Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrekmd

szybkigrosz.pl wasze opinie i doswiadczenia

Polecane posty

Gość piotrekmd

tak jak w temacie... bez zbednego tłumaczenia jak to wygląda, bo doskonale wiem, że umowa to ja i inwestor który udziela mi pożyczki, ale chce wiedzieć jak to się ma ze soba i czy warto zaufać czy to jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magziel55
Moja opinia na temat portalu www.szybkigrosz.pl jest jak najbardziej pozytywna ;) wypełniłam wniosek i po 2 dniach miałam 6tys na koncie... umowę podpisuję osobiście, bo akurat inwestor jest z tego samego miasta co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio344
własnie sam wyczytałem wiele pozytywnych opinii o nich i sie zastanawiam nad pozyczką ;) póki co zadzwonie do nich i sie wszystkiego wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkazmc
ja również chętnie poczytam jeszcze jakieś opinie na temat Szybkigrosz ;) znalazłam w necie same pozytywne i aż się dziwieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtikrk
to dobrze, że szybkigrosz.pl ma same pozytywne opinie, bo jak klient jest zadowolony to napisze 1 opinie pozytywną, ale jak coś pójdzie nie tak to od razu 100 opinii pusci ;) jak widać szybkigrosz to porządny portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulus
ja nie mam im nic do zarzucenia, wypełniłem wniosek, po 4godz zadzwonił inwestor, że zgadza sie na moje warunki umowy i kiedy możemy sie spotkać... i tyle kasa juz jest na koncie, całe 7tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki77ww
widać,że zależy im na zadowolonym kliencie ;) www.szybkigrosz.pl nie przekreśla tych którzy maja komornika o tym warto pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, z eto zwykłe oszustwo.Naciagnęli mnie na rozmowe telefoniczna-ok 80 zl, minuta 7zl.Po 2 tygodnaich dla picu napisał do nie jakis koles, o cos tam spytał, po czym przez kolejne 2tyg. cisza.Uwazam, ze to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona899
moja opinia na ich temat jest najnajbardziej pozytywna złożyłam wniosek na stronie szybkigrosz.pl i po paru dniach ktoś się odezwał sfinalizowaliśmy transakcje i mam gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka ściema. Wydałam kase na rozmowe z nimi i od miesiaca cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie spełniałes warunków na dostałam u nich 2 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ludzie z komornikami dostaja pozyczke w szybkigrosz a ja nie mam,do tego posiadam stala prace i nie spelniam warunkow? No to wole byc bez komornika a jakos przeboleje brak pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwię się ludziom ze chcą coś za darmo wiadomo ze każda pożyczka kosztuje a na szybkigrosz.pl i tak jest taniej niż w innych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×