Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Betulka widziałam Twoje dwukolorowe włosy;) ale biegałaś po budowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem też :-) Na razie nic nie robię z włosami - zobaczę wiosną jaką mają kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się chwilę pobawić z Lutosławem, przychodzi do mnie i miauczy upominając się o rozrywkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bawi się patyczkiem do uszu :-D i zachowuje się jak Kłapouchy, wkładający "balonik" do beczułki ;-). Lutek wpycha patyczek pod dywan i go wyciąga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na kolację dla m. ano chyba każdy kocurek domaga się uwagi czy to zabawy czy mizianka. ja nazywam taką sesję z Ryśkiem - CPP czyli codzienna porcja pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka do wiosny będziesz ciemna;) ja bym nie wytrzymała tego odrastania:o a teraz w jakiej kondycji masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka :-) częściej w życiu byłam ciemna lub ruda niż blondi ;-). A włoski mam jak piórka. Wszystkie próby noszenia krótkich fryzur nie udały się. Muszę mieć długie włosy żeby je spinać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama przez jakiś czas kładłam tylko jeden kolor, ale wnerwiały mnie odrosty, które jak dla mnie były widoczne (bom siwa) więc ostatnio zażyczyłam sobie lekkiego rozjaśnienia - czyli kilku jaśniejszych pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kilka jasnych pasm mam tylko na wierzchu, jak uczeszę wysoką kitkę to z tyłu jestem ciemna:P a sama też mam pióra:o teraz długie, ale cienkie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam jednego koloru, miałam balejaż...tyle ze ja nie mam siwych włosów :-p i taki kontrast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam długie i cienkie. Ale jak odrosły te blondi to przestały mi tak wypadać garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem przy każdym jednolitym kolorze widać odrosty:P tylko pasemka czy balejaż je lekko niwelują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przy jednym kolorze nic nie widać, przy rudym:P ale nie takim wściekłym, a takim raczej rudawym. moja koleżanka ma taki kolor i robi sobie pasemka (raz na ruski rok), blond i ciemne, na ten swój rudy i dosłownie nie widać żadnych odrostów. ta to ma dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tylko lekko - jeśli zmieniamy diametralnie kolorystykę to zawsze będzie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myślę, ze jak się ma cienkie włosy i się farbuje to lepiej na jaśniejszy niż ciemniejszy, bo przyciemnym farbowanym widać skórę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niskie czoło ale grzywę noszę:P chyba tylko w podstawówce miałam wszystkie włosy równe do pasa, ale były gęste, nie to co teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, myślę że gdybym chodziła codziennie do pracy i miała kontakt z ludźmi to bardziej zależałoby mi na fryzurze itd. Teraz gdy jestem w domu to jakoś to olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś podobały mi się kręcone włosy, ale jak widzę jak moja koleżanka męczy się z takimi to mi się odechciało:P teraz chciałabym mieć gęste i proste... heh mogę sobie jedynie pomarzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam grzywki, mam bardzo wysokie czoło ale grzywki zawsze były u mnie nieudane :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest, idąc do ludzi trzeba jakoś wyglądać;) zwłaszcza jak ci ludzie to prawie same baby, które wszystko zauważą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się kiedyś co myślicie o witaminach dla kobiet w ciąży, czy je brać na wzmocnienie paznokci, bo jak pamiętam i moja sis i córa mojej koleżanki biorąc takie tabsy będąc przy nadziei pazury swoje miały niczym tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×