kręgosłupa. Na dworze mam dzis ciemnice ,mgła cos pada,po prostu nieładna pogoda za oknem. Dziewczynki mam prosbe wydrukowałam przepis babeczki Zuleczki i nie wiem gdzie jest.Ładnie poprosze wklejcie jeszcze raz.Jutro upieke. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Tekla śniadanie pyszne i ekstra wybór dzięki 👄 Dziewczynki moje wyniki pogorszyły się, jestem zdołowana. Staram się zachowywać dietę, a wyniki coraz gorsze:( Bastylka dzięki za zdjęcia domku Fruwającej, bardzo ładnie położony i chyba bardzo duża działka. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×