Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Pewnie pójdziemy lulać, Tekla odpadła, Plotka już się położyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 twarzy pana Greya się nie doliczyłam, najwyżej 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem padnięta, zatem: dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, jak też się pożegnam, ziewam okrutnie 💤 dobranoc, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, pojechałam do stolicy województwa, ponad 70 km mam do kina. Faktycznie...przereklamowany, ale nic innego u nas nie grają przez całe Walentynki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpadłam ale nie śpie musiałam odbyć dwie rozmowy Zulko w Home&You są niesamowite przeceny. Takie do 70% - wiem że lubisz tam zaglądać. Córka kupiła mi przed chwilą szkatułę na biżuterię przecenioną ze 140zł na 40zl Dziewczynki opiekunka do dziecka jest polecona. Mieszka niedaleko i to jest komfortowa sytuacja. Odpukać bo z opiekunkami róznie bywa - zobaczymy jak będzie. Ide spać - dzisiaj wcześniej bo miałam noc drapaną a jutro o nieludzkiej porze wstać musze - więc dzisiaj jak emerytka: lulu :P Dobrej nocy! 🖐️ Jutro ja mam dorsza:P a co! kolejność i porządek być musi :D:D:D hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawe chodźta (__)? (__)? (__)?(__)? wstało oszałamiające słońce gdyby nie resztki śniegu już byłabym na rowerze nad jeziorem ale po śniegu jeździc nie będe - zaczekam Jeszcze śniadanie: dzisiaj walentynkowo więc znowu kiełbaski w roli głównej http://breakfast.blox.pl/resource/parowki_kanada_DSCF20622.JPG mogą być w cieście http://static.smaker.pl/photos//b/c/e/bce3b89ec5e6a43abf266c65b4f56c36_354389_54dcb3b37ed27_wm.jpg i jajka http://widelcempomapie.blox.pl/resource/sniadanko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam pięknej Walentynkowej soboty i niedzieli no i Miłości! Miłości! Miłosci! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ tego nigdy nie za wiele 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,Teklo dzięki za kiełbaski.O kawie na razie zapominam,choc dzisiaj powinnam wypic mocną,.Noc miałam nieprzespaną.Młody kaszlał az na dole słyszałam.Cos antybiotyk nie działa.Jakies płukania gardła w nocy,oj cięzko,nad ranem stary latał z tabketkami od cisnienia,zeby mu dac.Za to teraz jestem w komfortowej sytuacji, wszystko opanowane,rosołek gotuje. Dziewczynki pisałam Wam kiedys,ze moja Pusia ma chore uszy,juz weterynarz chciał usuwac uszka,konce ma w lecie jakby w krostkach od słońca.Nic nie pomagało,mascie ,kremy od słónca nic z tych rzeczy.Myslelismy ze nic nie zrobimy.teraz w zimie nie wychodzi na słonce i sladu mozna powiedziec nie ma na uszkach.Tak ładnie wszystko sie zagoiło.Musze poszukac jakiejs chyba czapeczki cienkiej na lato albo kapelusika.Tylko jak ona da sobie to załozyc.Powiem córce moze cos znajdzie na ebayu.Ja tam nie umiem kupowac wcale. Tylko co sąsiedzi sobie o mnie pomyslą,ze zwariowała z kotem . Miłych Walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D28809%26meid%3Dae6e6715f2194e2c991c2c5bb316f865%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D131325054623&rt=nc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - może taka czapeczka? http://i-zoologiczny.