Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość marjankaa
OnlyDreams --- to jesteśmy podobnie:):) to znaczy prawie ja dziś robiłam test ale negatywny:( ale brzuch dziś boli i okres spóźnia mi się kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basima
A nie masz podanych norm dla wieku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam :) Co do norm to wygląda tak że one pokazują faktyczny stan ciąży od zapłodnienia a my liczymy od miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
witam was wszystkie. mam nadzieję ze i ja mogę się przyłączyć. moja sytuacja wygląda tak iż jutro powinnam dostać okres,którego mam nadzieję nie dostać. a od wczoraj zaczął mnie boleć jajnik, z reguły przed okresem całe podbrzusze mnie boli a nie jeden bok także mam nadzieję ze Cos jest na rzeczy. chociaż z drugiej strony lykam castangusa a już dwa dni go nie biorę bo mi się skończył i nie mogę się zebrać kupić i może ten ból to jednak objaw pmsu który castagnus lagodzil:-( w sumie to już sama gubię się we własnych myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
No byc moze, ze tak to wlasnie licza. A takie bole brzucha jak na miesiaczke i takie ciagniecie to normalne? Nie pamietam, zebym tak miala w pierwszej ciazy. Bardzo sie boje, ze cos bedzie nie tak. Ciagle chodze zagladam czy nie mam krwi na wkladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
SIEROTKA ma Rysia... Ponoć ma prawo boleć ale ja bym na twoim miejscu jednak poszła do lekarza jeśli coś złego się dzieje (oby nie) to może Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mi sie wyjdaje ze lepiej poczekac do dnia miesiaczki lub nawet 2,3 dni po niej. Ja tez tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
A to nie za wczesnie? Okres spoznia mi sie dopiero 2 dni. To dopiero 5 tydzien, lekarz i tak jeszcze nic chyba nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Lekarz niic nie zobaczy jeszcze ale da ci przynajmniej jakies zalecenia na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Szybko zleci . Nie mozesz sie tak denerwowac musisz sie czyms zajac odprezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ci radziła mimo wszystko pójść. Może i nic nie zobaczy ale na bóle niech coś ci da. Mnie w październiku tak bolał brzuch po zrobieniu testu ale u mnie niestety nie skończyło się to dobrze. U ciebie pewnie wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
szczerze to mi brak odwagi robić test, ale będę musiała się zebrać i przynajmniej będę wiedziała na czym stoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu prawie każdą boli brzuch na początku ciąży. Nie denerwuj się tak. Ty jesteś zdrowa to musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Gosc09 ja w sobote bede test robic jak w piatek nie dostane okresu. Tez sie troszke denerwuje. Od wczoraj fatalnie sie czuje. Ledwo z lozka wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bolą piersi okresowo no może troszkę mocniej. Także pewnie dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mnie tez bola piersi ale to jest na okres i na ciaze tez takze nie wiAdomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
co do piersi to właśnie dużo czytałam że to jest często jeden z pierwszych objawów ciąży, także ja bym wolała poczuć taki ból a od paru cykli w ogóle takiego nie mam i niestety teraz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ja z kolei slyszalam ze jak zawsze bola na okres to czasem na poczatku ciazy wlasnie nie bola ale to roznie. Najwiarygodniejszy jest test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból brzucha jest naturalny a raczej takie klucie jeżeli nie plamisz to nie ma potrzeby iść do lekarza też tak miałam a jestem już w 23 to. Nie ma co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jeszcze jak to jest z konfliktem serologicznym. Ja mam rh- a maz rh+. Synek sie urodzil rh+. Dostalam po porodzie zastrzyk. Czy teraz juz moge byc spokojna, nie bedzie juz konfliktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
Sierotka Ma Rysia a mogę spytać od kiedy boli Cię brzuch? czy zaczął jeszcze przed spodziewanym terminem@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×