Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

wrrr dopiero po 9 wpisie widać nową odsłonę, wrrr:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobry winogron w biedronie kupiłam, bezpestkowy słodziutki.która ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, nie ma chętnych ani na winogron, ani na pogaduchy;) Majeczko mam nadzieję, że będziesz teraz z nami regularnie:) a teraz się pożegnam, papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wyrabiam z czasem, ale mam nadzieję, że od poniedziałku wróci wszystko do normy. Już skończyłam zabiegi. Plotka miałam przez 3 tygodnie, po 15 zabiegów. Zulka kupiłam torebkę, małą bordową i szukam takich butów. Znalazłam w CCC, były w odpowiednim kolorze, z wierzchu piękne, mięciutkie, a podeszwa jak z drewna. Nie można było zgiąć, szłam na szczudłach:( Wydaje mi się że dopiero powystawiali stare zapasy, poczekam na nową dostawę. Zulka zaraz zaczyna się film na TVN "Dziewczyna z tatuażem" na podstawie powieści Stiega Larssona. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ na kawe sobotnią chodźta (__)? (__)? (__)? (__)? herbatka i Inka też jest (_)? (_)? (_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i śniadanko prędziutko bo dzisiaj mam dzień troche "biegany" jajeczko i wędlinka https://igglamour.files.wordpress.com/2012/09/res5.jpg sałatka z łososiem http://4.bp.blogspot.com/-g6dMIJ1Ue6Y/UpRYmnethoI/AAAAAAAAP0A/VMwtqXoYS_4/s1600/sa%C5%82atka+z+%C5%82ososiem1.jpg troche paszteciku http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/137795.jpg i owoce http://img.zszywka.pl/1/0054/w_6192/kuchnia/owocowa-kostka-rubika-.jpg no dobra! :P może być też coś słodkiego :P:D http://deserowo.blox.pl/resource/babeczki_z_gruszka2.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i śmigam bo czas mnie goni - mamy dzisiaj "babski comber" na konto jutrzejszego święta ;) Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Teklo ale miałam nosa, wpadam wprost na Twoje śniadanko:) sama nie wiem co wybrać, wszystko pyszne:) życzę radosnego świętowania i już czekam na opowieści po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :) Zulka...Teklo..🖐️ Teklo ..dzieki za kawunie :) oczywiscie sniadanie ful wypas jak zawsze :) i jak tu schudnąć mozna :O Zaraz uciekam do fryzjerki bo zarosłam okrutnie :) ..u mnie zapowiada się piękny icieply dzień :) Majka ..miło że jesteś i tak trzymaj :) Plotko... to za dwa miesiące rachunek ... Terix... a wrzuć do garnuszka tę tojepke :) Ja jeszcze nie mam butow ani tojepki :O a tu ponoć ma być już wiosennie temp... ma być 18st. w tym tygodniu :) Milusiego dnia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix na tym filmie byłam w kinie. ale znacznie lepszy jest film (a właściwie filmy, bo tak jak książka, nakręcono trzy części) produkcji szwedzkiej oparty na powieści Stiega Larssona. ten to dopiero ma klimat, nikt nigdzie się nie spieszy (film trwa coś ok. 2,5 godz.), napięcie narasta stopniowo itd., ale trzeba lubić kino skandynawskie, bo jest specyficzne. dlatego jak będziesz miała okazję polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko no u mnie też słonko od rana przyświeca:) a dzisiaj na spacerze z F. na skrawku takiej niby łączki latem zarastającej badylami (od jezdni dzielącej ją tylko paskiem krzaczorów i chodnikiem) znalazłam pełno przebiśniegów - ale fajny widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz spadam, papapa P.S. proszę listę podpisywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam i ja na śniadanko witajcie🖐️ Pozdrawiam wszystkie miłej soboty życzę❤️ Kto lubi Ranczo jutro nowe odcinki ja lubię ten serial. Tez świeci u mnie słoneczko.Za niedługo też wybywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla ma dzisiaj zalatany dzień a śniadanie przygotowała królewskie, dzięki 👄 Miłego spotkania❤️ Orsejka sfocę torebkę ale trochę później, teraz jestem trochę zajęta. Piekę focha, za chwilę biorę się