Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość gość09
a wcześniej gdy miałas normalny okres też bolał cię brzuch przed okresem czy teraz było wyjątkowo inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej kolejnej ciąży jeżeli ojcem dziecka jest partner z Rh+ to powstaje konflikt. Ciężarna musi robić odczyn combsa by sprawdzić przeciwciała czy są czy ich nie ma. Ja już miałam 2 razy to badanie i teraz po 30 tyg trzecie. Oczywiście po porodzie zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
ja też właśnie czuje że jest inaczej, ale to może kwestia tego że zabardzo się nakrecilam tym razem, tak bardzo się boję że się rozczaruje. chociaż na 4 lata starań to powinnam się przyzwyczaić już do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Wlasnie o to samo mialam spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Az mnie przeraza fakt ze ja dopiero pierwszy cykl :c. A powiem wam szczerze ze wczesniej przez rok uprawialam (kilkukrotny) seks przerywany z partnerem i zadnej wpadki nie bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, juz 2015? Dokladnie (to znaczy mniej wiecej) o tej porze 3 lata temu zabralismy sie do projektu "dziecko" :) o tym ze projekt udany dowiedzialam sie dopiero w drugiej polowie lutego :) Pozdrawiam cieplo przyszle mamy! Mama z pazdziernika 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
byłam u lekarza nawet u kilku i w sumie to najgorsze jest to ze jest wszystko w porzadku i dalej nie wiem w czym tkwi problem. ostatnio moja nowa pani doktor wynalazla polipa w macicy i niby on moze utrudniac zagniezdzenie, tylko ze niedawno go nie bylo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A partner robil badanie? Moze rzeczywiscie wszystko jest ok tylko zabardzo chcecie i za duzo sie na tym skupiacie i dlatego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A moge wiedziec ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
tak mąż robił badanie,oczywiscie wszystko w porzadku, moze i za bardzo chce ale odpuscic nie potrafie, nie wiem co musialoby sie wydarzyc zebym zapomniala o dziecku i nie pilnowala cyklu. a lat mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
WiEm ze trudno przestac o tym myslec ale ponoc jak sie caly czas mysli to jest gorzej. Najlepiej jest uprawiac seks niE wyliczajac dni tylko po prostu kiedy sie ma na to ochote bo wiadomo ze owulacja moze roznie wypasc a w ciaze lepiej zachodzi sie na pelnym luzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onlydreams
Gosc09 moze warto zglosic sie do kliniki nieplodnosci. U nas tez bylo wszystko dobrze.. Niby. , 5lat staran. Ja caly czas robilam badania, moj rowniez. W koncu Lekarz rodzinny skierowal nas do kliniki. Okazalo sie, po wstepnych badaniach, ze to moj m, ma duzy problem. Mimo iz wczesniej wykonywal spermograme, moj byly gin mowil.. A ja tu problemu nie widze ble, ble, ble. No i wyszlo szydlo z worka. Przez cale 4lata obwinialam siebie, balam sie ze nigdy nie bede miec dzieci. Tez mam 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
Może i racja może i powinniśmy się zgłosić do takiej kliniki, może też dowiem się w czym tkwi problem, bo naprawdę dla mnie najgorsze jest to ze niby wszystko w porządku a jednak nie jest tak jak potrzeba. Dam jeszcze trochę czasu mojej doktor, bo na razie pół roku się ze mną meczy, 10 lutego mam mieć usg i jeśli dalej będzie wszystko w porządku to zapytam ją co sądzi o takiej klinice. A póki co to pozycję jeszcze nadzieja ze @ tym razem się nie zjawi☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Zycze powodzenia :) mi zostaly jeszcze 3 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ty kiedy masz termin okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sobie zakupiłam test. Niepotrzebnie zamawiałam na allegro. Ale to nic przyda się w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
ja też w czwartek testuje:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno jutro rano zrobię jeden. Pewnie jak nic nie wyjdzie to się podłamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
Powodzenia dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
ja dziś robiłam wyszedł negatywnie mimo iż okres mi się spóźnia 6 dni a podbrzusze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin @ na czwartek. Marjanka nie chce nic mówić ale ja na twoim miejscu już bym czekała na okres.Jednak mam nadzieję że jej nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Trzymam kciuki, zebyscie tu do mnie dolaczyly. A jeszcze taka glupia sprawa. Ja mam podobno lekkie tylozgiecie macicy. Trzy miesiace staran bylo nieudane. Wyczytalam, ze przy tylozgieciu dobrze jest po stosunki polezec z nogami i miednica w gorze. Tak zrobilam, maz sie smial, ale pomoglo!! Albo zbieg okolicznosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Basima ale okres mi się spóźnia 6 dni brzuch boli zmiany nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mi sie ostatnio spoznil 10 dni Jak nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Powtorz test za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Sierotka Ma rysia tez tak robie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×