Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ploteczko U nas na usg prywatnie można że tak powiem zaraz z biegu byłam pytać właśnie dzisiaj bo mnie zastanawia moja tarczyca. No właśnie dziewczynki można mieć chorą tarczycę a wyniki TSH i ft3,ft4 w normie? Jak wiecie robiłam sobie badania no i wyszły dobrze a mam wszystkie objawy które wskazują że coś tam się dzieje nie tak.Nie będę wypisywać wszystkich ale podam kilka na przykład temperatura ciała na ogół wynosi 35,5 czasem mniej.Bolą mnie wszystkie kości,mam zimne poty,czasem bierze mnie śpiączka że zasypiam na siedząco,mam nocą ślepotę,mrowienie itp. I tak poczytałam w necie no wyszło mi tarczyca a tu hi,hi wyniki w normie,nie wiem kiej licho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic idę kończyć tą zupkę bo zaraz chłop wróci a ja ciągle nie gotowa:p Całuski wsiem👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jeszcze musisz zrobic usg tarczycy by wykluczyc ewentualne choroby,ja mam tzn miałam do tej pory tsh Ft4 i 3 w normie,objawy rózne ale mój endokrynolog twierdzi ze jeżeli te wyniki w normie to tarczyca jest zdrowa(u mnie poza guzkami) Odnośnie usg wiem ze robi sie z marszu prywatnie tylko ciahgle mysle gdzie to zrobic? Szkoda mi ze w moim punkcie gdzie zawsze robie usg bez skierowania termin dopiero marzec,dla mnie to chyba za długo czekac.Mysle i nic nie moge wymyslec,tzn nie chce wymyslec chyba Ja dizs gotowałam tylko kartofle ,wyjadalismy z lodówki.Jutro juz musowo cos nowego ugotowac bo mi chłop zmarnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dzięki za zupke pieczarkową ❤️ - z przyjemnością zjadam 👄 - pychotka Ja robiłam papryke faszerowaną mięskiem drobiowym polaną sosem pomidorowym przeze mnie robionym (_@@@@@@_)? Zapraszaju ❤️ Plotko - teraz prawie każdy prywatny gabinet ginekologiczny ma swoje USG. Wystarczy wejść (z ulicy lub na strone www) i spytać czy zrobi USG piersi i w jakim terminie. Wygoogluj "USG piersi prywatnie w L.........." - wujek Google poda Ci adresy, nazwiska, godziny otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dziewczynki-kruszynki:) tak mi sie to spodobalo choc ja niestety nie kruszynka:( Bylam dzisiaj w meblowym. Niestety golonka sie skonczyly i w zamiamn dostalismy pieczen. Malzyk byl niepocieszony:(Cieszyl sie jak dziecko na golonke . Widzialam tez plyty kuchenne z wycigiem. Wygladaja dobrze Betulka. Oprocz tych z okraglym wyciagiem, sa tez z prostokatnym i jest wiecej miejsca na plycie na garnki. Niestety cena powala:( No nic, poogladalam ale nie kupie. Za to u Aldiego byl krem z jadem zmijowym i serum tez jadem zmijowym. Kupilam:) W buzke to warto zainwestowac:) Podobno zmmniejsza mi sie zmarszczki w miesiac o 50% O efektach kuracji bede donosic na biezaco. Dzisiaj nie dostalam zastrzykow tylko prad i nie jest mi juz tak dobrze jak wczoraj:( Bark wyglada i tak mocno zmaltretowany:( Caly w siniakach od zastrzykow i "przyssawek" od tej maszynerii. Terix nie wiem ale zupelnie nie mozesz ograniczyc bialek. Zmniejszyc tak, ale wykluczyc to bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jak wracalismy do domu mialam nieprzyjemna sytuacje. Rencista na rowerze bez swiatla prawie wpakowal mi sie pod auto. Juz nie wiem! U nas to wielka plaga z rowerzystami. Szczegolnie starsi ludzie nie uwazaja kompletnie. Chcial przejechac na druga strone ulicy. 10 metrow dalej byly pasy:O Wspolczuj***ardzo ludziom ktorzy w taka pogode( pada deszcze ze sniegiem) musza jechac do pracy. Ale wiekszosc robi to dla sportu. Tylko dlaczego wieczorem? Moi sasiedzi (obydwoje po 70-tce) chwala sie ze tylko raz tej zimy wyciagneli auto. Rece opadaja:O Mysle ze niektorym rencistom na okres zimy powinno sie odbierac rowery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Nikto nie jest doma? Ide i ja kroic pieczarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija ..kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(__(_)(_) U mnie wszystko powoli wraca do normy ...mama już ozdrowiała ..tato też nie najgorzej się ma ....a ja czekam na wiosnę :O Pysiu ...bardzo przykra sprawa ...zastanawiam się co jest tego powodem ..dlaczego :O ja bym zapytała ..w końcu to twoja corka ..skąd jej do glowy przyszło :O przytulam ..