Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Bardzo solidnie i pięknie :-D. Właściwie Bastylia ma rację, w lecie możemy u ciebie grilować w ogrodzie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca czekamy na ciąg dalszy fotek i opis do nich, co gdzie zaplanowałaś żebyśmy mogły to sobie zwizualizować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie tez juz woda leci do wanny. Marsz do kapieli:O Dobranoc dziewczyny. Spijcie dobrze. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro praca, mnie też już goni do łóżeczka... Ale trochę martwię się o Teeklę, lubiła przecież zaglądać wieczorem - jak na sowę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylia i Fruwająca gdzieś przepadły;) Betulak lecę już, dzięki za pogaduchy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj sroda ..jak ten styczen się ciągnie nie wiem jak wam ale mnie okropnie ...olie się nie mylę to dzisiaj nasza Vanilka ma imieniny ..więc Vanilko... Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia ci zyczę i spelnienia marzeń tych duzych i malenkich 🌼🌼🌼🌼🌼 kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Fruwająca ja fotek nie dostałam :O milusiego dnia dla wszystkich ..szczegolnie dla naszych babuszek wyspowych kochanych 👄..... ploteczko co z tobą gdzie się podziewasz ? muszę zreknąc czy na nowej wyspie Plotka była i Majka :O..wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka była na wyspie sprawdziłam ale Majki nie było ..kochane jestem troche nie obecna ...korzystam rano z kompa potem jak się uda ,,jestem u rodzicow ..Tato chory ma zapalenie płuc ...mama pozazdrościła i napiła się zimnego ma chorą krtań ..jest już lepiej ale wiecie moj tato jest okropnie uparty i tu jest problem bo latwiej by było zabrać ich do mnie ale tato nie ..mam za swoje ..choć jest nas troje to mogę powiedzieć że od urodzenia jestem tym dzieckiem od wszystkiego :O szkoda że kiedyś tam pojawią się wszystkie dzieci :O ...pa kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko 🖐️ Dziękuje za kawusie i za to że zaglądasz mimo takich kłopotów ❤️❤️ ❤️ Współczuje - mam nadzieje, że Tato i Mama szybko wrócą do zdrowia. Wyobrażam sobie jak sie martwisz. Plotka coś wspominała, że "zaniemogła" - miała iść do lekarza, pewnie też coś się dzieje... Terixiu ❤️ - napisz jakie wyniki badań masz i jak poszło wczorajsze "hydraulikowanie" z Małżowinką? Czy nie wpędziło Cię w depresję albo nerwicę. Ja bym się niestety pokłóciła - byłoby to absolutnie nieuniknione :D Vanilko - imieninowy całus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Kochana bardzo Ci dziękuje za objaśnienie ❤️ ja naprawde nie mogłam sie w tym rozeznać. Pisałyście o kluseczkach z wątróbką więc wyobraziłam sobie że są ciemne, wątróbkowe, zajrzałam na link... a tam zwykłe białe kluski. Teraz wszystko jasne :D Dzięki dobra Kobieto 👄👄 Nigdy takich nie jadłam bo ja kluskowa nie jestem. Robie jeden wyjątek: dla błyskawicznych "leniwych" - w poniedziałek zrobiłam na drugie danko - wyszły niesamowite. Zostało troche i wczoraj bezwstydnie w[pierdzieliłam odgrzane na maśle suto pocukrowane - matko kochana!!! grzech ciężki :P Pocieszam sie tym, że użyłam twarogu chudego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna no :O:O:O zniknął mi cały wpis ze śniadaniem wrrrr Jeszcze raz http://i.wp.pl/a/f/kuchnia/58011658/-EDYSK_2-artukuly_nowe3-93882167.jpg i galaretki http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/02/d5/2f/96/hotel-pod-lwem.jpg Jak będzie dwa razy to trudno :O Pisałam też życzenia dla Babć Wyspowych: Wszystkiego Najlepszego w Święto Babci! Zdrowia 100% spełnienia w tej wspaniałej życiowej Roli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×