Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Bastylio, mój dziadek urodził się na terenie współczesnych Czech - babcia na Podhalu - więc z kuchni mamy jest dużo przepisów austro-węgierskich :-). A ze strony ojca to też kuchnia ck austriacka, no i troszkę od Lwowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-D zapraszam na letnie posiady do mnie...ale jeszcze na starych włościach :-p. Pomożesz mi przynajmniej w urządzaniu i doradzaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wieki nie kupowałam , nie robiłam i nie jadłam wątróbki, żadnej, a cielęcej nawet nie wiem czy jadłam:P może to była ta a nie wieprzowa? kto to wie:P na pewno nie lubię drobiowej, bo za sucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejściowe wymienione na nowe, tylko chodzi mi o wewnętrzne :D Jak pojadę prawdopodobnie w sobotę to zrobię zdjęcie :D Jutro się zmobilizuję to poślę wam moją chałupkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wejściowe drzwi to pewnie też wymieniłabym z futrynami itd. i chyba na pełne, chociaż? może zdecydowałabym się na takie ze szkłem czy takim ala lustrem weneckim. jak bym widziałam kto się dobija, a ten ktoś widziałby swoje odbicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! jednak o wewnętrzne chodzi :-). To podeślij fotki, może coś wspólnie wymyślimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to oświeciłaś nas Fruwająca. zrób foty popatrzymy czy trzeba wymienieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka dzieki za zaproszenie. Kiedys "zjade" i odwiedze. I zostane na 3 miesiace:) Fruwajaca, tylko na pewno poslij zdjecie! A w ogole to dawno nie dostalam zadnego Twojego zdjecia. Nie wiem czy bym poznala Ciebie na ulicy:( Eeee....chyba tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka a Ty liczyłaś ile będziesz miała wewnętrznych drzwi? a myślałaś już jaki kolor i jakie klamki do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca a czy teren kolo domku jest juz troche "pofalowany" i sa przynajmniej male gorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka no to wszystko przed Tobą;) a co z tym pofałdowanym terenem Bastylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, bo jak są górki to ciekawiej jest - U mnie płaszczyzna ak okiem sięgnąć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka no górek raczej nei zrobisz, ale dookoła obsadzisz iglakami i odgrodzisz się od sąsiadów;) a na obecną chałupkę macie już chętnego, bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły:) ale masz tam przestrzeń:) a to jest wejście do domu czy garażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez to piekny domek! Dlaczego piszesz stara chalupa! I w obejsciu rosna takie piekne duze drzewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest wcale stary dom. Wyglada bardzo solidnie. Pewnie i drzwi sa w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca! Fajna chałupka :-), wygląda całkiem ok ! No i stodoła!!! A jaka super działka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×