👄 Terix... moja mam też miała podobny problem z nerkami i wyszło podczas wizyty u nefrologa po przeglądzie lekow ktore brala byly leki ktore nie powinny być razem .. po ustawieniu i odstawieniu ..powoli wydolnośc nerek wrocila do normy .... idę już kochne ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawuni Orsejko Orsejko dobrze ,ze z rodzicami lepiejCzekasz na wiosne ,ja tez oj bardzo czekam,nawet juz poszczepiłam pelargonie,jedna porcja 2sztuk juz sie przyjeła i rosnie,dzisiaj naszczepiłam chyba kolejne 10 sztuk. Zuleczko dziękuje za przepis,wypróbuje króregos dnia. Bastylko czyli bark Cie nie boli jak bierzesz zastrzyki a potem wszytsko wraca ,oj bida bida No nic szukam zajęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ Dziękuje Orsejko za kawunie 👄 Ciesze się, że z dobrymi wieściami przyszłaś ❤️❤️ ❤️ Ploteczko witaj ❤️ Dzisiaj poleżałam sobie troche dłużej bo wczoraj o świcie zerwać sie musiałam Sniadanko - czyli coś na ząb żebyście do obiadu dotrwały - szczególnie Dziewczynki pracujące poza domem porządna bułeczka z niezłą zawartoscią: http://restaurantica.pl/wp-content/uploads/2012/04/img_4573.jpg I na słodko - naleśniczki z owocami http://planeria.pl/static/users/9/article/769/co-warto-jesc-na-kolacje_thumb_700x.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - naszczep i dla mnie troche pelargonii ;) też myśle już o wiosnie wypatruje i wypatruje. Wczoraj zapowiadało sie mroźno a po południu temperatura podniosła sie do zera i tak zostało. Ja bym już chciała na rower :O bo bezr******ie dobija :O Nie lubie zimy więc i nie wychodze chętnie - tylko jak musze :O albo jak atrakcje są. Wczoraj odwiedził mnie wnusio - ma już 7 zębów, a cowieczorne kąpiele odbywają się w wannie w łazience i mała wanienka niemowlęca poszla precz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - tak jest z tymi starszymi rowerzystami chyba wszędzie :D przed chwilą na TVN24 pokazywali nagranie z ciężarówki: pod prąd zygzakiem od lewa do prawa jechał miejscowy rowerzysta. Dosłownie na metr przed ciężarówką zrobił unik i zjechał na właściwą strone. Ręce opadają. Ten kierowca ciężarówki o mało zawału nie dostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do pracy - zawsze mam jej sporo Miłego dnia 🖐️ Terixiu sprawdzałaś leki? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Przypłynęłam na wyspę,pod fale pad prąd i pod wiatr.A jak już udało mi się wyjść na ląd pomyślałam że nie mam o czym pisać:p Nic się u mnie nie wydarzyło ostatnio ot szara rzeczywistość,wiec o czym tu pisać?! Pozdrawiam wszystkie kochane babolki👄 i idę,jeszcze nie wiem gdzie?!,gdzieś;) Jak mi się przejaśni w głowie może jeszcze zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze sa Tekla i Daisy Teklo ja uwielbiam te naleśniki tylko tez smazonego nie wolno,a zreszta co wolno? Teklo szczepie juz mam ponad 30 naszczepionych kwiatuszków,jeden kolor ciemny róz bo jasniejszy kolor nie przetrwał w piwnicy ,małzyk w kotłowni rozczelnił okno i skrzynka zmarzła,ale to nic.Moge sie podzielic bo i tak tyle nie potrzebuje. A szczepic bede dalej. Odnosnie rowerkow ,my z malzykiem mamy tez gotowe do jazdy,kupilismy sobie na Mikolaja.Tylko czy ja bede jezdzila?Mam nadzieje ze tak Daisy ciemno ,pochmurno,deszcz pada cisnienie w dól leci.Oj dzis na nic pogoda Zaraz z malzykiem jade do okulisty,moze sam nie wróci jak mu krople moze zapuszczą.Moze sie przydam jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Daisy ..Plotka ...Tekla ... mam pytanie :O czy w garnuszku widzicie wszystkie fotki wasze iwaszych ulubionych ..bo ja mam tak że wszystkich nie widze co jest ..czy się mi coś zainstalowało ? czy jaki czort 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - ja widze wszystkich swoich ulubionych. Nic mi nie zniknęło. Bo chyb nie chodzi Ci o to, że nie mieszczą sie na jednej stronie? jak sie nie mieszczą to jest następna strona ulubionych ale widać wszystko. Być może Orsejko - któraś z wtyczek przeglądarki Ci "walnęła" i zawartość strony jest niepełna... Sprawdź czy na innych witrynach wyświetla sie cała grafika Jeśli nie - to oznaczałoby że trzeba zaktualizować wtyczki np Adobe albo Java

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny pozdrawiam. Ja też mam problem z garnkiem w ogóle żadnego zdjęcia nie mogę wstawić i nie widzę ile osób pod zdjęcie oglądała, a to widziałam. Zdrowia nam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oresjo u mnie wszystko widze działa na garnuszku,tylko zdjec nie wstawiałam na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Terix ma problem z nerkami, przykre. Ale mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla nastawiła się na biopsję i nic...nie lubię takiego odciągania w czasie :-o. Ale za to ma pociechę z wnuków :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×