Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witam. Wczoraj miałam biegany dzień, przegapiłam urodziny Majeczki. Majeczko...witaj w klubie pięćdziesiąt plus. I z tej okazji zyczę CI drugiej pięćdziesiątki lepszej od tej pierwszej ;) Terix...dzięks za poranną kawę. U mnie dziś na śnidanko chlebek opiekany na jajku i kakałko. Jesli któraś lubi to zapraszam, u mnie wszyscy lubimy i często robię taki chlebuś. Od wczoraj jestem posiadaczką kijuszków, zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) Za oknem świeci, miłej niedzieli kochane koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko! Przepraszam za spóźnione ale jednak :-). Sto lat i wszystkiego dobrego 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Betulka zycze duzo zdrowka dla Mamy. Moze spadek formy jest chwilowy i zycze zeby Mama jak najszybciej wrocila do zdrowia. Ja dzisiaj cala niedziele przesiedzialam w domu. Przy niedzieli posadzilam pare kwiatkow kupionych wczoraj:P Oj bede sie smazyc w piekle:P Ai kara doczesna kara za prace w niedziele juz jest, bo przewialo mnie i boli gardlo:O Dzis nie rozpatruje juz za bardzo problemow spadkowych. W koncu 3 tygodnie temu nie bylo tego tematu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Bastylko herbatka z prądem i pod kołderkę, bo znów zaraza dopadnie:o Betulka trzymam mocno kciuki za mamcię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix pierwszy krok zrobiłaś, teraz tylko znajdź towarzyszkę do wędrowania i w drogę;) ciekawe czy Ci się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo pytałaś o świąteczne menu, jak zwykle jestem w polu, jak na razie nie chce mi się nic, nawet układać listy co mogłabym zrobić. teraz żyjemy odwiedzinami brata mojego m, przylatuje na dniach na jakiś tydzień. później będę się martwić o to co na święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościłam Dorix jej szarlott i popełniłam swoją, ale jak zawsze musiałam przedobrzyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Bardzo dziękuję za życzenia i za TOASTY bardzo was ściskam mmmm. Przytargałam jeszcze ciasta serniczka i szarlotke :-) i śledziki z rodzynkami może któraś z was się skusi i z amcia. Betulko dużo zdrówka i wytrwałości dla mamy. Bastylko tak to już jest z tymi spadkami Teklunia prawdę napisała, że rodzice powinni za życia uporządkować takie sprawy. Lecę teraz do łazienki pod prysznic JESZCZE RAZ PIĘknie DZIĘKUJĘ za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🖐️ późno bo niedzielę miałam znowu rodzinną bardzo. Ale lepiej późno niż wcale :P BeTulko - przykro mi bardzo z powodu Mamy ❤️ Terixiu❤️, Vanilko❤️ - kawunie Waszą wypiłam rano tylko wpisu nie miałam czasu zrobić Dorixiu - i Twoje śniadanko wrąbałam z apetytem - dzięki :D ❤️ Zulko - wierze Ci bo ja sama bardzo niechętnie mysle o Wielkanocy. Nie lubie tych świąt. Dla mnie mogą nie istnieć :O No ale dobra - jak co roku zrobie sobie plan działania i zorganizuje sie jakoś. Troche mnie mobilizuje przyjazd „młodych” z Brna. Będzie fajnie bo „młodą” bardzo lubie. Zulko ❤️- a przygotowujecie coś ekstra na przyjazd Szwagra? nie stół mam na mysli tylko atrakcje - jakieś spotkania, wyskoki, zakupy? Bastylko - a Ty co? śpisz jeszcze po wczorajszym winku? :D ❤️ Ja zamierzam teraz wrąbać śledziki - właśnie przytargała Majka :D:D:D Dziękuje Majeczko ❤️- z przyjemnością wpinkole każdego smakołyka po trochu. A nie została Ci Majeczko w barku jakaś butelczyna? bo ja mam tylko czystą wódke „Stanisław” Ale może po małym sznapsiku YYYYYYYYY dla zdrowotności jak nic innego nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przed chwilą w "must be the music" śpiewał Niemena pan Romuald Ardanowski Facet który grał nam i śpiewał w naszym klubie na spotkaniu kolędowym, mieszka pod moją wsią - zrobił nam na tym opłatku taki recital Niemena że ze wzruszenia płakaliśmy. Na pożegnanie poprosił żebysmy na niego oddawali esemesowe głosy - no i tak będzie. Całe jury było na TAK ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :) kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_)i zaraz zabieram się do rodzicow ..na mycie okien itd....miłego tygodnia wszystkim zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawunie Orsejko ❤️ ❤️ ❤️ Jak sie obrobisz troche to przyjdź na sniadanie Myślałam, że będzie dzisiaj ciepło i słonecznie ale mam ponuro i o 7.00 było 5 stopni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam. Zjadam śniadanko biorę się za jakąś pracę . Mój wczoraj na żywo oglądał .Miłego dzionka❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn po 50 (pyta facet młodszy): Czy pieprzycie się w pipke bez gumki czy jeszcze możecie zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejka dzięki za kawę👄 Już bierzesz się za okna? ja poczekam jeszcze z tydzień:P U mnie słonecznie i ciepło+9 ale nie mam natchnienia na mycie okien:P Tekla już rzuciłam się na kanapki z tuńczykiem dzięki 👄 Ostatnio często robię pastę z tuńczyka z warzywami. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄👄👄 Majeczko Spóźnione ale serdeczne,gorące i wylewne życzenia z okazji kolejnych 18 urodzin;). Niech Ci się wiedze 👄 Betulka Przytulam mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko No właśnie rozumiem że masz nerwa.W takiej sytuacji więzi rodzinne nie mają najmniejszego znaczenia,liczy się tylko kasa.Przechodziłam przez to i ciągle jeszcze od czasu do czasu jakieś pokłosie mną targa,zatem rozumiem.Ciebie również przytulam i mam nadzieję że sprawy spadkowe uda się przeprowadzić szybciej abyście nie musieli czekać w nieskończoność👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie widzę swoich wpisów,znak za progiem nowa stronka;) U mnie za oknem świeci słoneczko ale mam jakiś melancholijny nastrój.Ponoć ciśnienie atmosferyczne skacze w górę,potem w dół może to przez to?! Ja także jakoś nie mogę rozplanować świąt.W sumie nie bardzo jest co planować,coś tam się upichci i tyle.Na żadną wycieczkę chłop mnie nie zabierze zatem będę siedziała z rodzinką i z nudy żarła jak wieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz chyba się odmelduję bo i tak nic nie widzę:p Buziaczki i być może,, do potem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ popołudniowo Odebrałam aparat, wrzuciłam fotkę do garnka. Teraz zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×