za zmianę pościeli sprzątanie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie U mnie w nocy było -7 teraz wprawdzie już na plusie ale pochmurno i słoneczko ani widu ani słuchu😭. Gdzieś tam ponoć już wiosna ale nie u mnie:( Dziewczynki a ja chyba mogę się pochwalić rachunkiem za wodę bo chyba tylko to jak widzę jest u mnie puki co tanie.Ja za wodę na dwie rodziny płacę dwa razy w roku i jest to na ogół okolica 100zł.Zatem 200 stówki na cały rok a wody się używa bo to i na podlewanie idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Znowu naszykowałaś smakołyków👄.Stanowisz Ty dla mnie inspiracje kulinarne tylko coś tego Focha nie mogę upiec.Jakoś zebrać się nie mogę Zulka Tak takie odkrycie to wielka przyjemność jak jeszcze tak w naturze nie widziałam kwitnących przebiśniegów.Jak tak pomyślę to chyba jeszcze nie widziałam przebiśniegów,jedynie na fotce i w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka łobuzico nasza jak mogłaś tak długo kazać nam czekać?! Jak chodzi o wiek to wszystko z wiekiem zyskuje klasy i smaku.Zatem głowa do góry bo najważniejsze co w środku,wierzch się podklei i wyklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie córka choruje od kilku dni a ja chyba podłapałam od niej bo głowa mnie boli w nosie kręci,gnatki bolą a w uszach gra. A przed chwileczką dostałam piękny bukiet od zięcia na dzień kobiet ciekawe czy za ileś tam lat dalej będzie dbał ,,mamusię,, i przynosił kwiaty?!:p:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bukiecie tym między innymi są frezje,uwielbiam te kwiatki bo tak ślicznie pachną.Ostatnio jakoś ich nie widzę w sprzedaży tym bardziej gęba mi się ha,ha. Terix Mam nadzieję że uda się dokupić buciki do torebeczki,pasujące i wygodne👄 Orsejko Zatem teraz zostaliście z M w domku sami.Zrozumiałe że nie musicie śpieszyć się z remontem.A rodzicom się nie dziw sprawy spadkowe to delikatna sprawa trzeba dać czas na przemyślenie wszystkiego.Nie obrażaj się tylko cierpliwie drąż temat👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka Hi,hi widzę że zaczynasz miewać bezsenne noce;).Bywasz na wyspie wieczorkiem.A mnie nie dopuszczają do komputera swołocze No nic teraz zmykam papatki i buziaczki👄 i miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja dopiero teraz bo cała sobota zalatana. W nocy przyjechała córka z małzykiem i pojechalismy z nia do okulisty,małzyk pojechał tez i o dziwo Teklo ,Zulko wybralismy dla niego u optyka okulary.Wszystko niby byłoby dobrze (pomijając fakt kosztu kazdej z par okularów ) ale na zleceniu okularów córki widze w jednym polu inne wartości niz na kwitku od okulisty,musze więc w poniedziąłek z rana do optyka wyjasnic ten temat by zamówili dobre szkła.Nie wiem czy nastapiła jakas pomyłka. Teraz juz wyprawilam córke z małzykiem do L i chwila odpoczynku.Dom niby posprzatany.Więc chyba przeznacze ten czas na domowe spa. Daisy oby zięciunio zawsze z kwiatami pamietał o Tobie i córce Nie dawaj sie grypsku bo to długo trwa,za długo.A teraz ciągnie na dwór bardzo. Zuleczko ja jeszcze nie widziałam przebiśniegów ,ale w ogródku wychodza mi tulipaniki ,az mi sie chce cos zruszyc ziemie ,ale zimno jeszcze Orsejko wiedzę ze Daisy przebiła mnie w kwestii opłaty za wode ,a ja tak myslałam ze juz mniej sie nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przekąszę owoców od Tekli ,tak pieknie wyglądaja. Wczoraj piekłam 2 babki z ananasem,ostatnio sa pieczone albo z ananasem albo z majonezem,przyznam sie ta z majonezem to tylko kilka minut roboty a smakuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze jeszcze torebusi Terix,pewnie potem bedize ugotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk co ja widzę, cała sobota zleciała, a tu szału nie ma;) moim rannym wpisie przyszła Terix, przyszła Vanilia, przyszła Daisy - dzięki dziewczyny:) ale pytam się gdzie się podziała reszta dziewcząt??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×