Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Życzę zdrówka rodzicom. Tekla ze śniadania wybieram galaretki, bardzo lubię ❤️ Wczoraj zmieniliśmy tylko jedna baterię wannową, ta poszła gładko, jeszcze w kuchni czeka do wymiany. Zamontowaliśmy też nowy karnisz w jednym pokoju, i tu były schody. Nie można było wywiercić otworów do kołków. Uchwyty zostały przymocowane do sufitu. Tekla oczywiście że nie obyło się bez fochów. Wiesz tu gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania:D Ale wszystko skończyło się dobrze:D Dzisiaj została do zawieszenia firana. Po południu oboje mieliśmy wszystkiego dość i uskutecznialiśmy drzemkę. Wieczorem po burzliwej naradzie doszliśmy do wniosku, że trzeba przestawić meble. W piątek syn przyjedzie to pomoże:D I chyba na razie skończymy roboty w jednym pokoju. Latem planujemy remont drugiego pokoju. Ale to na razie odległy czas, więc nie będę martwić się na zapas. Wyników jeszcze nie odebrałam, dzisiaj będę miała po południu. Jutro rano idę na usg barku i łokcia. Wszystkim babciom życzę zdrowia i siły w opiece nad wnuczętami i uśmiechniętych wnuków❤️ U mnie biała puchowa pierzynka okryła wszystko i jest -2 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dla mnie nie dobry bo bezmyślnie się schyliłam i kręgosłup mi wysiadł :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix :-), fajnie, że już masz zrobione co chciałaś. No i jeszcze przemeblowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo :-), jeśli lubisz wątróbkę i jesteś biegła w robieniu klusek leniwych (kładzionych), możesz wypróbować przepis mojej matuś :-) który wczoraj podałam. One własnie są brązowe i przepyszne - a robi się je szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczynki 🌼 🌼Vanilko kochana❤️ Wszystkiego naj, naj, najlepszego. Zdrowia bo to najwazniejsze! Cala reszte juz masz:) Kochanego meza i udane dzieci. Jeszcze raz zdrowka kochana Vanilko🌼 Wrocilam z pradow i zastrzyku. Nic nie boli, ciekawe jak dlugo:O Roberciko trzymam kciuki za Tate i za Mame . Tylko ze w wypadku Taty troche powazniej jest. Oby jak naszybciej doszedl do zdrowia. A ja zaraz pomykam do miasta. Do apteki. I to na piechote w dwie strony:) Tak sobie postanowilam. Trzeba dbac o kondycje:) Udanego dnia zycze Wam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki po jakims czasie Przepraszam nic nie napisałam ,ale czasem wolę pomilczec.Troszke kłopoty ,ale ze zdrowiem jest lepiej ,biore B12 i jest juz dobrze.Duzo sie dzieje u mnie ale pewnie bedzie jasniej albo ciemniej dopiero na wiosnę.Wiecie poczatek roku i znowu problemy u małzyka w pracy,teraz chce odejsc i zobaczymy jak to sie skonczy,ma wrócic do poprzedniej swojej pracy ale u innego pracodawcy juz,czy to dobrze sami nie wiemy.Ale na pewno praca na miejscu ,juz nie jazda noca a to dla nas bardzo duzo.Mi nerwy wysiadały czasem niespiac noca.On tez potem w dzien nie do zycia nie do spania.Jakos ten rok przetrwalismy ale mamy nadzieje na lepsze. Odnosnie mojego zdrowia,u mnie zaczely sie problemy na wigile troszke kuchnia i wróciło wszystko od poczatku.Mam przyspieszony rezonans na kwiecien,nie wiem jak ale sami zadzwonili ze szpitala czy chce wczesniej,a byłam zapisana na sierpien.Moze to skutek przemian ze pacjent nie moze czekac na badanie 9 miesięcy.Nie wiem jak ale przyspieszyli. Obiecuje juz teraz zagladac na wysepkę częsciej i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko duzo duzo zdrowia z okazji Twojego swieta,pociechy z dzieci ( w zasadzie to juz z młodziezy) ,małyka Wszystkim babciom wytrwałosci i usmiechu od swoich wnucząt. Oresjko czyli znowu problemy z rodzicami.zdrówka dla nich i Ciebie. Bastylko a jakie zastrzyki bierzesz na ten bark? czy to jakis rodzaj blokad? Terix u mnie prawie każda robota w domu jest gadna przez małzyka,przywykłam i młówie tylko ze to i to trzeba zrobić.Jak trzeba pomoge ale zawsze m twierdzi ze jest samowystarczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domku Fruwajacej tez nie widze. U Bastylki dom szybko rosnie,nawet w czasie zimy.Fajnie pomyslec o wypoczynku na trawie czy na ziemi. Teklo jak sie czujesz w pierwszym Dniu Babci? Dzisiaj uszyłam 2 firanki,które lezały od lata.Juz sa naszykowane ,tylko uprasowac. Pogoda nie do wyjścia,snieg leży i jest mokro,pewnie u Daisy tez. