Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość motylkowa123
Sierotka ma Rysia a ty jak sie czujesZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio. Na jakis czas te bole brzucha mi ustaly, ale teraz znow boli. Tlumacze sobie, ze jakby caly czas bolalo, to byloby zle, a tak to moze normalne. Jutro ide do lekarza, zobacze co powie. Czekam tez na wynik hcg ( trzeci raz robilam) juz powinien byc, ale sie spoznia. I tak ciagle stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
To dobrze ze jutro idziesz do lekarza powie Ci co masz robic i wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie wiem :p tak sie nakrecam a to dopiero pierwszy cykl staran .. a Tobie po ilu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Jak sie teraz nie udalo to zaczne to na luzie traktowac bo ponoc tak jest lepiej :)nie wiem co mam myslec wczoraj i przed wczoraj wszystko mnie bolalo temperature mialam 37,2 i ledwo z lozka wstawalam krecilo mi sie w glowie ale nie wiem czy takie objawy by byly tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie chce schizowac jutro mysle ze sie duzo wyjasni . A jak nie dostane okresu to w piatek polece po test:) a teraz sie musze czyms zajac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Teraz zmierzylam temperature i mam 37,5 :c chyba zamiast ciazy chorubsko mnie atakuje :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No to gratulacje :) to nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
ja jutro znowu testuje @ dalej nie ma a czuje się naprawdę dziwnie nie wspomnę że do toalety biegam co chwilunie.... dam znać rano czy zostaje z wami czy odchodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No ja tez juz of od przed wczoraj dziwnie sie czuje no ale zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Niestety ja też ciągle muszę chodzić do toalety. Aż w pracy się na mnie dziwnie patrzyli ;) Wczoraj byłam 12 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też do toalety co chwila pędzi a wcześniej to dwa razy na dzień chodziłam. Dodatkowo dziś pojawiły się pierwsze poranne mdłości - tragedia. W pierwszej ciąży nie miałam ani razu. Co do bóli brzucha to właśnie dzięki nim wiedziałam od razu że się udało. Dwa dni po owu dostałam takich skrętów w podbrzuszu i tak już zostało. Od dwóch dni ustpiło. Ale jak poszłam do lekarza to mi powiedział, że pewnie napięcie przed @. W pierwszej ciąży miałam identycznie, silne bóle i ciągłe wrażenie że to zaraz @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Jak to jeden ginekolog powiedzial mojej znajomej "co Pani myslala , ze przejdzie to bez objawowo.":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie i jeszcze nie kupilam nawet . Mysle ze jeszcze moge dostac po poludniu albo wieczorem .. a jak nie to jutro rano zrobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Najbardziej sie tego boje ze kupie test a tu nagle okres i nawet nie bede musiala robic tylko bedzie miesiac w szafce sobie czekal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Masakra fatalnie sie czuje glowa mi peka juz dzisiaj 3 razy bylam sikac . Chyba faceta wysle po test. Ale nie wiem cZy mozna robic nie z pierwszego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Potwierdziłam, zrobiłam 2 testy, na obu jasnoróżowa druga kreseczka :) Okresu nie ma. motylkowa123 - mi wychodzą z popołudniowego. Tylko lepiej przed testem mało pij i conajmniej 2-3 godziny nie sikaj, żeby był choć trochę stężony. Powodzenia! Sierotka ma Rysia - gratulacje! A to beta HCG tak ci w ciągu 48 godzin podskoczyło? To może będą bliźniaki? ;) Paula - współczuję. U mnie na razie cisza z mdłościami, ale wiem z doświadczenia, że będę mieć mdłości całodniowe od 7 tygodnia do 15 tygodnia. Koszmar. Mam nadzieję, że jakoś to przetrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×