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_730ac23deffaf62787a308a810c55266.jpg ❤️ http://grandefinale.pl/files/akcesoria.jpg ale uszy na wierzchu więc nie bardzo Mogłyby być takie nauszniki: http://www.czempion.pl/sklep/491-957-thickbox/nauszniki-fair-play-classic.jpg To wszystko oferują sklepy ZOO ale samemu można wydziergać z lekkiej włóczki żeby kota nie przegrzewać - bo upały bardzo męczące dla kociaków są Pół żartem pół serio być i to: http://c.wrzuta.pl/wi14298/66eb4bf200297a6f47ae0191 Ale gdybym ja miała ten problem zrobiłabym nauszniczki na same uszka takie żeby kot nie zdjął. Koty zwykle nie reagują jak im się coś nałoży na ciało ale jakaś gumka albo rzep....koniecznie no i przewiewne Bo na zime Twoja Pusia nie potrzebuje niczego - pięknie zagoiło się zimą więc zima jej służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ogladam na ebayu ubrania dla zwierzaków. Fajne i zabawne tylko zwierzaki na pewno ich nie lubia.Musze cos na same uszka pomyslec,Twoje linki nie otwieraja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapeczka czerwona sie otworzyła,musze cos cienszego przewiewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - nijak nie chcą chodzić te namiary. Zerknij na nauszniki - są azurowe, to są rzeczy dla zwierząt sprzedawane w sklepach zoologicznych Można by zrobić specjalnie na miare dla Pusi takie nauszniczki bo to co Ty znalazlaś jest śliczne ale za ciepłe - kot cierpiałby bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz na ebaju - jest tego pełno w naszych sklepach, po co płacić w euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproś kogoś kto robi na szydełku - zrobi dla Pusi na miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc walentynkowo🖐️❤️ Swiato niby przyjemne ale dla mnie podobne do Halloween:P Juz bardziej mnie rusza Dzien Kobiet. Walentynkowy prezent, perfumki zrobilam sobie sama pare dni temu, kwiatki tez sa, wprawdzie doniczkowe kwitna na parapecie kuchennymjuz pare dni:P Ale zeby nie bylo tak skromnie to kupilam dla nas dwa duze ciastka w ksztalcie serca z wisniowo-budyniowa masa:) Dobre byly:) tak moge swietowac codziennie. Przeziebienie trzyma mnie dalej na dobre, choc juz nie celebruje tak choroby jak tydzien temu i w domu robie wszystko na biezaco. Bark tez dalej boli, w poniedzialek ide dalej na zastrzyki. Pielegniarka-rodaczka pani Basia wroci z nart, to bedzie mnie dalej kurowac:P Plotko a moze latem Pusia za dlugo przebywa na dworze, moze trzeba ograniczyc wychodne? Pewnie jest uczulona na jakies nawozy, trawe albo cos innego? Nie wiem jak Pusia zniesie czapke latem?:O Ja tez bym nie chciala chodzic w czapce latem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć👄. A dla mnie to smutny dzień. Nieraz wydaje mi się, że tak naprawdę to już chyba mam złamane serce na amen ;(. By za wiele nie myśleć zabrałam się dziś za gotowanie i pieczenie. Wyszla mi super pizza a teraz jeszcze mi rosną dwa chlebki. Idę na wiadomości, pozdrawiam Was i ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ubranka na wesele nie zamowilam. Jest problem. Zakiecik bolerko moga dostarczyc za 4-5 tygodni. A ja chce przymierzyc calosc w komplecie. Mam nadzieje ze do tego czasu nie wysprzedadza sukienek:( Jesli zamowie teraz tylko sukienke i zatrzymam to beda klopoty ze zwrotem(termin14 dni) Wesele bedzie latem pare kilometrow od stolicy:P Tam mieszkaja mlodzi. Znaja sie juz ponad 10 lat , poznali sie na jeszcze studiach i nareszcie sie zdecydowali:) Co prawda slub planowali juz ze 3 lata temu, ale w rodzinie bylo duzo pogrzebow, zaloby i tak to sie wszystko odwleklo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix❤️ nie smuc sie❤️ Na troski najlepszy duzy kawalek swiezutkiej pizzy:) Dlaczego masz sie smucic? Usiadz i zjedz z Mama dobra kolacyjke. Nie jest tak zle, a bedzie jeszcze lepiej! Zobaczysz!!! I nie wyszukuj sobie zmartwien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×