Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość marjankaa
witajcie mnożna się dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację cel najważniejszy :D Może jutro kupię sobie test to w środę zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
dziękuje:) za przyjęcie ja jutro testuje bo okres już 5 dni mi się spóźnia jak nigdy:):) z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej bardzo boję jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pewności kup ten z czułością 10. Tak się boje czy się uda. Tak bym chciała. 6lutego idę do ginekologa ciekawe co powie, boję się że wypatrzy jakąś bezplodnisc. Przyznam się że to moja pierwsza wizyta będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę powodzenia. Daj znać jutro :) Ja sobie zamówiłam testy na allegro-myślicie że zdadzą egzamin? Nie mam porównania bo jak zamawiałam to testy owu a ciążowe zawsze negatywne wychodziły i miały rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że test jazdy powinien być ok skoro go dopuszczono do sprzedaży. Nigdy w życiu bobo-testu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Mi test w sobote pokazal wlasnie 2 kreski. Robilam hcg w sobote i dzis j pieknie urosla. Niby moge juz sie cieszyc, ale dopoki nie zobacze serdszka na usg, to jakos sie boje. Termin bym miala na poczatek pazdziernika. Moge u Was "zostac"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
możesz możesz zostań z nami:) mi by termin na 6 października wyszedł:) ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
komu agatko??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylkowa123 dziś Nie moja wina ze tyle tematow usmiech.gif xx Owszem, twoja wina (między innymi) bo jestes jedną z tych, które zakładają co chwilę nowy temat o tym samym. Nie zaśmiecajcie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
taak mi się marzy dziewczynka:):) a Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
zuzia właśnie takie imię mi się podoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci. Ja nie marzę o jakiejś szczególnie ale nie będę ukrywała że skoro mam syna to teraz mogła by być córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciaza. Mam juz synka. Teraz udalo sie w 4. cyklu. Ale ciagle boli i kluje mnie brzuch i sie boje, ze zaraz dostane okresu, bo to takie uczucie. I mam uczucie napierania na cewke moczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jestem;-) hey, zalozylam osobny temat ale chyba dolacze do Was, jezeli mozna. U mnie to juz 4tydzien i 3dni. Dowiedzialam sie 22go stycznia. Dzien pozniej bylam w klinice, pobrano mi krew i po 2godzinach zadzwonil lekarz z gratulacjami. 132-tyle wyniosla beta w 11dpt. 5lat staralismy sie o malenstwo. Podeszlismy do in vitro i udalo sie za pierwszym podejsciem. 6go lutego mam kolejna wizyte. Tak so ie mysle ze jezeli dotrwam do 8rano, to pojde na bete raz jeszcze. Nie mam zadnych objawow ciazowych, myslicie ze jeszcze na nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
OnlyDreams mysle ze na objawy jeszcze wczas:) a niektorzy przez cala ciaze nie maja zabardzo objawow takze nie masz sie czym marwic. A co do testow dziewczyny nie polecam pink - testu kiedys spoznial mi sie okres zrobilam go i pokazal druga leciutka kreske lecz w ciazy nie bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz miec objawow, niektore kobiety nie maja. Ja sie znow martwie, ze hcg 180 dzien przed miesiaczka i 550 dzien po, to jakos malo, bo wskazuje to wg norm laboratorium na 2-3 lub 3-4 tydzien, a wg ostatniej miesiaczki, to juz powiniem byc 5 tydzien. Jestem cala w strachu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×