Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Kurde nie strasz. Robiłam hcg 3 razy co 48 godzin. W sobotę, poniedziałek i środę. Wyniki to 180, 550 i 1520. To zbyt szybko rośnie??? O kurde, zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Witajcie to juz drugi test negatywny... Może ja go źle robię... @ dalej nie ma, brzuch boli ja juz nie wiem...tak bardzo chciałam z Wami tu zostać poczekam dwa dni nie przyjdzie @ pójdę do lekarza...nie chce żeby przychodziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te badania HCG drogie są masakra tyle kasy że takie badanie...35zł eh co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Sierotka ma Rysia poczekam do jutra jeśli nic nie będzie to pójdę dziś za chwilę idę do pracy i nie będę jak miała zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lab hcg 21 zł. Pierwsze badanie zrobiłam 3 dni przed planowaną @ i wyszło mi 0. Byłam zdziwiona na maxa. Odczekałam kilka dni i poszłam znowu i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Sierotka ma Rysia - kochana, spokojnie, bez paniki ;) Beta HCG pięknie ci rośnie. Jak najbardziej może to być jedno zdrowe dzieciątko. A o bliźniakach wspomniałam, bo przyrost w ciągu 48 godzin przekroczył 100%, więc jest na to szansa. Lecę, bo synek się budzi i obiad trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam to badanie za darmo, bo w pakiecie medycznym :) Moja babcia miala bliźniaki, a to ponoć genetyczne :) Ale lepiej nie, lepiej jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u was z apetytem? Bo ja ciągle cos podjadam. Pewnie znów przytyję 25 kilo jak w pierwszej ciąży. Ale wtedy miałam dużo wody z organizmie. Jak wyszłam ze szpitala to juz miałam 10 kilo mniej. I Zrzuciłam wszystko. A teraz pewnie będzie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam apetyt na pierdoły, typu prażony słonecznik, który cały czas podjadam. W pierwszej ciąży przytyłam 11 kilo ale wyglądałam jakbym przytyła 30. Też miałam dużo wody w organizmie i po wyjściu ze szpitala waga na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam co mam teraz zrobić, bo od roku chodzę na zumba fitness 2 razy w tyg. Wycisk na maxa. Teraz w pierwszym trymestrze się boje i chyba pójde na zumba gold bez podskoków, nie chciałabym rezygnować ze sportu. Jakich suplementów używacie, oprócz kwasu foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza pójdę za 2 tyg a do tego czasu sobie odpuszczę. Też mam kwas foliowy ale zastanawiam sie nad tranem, bo widząc po ciągotkach tłuszczy mi brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Ja tam nie mam żadnych zachcianek jeśli chodzi o jedzenie. Jem normalnie... Pewnie jeszcze to mi się to zmieni. Nadal nie wierzę że jestem w ciąży. Dopóki lekarz nie potwierdzi nie uwierzę. Mimo to boję się, że coś pójdzie nie tak. Ze sportu na razie nie rezygnuję i nie planuję puki co ale nie będę intensywnie ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Jak tam dziewczynki samopoczucie u mnie jakoś tak przygnębiająco ale cały czas żyje nadzieję że zostanę z Wami aż do października a nawet i dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Dzięki Paula:) mam jakieś przeczucia że się udało;-)ale czekam cierpliwie do poniedziałku juz nie daleko i albo przyjdzie @ ale idę do lekarza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Też zupełnie jeszcze nie czuję tej ciąży. Tyle, że okres nie przyszedł. Zachcianek jeszcze nie mam, ale podjadam słodycze. W poprzednich ciążach przytyłam ok. 14 kg, ale nie zeszłam do wagi "sprzed", 4 kg mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Bardzo chciała nie przytyć za dużo w ciąży i nie zniszczyć sobie figury. Będę się starać najbardziej jak mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie chciala, ale od ostatniej miesiaczki mam juz 2 kilo wiecej!!! Czuje sie wlasnie taka mocno napuchnieta i nabrzmiala. Nie wiem, czy to woda mi sie gromadzi, czy co. Az sie boje myslec, co bedzie dalej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u lekarza. Na razie widac tylko pecherzyk, ale ciaza jest, wewnatrzmaciczna i bole brzucha tez normalne. W razie czego moge wziac Nospe. Dal witaminy, Lactovaginal i kazal przyjsc za 3 tygodnie posluchac serduszka i zobaczyc dzidziusia. To beda baaardzo dlugie 3 tygodnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.Mogę dołączyć?? Według moich obliczeń termin mam na 10 października.Do lekarza idę dopiero za dwa lub dwa i pół tygodnia.Chcę mieć pewność że pęcherzyk lub pęcherzyki :)) nie są puste.Wczoraj zakupiłam już witaminki ciążowe,nospę w razie czego,i czekam:)) Energia mnie straszna rozpiera.Latam sprzątam obiad nagotowałam na trzy dni.Robaki w tyłku normalnie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pewnie, ze mozesz dolaczyc!!! Gratulacje. Ja dzis jestem zalamana, bo śnilo mi sie, ze mi wypadl ząb, a drugi sie wykruszyl kawalek. Jestem przerazona, bo to podobno oznacza smierc w rodzinie. I teraz okropnie sie boje o moj "pecherzyk" i o moja babcie, bo ostatnio cos nienajlepiej sie czuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Sierotka ma Rysia nie myśli o tym to są przesady nie możesz tak myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh tak to sobie tlumacze, ale wiecie jak to jest. Wszyscy mowia, ze sen o wypadajacych zebach to zly znak. W dobre sny tak czlowiek nie wierzy, jak w zle. Jakis czas temu snilo mi sie cos, co wg sennika oznaczalo poprawe sytuacji materialnej. Nawet w totolotka pare razy zagralam i nic. Podwyzki tez nie dostalam, wiec sie nie sprawdzilo. Ale jak taki straszny sen czlowieka dopada, to kazdy by sie potem bal, skoro wszyscy mowia, ze to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie cisza na razie . Marysiu-ty strasznie wszystko przeżywasz. Troszkę opanowania :) Sny to nasza podświadomość-im więcej o czymś myślisz tym potem nasz głupsze sny.Ile to razy mi się śniły zęby...i nic się nie wydarzyło. Musisz troszkę wyluzować bo zwariujesz to końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka na Rysia
Teraz sobie właśnie tłumaczę, że to może właśnie dlatego tak zaczęłam przeżywać, że... jestem w ciąży. Może to te hormony tak działają, że mam takie nastroje do panikowania ;-) No nic muszę wierzyć, że nic złego się nie wydarzy i już. Dziewczyny coś nas tu mało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mi w dzień owu sie śniło dzieciątko. Haha śliczna córeczka. Ciekawe czy się sprawdzi. Co do zębów to też znam ten przesąd, ale mi kilka razy się śniły i nic się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
No mam nadzieję, że nic się nie wydarzy. Wczoraj oglądałam jak jeden chłopak się wypowiadał o swoich krzywych zębach i że będzie zakładał aparat... może to dlatego ;-) Ja bym chciała córeczkę, bo synka już mam, ale jak będzie drugi urwis, to też będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×