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Fruwajaca Ja także nie dostałam fotek,mam nadzieję że się nie obrazisz jak mi je podeśle któraś z dziewczynek?👄 Kobitki czekam na dom Naszej Fruwającej jakby co całą winę biorę na siebie;) Wanilko Wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń zdrowia dla całej rodzinki,dużo kasy i abyś wreszcie miała niedźwiadka przy sobie,na stałe a nie tylko od czasu,do czasu🌼❤️🌼 Teeklo Dziękuję za śniadanko,mniam jesteś :classic_cool: Betulka Skrzętnie zanotowałam przepis na kluseczki wątrobiane i zamierzam zrobić przy najbliższej okazji.Za przepis dziękuję👄No właśnie teraz jeszcze zapytam na jakim rosole te kluseczki najsmaczniejsze,na drobiowym czy wołowym?.Lepiej zapytać niż zrobić falstart:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Zdrowia dla rodziców i dla Ciebie abyś dała radę obowiązkom i przy okazji sama się nie rozchorowała👄 Ploteczko No problemy pracy to oczywiście spory kłopot,przy takich zmianach zawsze człowiekiem miotają wątpliwości i tysiące pytań.No ale fakt ze M będzie pracował na miejscu to juz wydaje się być dobrą wiadomością,zatem byle zdrówko było to i w pracy się ułoży❤️ Zulka Ja bym powiedziała że wieprzowa wątróbka jest bardziej sucha od drobiowej no ale i jedną i drugą można hi,hi smażyć czy gotować na suchy wiór.Zaciekawiłaś mnie tym przepisem z jabłkiem,takiej wersji jeszcze nie jadłam i oczywiście muszę spróbować zatem podpowiedz jak to robisz. Bastylka Mnie się wydaje ze dopiero po całej terapii można będzie powiedzieć jakie przyniosła skutki.Teraz dzień będziesz się czuła lepiej w drugi gorzej,hi,hi taka że tak powiem procedura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Widzę że Ty i M niezła ekipa remontowa a że czasem różnica zdań się pojawi to chyba dobrze,znaczy umiecie myśleć samodzielnie;). Fakt nasze chłopy chcieliby byśmy były połączone z ich mózgiem ale puki co się hi,hi nie da i tak jest fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie pogoda taka jak opisała Ploteczka szara,bura smutna i przygnębiająca.Jakby tego było mało coś ciągle leci z nieba,raz jest to drobniutki grad,raz lekki śnieżek by za chwilkę był to już tylko zwyczajny deszcz. Przy takiej pogodzie najłatwiej się płacze,hi,hi siedzi i użala nad złym losem lub śpi,albo wszystko na raz;) Ja sobie pojadałam i teraz rozmyślam co dalej,popłakać,pomartwić się czy może walnąć w kimono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zrobię cokolwiek z w/w rzeczy zapomniałam o naszych kochanych,pięknych i młodych babciach.Kochane babcie życzę Wam magicznego dnia,zdrowia,szczęścia i kochanych zdrowych i pociesznych wnuków.By Was doceniali i kochali całymi serduszkami bo jesteście tego warte👄👄 A papież Franciszek jest wielki ,kochany i bardzo mądry.Ja także życzę jemu ale także nam wszystkim by dobry Bóg pozostawił go na ziemi bardzo ale to bardzo długo bo go potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Jeszcze pomasuję kręgosłup,może to tylko chwilowe a może masażyk na odległość pomoże?? No i jeszcze buziak👄 A teraz zmykam,myk,myk,myk i już mnie nie ma........ Ale to tylko chwilowe,hi,hi Dorix Gdzie jesteś smutasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziekuje za zyczenia,stawiam kawke i herbatke sernik i babke majonezowa musialam zrobic druga ,bo syn zjadl. siostra w srode bedzie miala rezonansMilego wieczoru.likere dla moich przyjaciolek yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w środku tygodnia Vanilio najlepsze życzenia dla Ciebie droga koleżanko, dużo dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a to masz zmartwienie:( życzę dużo zdrowia dla rodziców i sziły dla Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak dawno dawno temu popełniałam;) jeszcze wątróbkę, to ją smażyłam, dodawałam cebulę pokrojoną w pióra, zalewałam wodą i dodawałam jabłka pokrojone w ćwiartki. to one właściwie robiły sosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiedzę, że baba majonezowa się przyjęła;) u mnie właśnie też się piecze, tak bez okazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, ehhh klapa na tyłek spuściłabym Ci za to świąteczne nadwyrężenie kręgosłupa:o i na co to i po co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×